tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Pełnosprawni

Magazyn inny niż wszystkie. Wyjątkowy. Przybliża rywalizację tych, którzy wygrywają stając na starcie, gdy prawie wszystkim wydawało się, że są już przegrani...

najnowsze odcinki

Pełnosprawni: meeting paraolimpijczyków i protezy 3D

27.05.2017 09:31 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in o inauguracji sezonu lekkoatletycznego w Bydgoszczy oraz o protezie, którą uczeń gimnazjum w Milanówku stworzył dla prowadzącej program – Pauliny Malinowskiej.

Pełnosprawni: siła jest kobietą

13.05.2017 10:58 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. o czterech silnych kobietach na wózkach, które nie rezygnują z aktywności fizycznej oraz relacja z GP osób niepełnosprawnych w strzelectwie.

Pełnosprawni: Wilk cierpliwy jak grzechotnik. Cud, para i taniec

6.05.2017 13:18 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu budująca historia Rafała Wilka. Sportowca, który po poważnym wypadku na torze żużlowym nie poddał się i po wielu latach osiągnął, wydawałoby się niemożliwy, cel – ponownie stanął na własnych nogach. Poza tym w magazynie historia niezwykłej pary, której niestraszne żadne bariery, mimo poruszania się na wózkach i barwny świat tańca osób z dysfunkcją wzroku.

Pełnosprawni: Piotr Czarnota i jego miłość do duathlonu

29.04.2017 13:07 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. historia Piotra Czarnoty, który intensywnie przygotowuje się do startu w duathlonie oraz relacja z mistrzostw Polski w Armwrestlingu rozgrywanych w Szczyrku.

Pełnosprawni: włoskie przetarcie, łuki pod lupą i podwodna przygoda

22.04.2017 09:46 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. o przygotowaniach reprezentacji Polski w amp futbolu do październikowych mistrzostw Europy, halowych mistrzostwach kraju w łucznictwie osób niepełnosprawnych i podwodnej przygodzie w... Warszawie.

Pełnosprawni: trening determinacji i wytrzymałości

8.04.2017 10:35 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. o Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w wyciskaniu leżąc, martwym ciągu oraz trójboju siłowym, które współorganizowała paraolimpjka Małgorzata Hałas-Koralewska, a także o roli wolontariusza na igrzyskach olimpiad specjalnych w Austrii.

Pełnosprawni: igrzyska olimpiad specjalnych, czyli niemożliwe nie istnieje

1.04.2017 11:52 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. podsumowanie zimowych igrzysk olimpiad specjalnych w Austrii oraz przegląd najlepszych protez dla sportowców.

Pełnosprawni: worek medali Polaków w śnieżnej Austrii

25.03.2017 14:48 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu o występie polskiej reprezentacji olimpiad specjalnych na Światowych Zimowych Igrzyskach w Austrii, przygotowaniach do zmagań sportowców niepełnosprawnych w Pjongczangu i Tokio oraz o nietypowych zawodach wioślarskich.

APLIKACJA TVP SPORT – JAK POBRAĆ?

Pełnosprawni: magia olimpiad specjalnych

18.03.2017 09:31 Pełnosprawni
W sobotę rozpoczynają się igrzyska olimpiad specjalnych. Miejscem rywalizacji będą austriacki miasta: Graz, Schladming-Rohrmoos i Ramsau. M.in. o tym w kolejnym odcinku magazynu.

Pełnosprawni: zima pełna polskich sukcesów

11.03.2017 08:58 Pełnosprawni
W kolejnym magazynie "Pełnosprawni" m.in. relacje z rozegranych w Niemczech mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym niepełnosprawnych i drugich mistrzostw Polski w biathlonie niewidomych i słabo widzących w Zakopanem oraz spotkanie z blogerką Renatą Orłowską.

Pełnosprawni: jak niemożliwe staje się możliwe

4.03.2017 12:15 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. historia Kamila Aleksejewa, który pomimo amputacji nogi startuje w zawodach triathlonowych, a także relacja z wystąpienia mówcy motywacyjnego – Łukasza Krasonia.

Pełnosprawni: cheerleaderka na wózku? Niemożliwe nie istnieje

25.02.2017 10:11 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. o zbliżających się światowych zimowych igrzyskach olimpiad specjalnych w Austrii, idei Środowiskowych Domów Samopomocy i niezwykłym zespole Cheerleaders Flex Pomorze.

APLIKACJA TVP SPORT – JAK POBRAĆ?

Pełnosprawni: paraolimpijczycy z kolejnymi nagrodami

18.02.2017 10:48 Pełnosprawni
w kolejnym odcinku programu m.in. o XVII Plebiscycie na Najlepszych Sportowców Warszawy, w którym rywalizowali także paraolimpijczycy, a także o charytatywnym maratonie w jeździe na nartach.

Pełnosprawni: Dakar jest dla wszystkich kochających wyzwania

4.02.2017 09:58 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. o niezwykłym mężczyźnie, który pomimo braku rąk i nóg zdecydował się wystartować w morderczym Rajdzie Dakar. Sprawdziliśmy też, co ciekawego słychać u polskich paraolimpijczyków.

Pełnosprawni: przekuć wady w zalety

28.01.2017 15:46 Pełnosprawni
Rywalizacja ze sportowcami niepełnosprawnymi często daje nowe spojrzenie na własne umiejętności i ograniczenia. W kolejnym odcinku programu m.in. o niezwykłym meczu tenisowym, dżudoce, który został mistrzem wioseł i kierowcy rajdowym, który nie potrzebuje ryku silników.

Pełnosprawni: czy znajdzie się następca Katarzyny Rogowiec?

21.01.2017 17:03 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. o narciarstwie biegowym, które kiedyś było jedną z najpopularniejszych dyscyplin wśród osób z niepełnosprawnością.

Jerzy Płonka – niewidomy alpinista i korona Europy

14.01.2017 11:54 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu "Pełnosprawni" prezentujemy Jerzego Płonkę, który pomimo tego, że nie widzi zdobywa najwyższe szczyty Europy. Planuje dokonać niezwykłego wyczynu i zdobyć czterdzieści sześć najwyższych gór Starego Kontynentu.

Pełnosprawni: Natalia Partyka – prawdziwa mistrzyni

14.01.2017 10:55 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. relacja z Gali Mistrzów Sportu, na której Natalia Partyka odebrała statuetkę dla najlepszego sportowca niepełnosprawnego. W magazynie także reportaż na temat Jerzego Płonki – niewidomego alpinisty, który zdobywa koronę Europy.

Pełnosprawni: badmintonowy turniej integracyjny

7.01.2017 14:54 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. o turnieju integracyjnym w badmintona oraz o futsalu osób mających problemy ze słuchem.

Pełnosprawni: integracyjna lekcja WF-u z Arturem Siódmiakiem

10.12.2016 22:03 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. o wyjątkowej lekcji poprowadzonej przez Artura Siódmiaka oraz o akademii AMP Futbolu dla dzieci.
Więcej