Skoki narciarskie
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Rozgrywki
Puchar Świata
Igrzyska Olimpijskie
Puchar Świata
Puchar Kontynentalny
Letnie GP
Mistrzostwa Świata
Sezon
2018/2019
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Płeć
wszystkie
wszystkie
Mężczyźni
Kobiety
Pary mieszane
Konkurs
wszystkie
wszystkie
Puchar Świata, Czajkowski
Puchar Świata, Planica
Puchar Świata, Vikersund
Puchar Świata, Niżny Tagił
PŚ w Trondheim
PŚ w Trondheim
Puchar Świata, Lillehammer
WC Lillehammer 2
Puchar Świata, Oslo
Puchar Świata, Oslo
Puchar Świata, Oberstdorf
Puchar Świata, Willingen
Puchar Świata, Lahti
Puchar Świata, Ljubno
Puchar Świata, Oberstdorf
Puchar Świata, Hinzenbach
Puchar Świata, Sapporo
Puchar Świata, Rasnov
Puchar Świata, Zakopane
WC Zao
Puchar Świata, Val di Fiemme
Puchar Świata, Sapporo
Puchar Świata, Bischofshofen
Puchar Świata, Innsbruck
Puchar Świata, Gramisch-Partenkirchen
Puchar Świata, Oberstdorf
Puchar Świata, Premanon
Puchar Świata, Engelberg
Puchar Świata, Titisee-Neustadt
Puchar Świata, Titisee-Neustadt
Puchar Świata, Titisee-Neustadt
Puchar Świata, Niżny Tagił
Puchar Świata, Lillehammer
Puchar Świata, Ruka
Puchar Świata, Wisła
Wyniki
Klasyfikacje
Niedziela, 24.03.2019
Puchar Świata, Planica, Mężczyźni
 
Zawodnik
Kraj
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Ryoyu Kobayashi
Japonia
252.0 m
230.5 m
464.9
2.
Domen Prevc
Słowenia
239.5 m
222.5 m
444.0
3.
Markus Eisenbichler
Niemcy
227.0 m
235.0 m
442.5
Niedziela, 24.03.2019
Puchar Świata, Czajkowski, Kobiety
 
Zawodniczka
Kraj
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Maren Lundby
Norwegia
128.0 m
137.5 m
270.9
2.
Juliane Seyfarth
Niemcy
128.0 m
141.0 m
258.0
3.
Nika Kriznar
Słowenia
126.0 m
140.5 m
247.1
Sobota, 23.03.2019
Puchar Świata, Czajkowski, Kobiety
 
Zawodniczka
Kraj
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Juliane Seyfarth
Niemcy
95.0 m
97.0 m
219.0
2.
Katharina Althaus
Niemcy
95.0 m
95.0 m
213.0
3.
Sara Takanashi
Japonia
95.5 m
94.5 m
212.9
Sobota, 23.03.2019
Puchar Świata, Planica, Mężczyźni
 
Drużyna
Zawodnicy
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Polska
-
-
-
1627.9
2.
Niemcy
-
-
-
1619.8
3.
Słowenia
-
-
-
1603.1
Piątek, 22.03.2019
Puchar Świata, Planica, Mężczyźni
 
Zawodnik
Kraj
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Markus Eisenbichler
Niemcy
238.5 m
233.0 m
445.0
2.
Ryoyu Kobayashi
Japonia
242.0 m
220.0 m
438.1
3.
Piotr Żyła
Polska
242.0 m
234.0 m
437.3
Piątek, 22.03.2019
Puchar Świata, Czajkowski, Kobiety
 
Zawodniczka
Kraj
Odległość
Punkty
1.
Maren Lundby
Norwegia
92.5 m
107.9
2.
Eva Pinkelnig
Austria
93.0 m
106.3
3.
Chiara Hoelzl
Austria
92.5 m
104.8
Czwartek, 21.03.2019
Puchar Świata, Planica, Mężczyźni
 
Zawodnik
Kraj
Odległość
Punkty
1.
Ryoyu Kobayashi
Japonia
248.0 m
247.8
2.
Markus Eisenbichler
Niemcy
248.0 m
245.0
3.
Timi Zajc
Słowenia
239.0 m
236.0
Niedziela, 17.03.2019
Puchar Świata, Vikersund, Mężczyźni
 
Zawodnik
Kraj
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Domen Prevc
Słowenia
241.0 m
232.5 m
454.7
2.
Ryoyu Kobayashi
Japonia
237.0 m
239.0 m
454.6
3.
Stefan Kraft
Austria
236.5 m
229.5 m
443.2
Niedziela, 17.03.2019
Puchar Świata, Niżny Tagił, Kobiety
 
Zawodniczka
Kraj
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Juliane Seyfarth
Niemcy
97.0 m
95.0 m
230.3
2.
Maren Lundby
Norwegia
92.0 m
90.0 m
221.1
3.
Katharina Althaus
Niemcy
91.0 m
91.0 m
214.1
Niedziela, 17.03.2019
Puchar Świata, Niżny Tagił, Kobiety
Turniej Czterech Skoczni
Turniej Czterech Skoczni
Lillehammer Triple Female
Klasyfikacja generalna, kobiety drużynowo
Klasyfikacja generalna, mężczyźni drużynowo
Klasyfikacja generalna, kobiety indywidualnie
Klasyfikacja generalna, mężczyźni indywidualnie
Planica7 Male
Raw Air Female
Raw Air Male
Russia Tour Blue Bird Female
Loty narciarskie
Willingen Five Male
 
 
Kraj
PKT.
1.
Ryoyu Kobayashi
Japonia
1098.0
2.
Markus Eisenbichler
Niemcy
1035.9
3.
Stephan Leyhe
Niemcy
1014.1
4.
Dawid Kubacki
Polska
1010.8
5.
Roman Koudelka
Czechy
1006.3
6.
Kamil Stoch
Polska
994.0
7.
Andreas Stjernen
Norwegia
988.0
8.
Robert Johansson
Norwegia
983.2
9.
Daniel Huber
Austria
970.4
10.
Killian Peier
Szwajcaria
959.3
11.
Karl Geiger
Niemcy
951.5
12.
Yukiya Sato
Japonia
947.4
13.
Simon Ammann
Szwajcaria
945.8
14.
Richard Freitag
Niemcy
927.6
15.
Jewgienij Klimow
Rosja
910.0
16.
Johann Andre Forfang
Norwegia
899.1
17.
Stefan Kraft
Austria
881.6
18.
Władimir Zografski
Bułgaria
872.4
19.
Piotr Żyła
Polska
842.1
20.
Timi Zajc
Słowenia
834.1
21.
Daiki Ito
Japonia
811.1
22.
David Siegel
Niemcy
768.0
23.
Constantin Schmid
Niemcy
763.0
24.
Manuel Fettner
Austria
748.7
25.
Junshiro Kobayashi
Japonia
746.9
26.
Michael Hayboeck
Austria
746.7
27.
Anders Fannemel
Norwegia
664.2
28.
Anze Semenić
Słowenia
662.9
29.
Jakub Wolny
Polska
654.5
30.
Antti Aalto
Finlandia
653.7
31.
Andreas Wellinger
Niemcy
653.0
32.
Naoki Nakamura
Japonia
639.0
33.
Robin Pedersen
Norwegia
548.7
34.
Philipp Aschenwald
Austria
504.9
35.
Halvor Egner Granerud
Norwegia
503.4
36.
Stefan Hula
Polska
479.1
37.
Daniel Andre Tande
Norwegia
393.5
38.
Viktor Polasek
Czechy
389.7
39.
Jernej Damjan
Słowenia
341.8
40.
Pius Paschke
Niemcy
337.8
41.
Anze Lanisek
Słowenia
320.6
42.
Noriaki Kasai
Japonia
305.7
43.
Cestmir Kozisek
Czechy
302.3
44.
Markus Schiffner
Austria
292.6
45.
Jan Hoerl
Austria
291.8
46.
Peter Prevc
Słowenia
247.5
47.
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
217.1
48.
Bor Pavlovcic
Słowenia
206.5
49.
Severin Freund
Niemcy
201.1
50.
Felix Hoffmann
Niemcy
196.7
51.
Aleksander Zniszczoł
Polska
194.5
52.
Moritz Baer
Niemcy
193.7
53.
Clemens Aigner
Austria
192.6
54.
Alex Insam
Włochy
188.2
55.
Kevin Bickner
USA
185.6
56.
Clemens Leitner
Austria
181.6
57.
Andreas Schuler
Szwajcaria
169.5
58.
Martin Hamann
Niemcy
168.9
59.
Andreas Alamommo
Finlandia
165.0
60.
Jonathan Learoyd
Francja
111.7
61.
Maciej Kot
Polska
95.0
62.
Rok Justin
Słowenia
94.0
63.
Lukas Hlava
Czechy
93.6
64.
Thomas Hofer
Austria
90.2
65.
Sergiej Tkaczenko
Kazachstan
88.7
66.
Roman Trofimow
Rosja
82.0