tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Znamy kolejnego rywala biało-czerwonych!

14 grudnia, podczas zgrupowania w tureckiej Antalyi, piłkarska reprezentacja Polski rozegra towarzyskie spotkanie z Macedonią. Mecz pokaże TVP i SPORT.TVP.PL!
Fornalik: Urugwajczykom nie będzie łatwo
Reprezentacja Polski w grudniu sprawdzi formę w meczu z Macedonią (fot. PAP/Adam Warżawa)

Środowe spotkanie z Urugwajem w Gdańsku nie będzie ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych w tym roku. 14 grudnia na Mardan Stadium w Antalyi drużyna Waldemara Fornalika zmierzy się towarzysko z Macedonią. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:15 polskiego czasu.

Ze względu, że spotkanie nie odbędzie w terminie FIFA, kadra reprezentacji Polski będzie złożona z piłkarzy występujących na co dzień w polskiej Ekstraklasie. Tureckie zgrupowanie rozpocznie się 11 grudnia i zakończy 15 grudnia.

Kadra szlifuje formę przed najważniejszymi meczami eliminacji mistrzostw świata. Kolejny mecz o punkty zagramy 22 marca z Ukrainą, a dla selekcjonera tureckie zgrupowanie z pewnością będzie okazją do przetestowania nowych rozwiązań i sprawdzenia kolejnych piłkarzy.

Już teraz zapraszamy na transmisję meczu w TVP1 i SPORT.TVP.PL, a jeszcze dziś (14 października) trzymajmy kciuki za biało-czerwonych w meczu z Urugwajem. W SPORT.TVP.PL na stadionie w Gdańsku będziemy już od godz. 19:45!

Czytaj także: Tytoń czy Kuszczak? Fornalik zabrał głos!