tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Piłka nożna
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Kraj
Europejskie puchary
Polska
Anglia
Francja
Hiszpania
Niemcy
Włochy
Europejskie puchary
Reprezentacje
Rozgrywki
Liga Europejska
Liga Mistrzów
Liga Europejska
Superpuchar Europy
Sezon
2018/2019
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Faza
wszystkie
wszystkie
Europa League Qualification Preliminary Round
Liga Europejska, eliminacje
Wyniki
Terminarz
Czwartek, 16.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, 3. runda
Braga
2
:
2
0:0
Dwumecz
3
:
3
Zoria Ługańsk
Czwartek, 16.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, 3. runda
Valur
2
:
1
1:0
Dwumecz
2
:
2
Sheriff Tyraspol
Czwartek, 16.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, 3. runda
Rijeka
0
:
1
0:0
Dwumecz
1
:
2
Sarpsborg 08
Czwartek, 16.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, 3. runda
Burnley
po dogrywce
1
:
0
0:0
Dwumecz
1
:
0
Istanbul Basaksehir
Czwartek, 16.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, 3. runda
Bordeaux
2
:
1
0:0
Dwumecz
5
:
2
Mariupol
Czwartek, 16.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, 3. runda
Rosenborg Trondheim
3
:
0
2:0
Dwumecz
5
:
0
Cork City
Czwartek, 16.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, 3. runda
Gent
3
:
1
1:0
Dwumecz
4
:
1
Czwartek, 16.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, 3. runda
Feyenoord Rotterdam
1
:
1
1:1
Dwumecz
1
:
5
AS Trenczyn
Czwartek, 16.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, 3. runda
Rapid Wiedeń
4
:
0
1:0
Dwumecz
5
:
2
Slovan Bratysława
Czwartek, 16.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, 3. runda
Partizan Belgrad
3
:
2
3:1
Dwumecz
5
:
3
FC Nordsjaelland
Czwartek, 23.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, Finał
18:00
Torpedo Kutaisi
vs.
Łudogorec Razgrad
Czwartek, 23.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, Finał
18:00
Zenit St Petersburg
vs.
Molde
Czwartek, 23.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, Finał
19:00
APOEL Nikozja
vs.
FK Astana
Czwartek, 23.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, Finał
19:00
Suduva
vs.
Celtic Glasgow
Czwartek, 23.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, Finał
19:00
Sheriff Tyraspol
vs.
FK Karabach
Czwartek, 23.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, Finał
19:00
Sigma Ołomuniec
vs.
Sevilla FC
Czwartek, 23.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, Finał
19:00
AS Trenczyn
vs.
AEK Larnaca
Czwartek, 23.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, Finał
19:05
Sarpsborg 08
vs.
Maccabi Tel Awiw
Czwartek, 23.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, Finał
19:15
Malmoe FF
vs.
FC Midtjylland
Czwartek, 23.08.2018
Liga Europejska, eliminacje, Finał
20:00
Olimpija Lublana
vs.
Spartak Trnawa