tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Pełnosprawni

Magazyn inny niż wszystkie. Wyjątkowy. Przybliża rywalizację tych, którzy wygrywają stając na starcie, gdy prawie wszystkim wydawało się, że są już przegrani...

najnowsze odcinki

Pełnosprawni: jaki jest Maciej Sochal – mistrz paraolimpijski?

16.07.2017 09:04 Pełnosprawni
W tym odcinku magazynu "Pełnosprawni" odwiedzimy Macieja Sochala, który w Rio de Janeiro w 2016 roku, zdobył złoty medal igrzysk paraolimpijskich w rzucie maczugą. Poza tym, pokażemy relację z turnieju w siatkówce plażowej dla niepełnosprawnych, a także sprawdziliśmy jak ma się ampfutbol w Polsce... u podstaw.

Pełnosprawni: Maciej Lepiato i jego marzenie o... bucie

9.07.2017 07:57 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku reportaż o podwójnym mistrzu paraolimpijskim – Macieju Lepiato – który usilnie próbuje znaleźć sposób na idealnego buta pozwalającego na osiąganie lepszych wyników. Poza tym także relacja z rozgrywanego we Wrocławiu turnieju tenisa osób na wózkach oraz inspirująca historia o przekraczaniu ludzkich możliwości.

Pełnosprawni: Lucyna Miętrkiewicz – wzór do naśladowania i... wulkan energii

2.07.2017 23:10 Pełnosprawni
W tym odcinku m.in. o Lucynie Miętrkiewicz – tenisistce na wózku oraz o amp-futbolistach, którzy przygotowują się do mistrzostw Europy.

Pełnosprawni: Polak we władzach Europejskiego Komitetu Paraolimpijskiego

25.06.2017 15:27 Pełnosprawni
W programie m.in. relacja z Europejskiego Kongresu Paraolimpijskiego, który odbył się w Katowicach.

Pełnosprawni: sukcesy Polaków na mistrzostwach świata w Blind Tenisie

18.06.2017 11:03 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. rozmowa ze srebrnym medalistą mistrzostw świata w Blind Tenisie – Grzegorzem Kurpińskim, relacja z mistrzostw Polski w tańcu sportowym, a także historia najdzielniejszej surferki globu.

Wsparcie Lewandowskiego, Jimi Hendrix rajdów i Skierniewice w bulach

10.06.2017 09:10 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku "Pełnosprawnych" m.in. o Europejskim Tygodniu Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych, zawodach Extreme Racing Car i petance w Skierniewicach.

Pełnosprawni: duathlon i Ju-Jitsu, czyli szansa na wesołe i aktywne dzieciństwo

3.06.2017 13:04 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. o sposobach na integrowanie niepełnosprawnych fizycznie i psychicznie dzieci, a także o szczególnym biegu tylko dla najwytrwalszych.

Pełnosprawni: meeting paraolimpijczyków i protezy 3D

27.05.2017 09:31 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in o inauguracji sezonu lekkoatletycznego w Bydgoszczy oraz o protezie, którą uczeń gimnazjum w Milanówku stworzył dla prowadzącej program – Pauliny Malinowskiej.

Pełnosprawni: rowerem na Śnieżkę

20.05.2017 12:59 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. zawodnicy amp futbolu, przygotowujący się do październikowych mistrzostw Europy, ekstremalna wizyta w Czempiniu i rowerowa wyprawa na Śnieżkę.

Pełnosprawni: siła jest kobietą

13.05.2017 10:58 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. o czterech silnych kobietach na wózkach, które nie rezygnują z aktywności fizycznej oraz relacja z GP osób niepełnosprawnych w strzelectwie.

Pełnosprawni: Wilk cierpliwy jak grzechotnik. Cud, para i taniec

6.05.2017 13:18 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu budująca historia Rafała Wilka. Sportowca, który po poważnym wypadku na torze żużlowym nie poddał się i po wielu latach osiągnął, wydawałoby się niemożliwy, cel – ponownie stanął na własnych nogach. Poza tym w magazynie historia niezwykłej pary, której niestraszne żadne bariery, mimo poruszania się na wózkach i barwny świat tańca osób z dysfunkcją wzroku.

Pełnosprawni: Piotr Czarnota i jego miłość do duathlonu

29.04.2017 13:07 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. historia Piotra Czarnoty, który intensywnie przygotowuje się do startu w duathlonie oraz relacja z mistrzostw Polski w Armwrestlingu rozgrywanych w Szczyrku.

Pełnosprawni: włoskie przetarcie, łuki pod lupą i podwodna przygoda

22.04.2017 09:46 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. o przygotowaniach reprezentacji Polski w amp futbolu do październikowych mistrzostw Europy, halowych mistrzostwach kraju w łucznictwie osób niepełnosprawnych i podwodnej przygodzie w... Warszawie.

Pełnosprawni: trening determinacji i wytrzymałości

8.04.2017 10:35 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. o Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w wyciskaniu leżąc, martwym ciągu oraz trójboju siłowym, które współorganizowała paraolimpjka Małgorzata Hałas-Koralewska, a także o roli wolontariusza na igrzyskach olimpiad specjalnych w Austrii.

Pełnosprawni: igrzyska olimpiad specjalnych, czyli niemożliwe nie istnieje

1.04.2017 11:52 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. podsumowanie zimowych igrzysk olimpiad specjalnych w Austrii oraz przegląd najlepszych protez dla sportowców.

Pełnosprawni: worek medali Polaków w śnieżnej Austrii

25.03.2017 14:48 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu o występie polskiej reprezentacji olimpiad specjalnych na Światowych Zimowych Igrzyskach w Austrii, przygotowaniach do zmagań sportowców niepełnosprawnych w Pjongczangu i Tokio oraz o nietypowych zawodach wioślarskich.

APLIKACJA TVP SPORT – JAK POBRAĆ?

Pełnosprawni: magia olimpiad specjalnych

18.03.2017 09:31 Pełnosprawni
W sobotę rozpoczynają się igrzyska olimpiad specjalnych. Miejscem rywalizacji będą austriacki miasta: Graz, Schladming-Rohrmoos i Ramsau. M.in. o tym w kolejnym odcinku magazynu.

Pełnosprawni: zima pełna polskich sukcesów

11.03.2017 08:58 Pełnosprawni
W kolejnym magazynie "Pełnosprawni" m.in. relacje z rozegranych w Niemczech mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym niepełnosprawnych i drugich mistrzostw Polski w biathlonie niewidomych i słabo widzących w Zakopanem oraz spotkanie z blogerką Renatą Orłowską.

Pełnosprawni: jak niemożliwe staje się możliwe

4.03.2017 12:15 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. historia Kamila Aleksejewa, który pomimo amputacji nogi startuje w zawodach triathlonowych, a także relacja z wystąpienia mówcy motywacyjnego – Łukasza Krasonia.

Pełnosprawni: cheerleaderka na wózku? Niemożliwe nie istnieje

25.02.2017 10:11 Pełnosprawni
W kolejnym odcinku programu m.in. o zbliżających się światowych zimowych igrzyskach olimpiad specjalnych w Austrii, idei Środowiskowych Domów Samopomocy i niezwykłym zespole Cheerleaders Flex Pomorze.

APLIKACJA TVP SPORT – JAK POBRAĆ?
Więcej