tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Skoki narciarskie
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Rozgrywki
Puchar Świata
Igrzyska Olimpijskie
Puchar Świata
Puchar Kontynentalny
Letnie GP
Mistrzostwa Świata
Sezon
2018/2019
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Płeć
wszystkie
wszystkie
Mężczyźni
Kobiety
Pary mieszane
Konkurs
wszystkie
wszystkie
Puchar Świata, Czajkowski
Puchar Świata, Planica
Puchar Świata, Vikersund
Puchar Świata, Niżny Tagił
WC Trondheim
WC Trondheim
Puchar Świata, Lillehammer
WC Lillehammer 2
WC Oslo
WC Oslo
WC Oberstdorf
WC Willingen
WC Lahti
Puchar Świata, Ljubno
WC Oberstdorf 2
Puchar Świata, Hinzenbach
Puchar Świata, Sapporo
Puchar Świata, Rasnov
Puchar Świata, Zakopane
WC Zao
Puchar Świata, Val di Fiemme
Puchar Świata, Sapporo
Puchar Świata, Bischofshofen
Puchar Świata, Innsbruck
Puchar Świata, Gramisch-Partenkirchen
WC Oberstdorf
Puchar Świata, Premanon
Puchar Świata, Engelberg
Puchar Świata, Titisee-Neustadt
Puchar Świata, Titisee-Neustadt
Puchar Świata, Titisee-Neustadt
Puchar Świata, Niżny Tagił
Puchar Świata, Lillehammer
Puchar Świata, Ruka
Puchar Świata, Wisła
Wyniki
Terminarz
Klasyfikacje
Sobota, 15.12.2018
Puchar Świata, Engelberg, Mężczyźni
Puchar Świata, Engelberg, Mężczyźni, konkurs indywidualny
 
Zawodnik
Kraj
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Karl Geiger
Niemcy
135.0 m
141.0 m
302.0
2.
Piotr Żyła
Polska
134.0 m
136.0 m
297.3
3.
Daniel Huber
Austria
135.0 m
138.5 m
295.5
Sobota, 15.12.2018
Puchar Świata, Premanon, Kobiety
Puchar Świata, Premanon, Kobiety, konkurs indywidualny
 
Zawodniczka
Kraj
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Katharina Althaus
Niemcy
84.5 m
94.5 m
260.3
2.
Sara Takanashi
Japonia
87.5 m
85.0 m
250.7
3.
Ema Klinec
Słowenia
84.5 m
88.5 m
247.5
Piątek, 14.12.2018
Puchar Świata, Engelberg, Mężczyźni
Puchar Świata, Engelberg, Mężczyźni, konkurs indywidualny, kwalifikacje
 
Zawodnik
Kraj
Odległość
Punkty
1.
Ryoyu Kobayashi
Japonia
137.0 m
134.4
2.
Stefan Kraft
Austria
134.5 m
132.9
3.
Robert Johansson
Norwegia
135.0 m
131.4
Piątek, 14.12.2018
Puchar Świata, Premanon, Kobiety
Puchar Świata, Premanon, Kobiety, konkurs indywidualny, kwalifikacje
 
Zawodniczka
Kraj
Odległość
Punkty
1.
Katharina Althaus
Niemcy
89.0 m
129.8
2.
Ema Klinec
Słowenia
91.5 m
129.4
3.
Maren Lundby
Norwegia
85.0 m
123.1
Niedziela, 09.12.2018
Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Mężczyźni
odwołany
Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Mężczyźni, konkurs indywidualny
Niedziela, 09.12.2018
Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Kobiety
odwołany
Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Kobiety, konkurs indywidualny
Sobota, 08.12.2018
Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Mężczyźni
odwołany
Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Mężczyźni, konkurs drużynowy
Sobota, 08.12.2018
Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Kobiety
Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Kobiety, konkurs indywidualny, kwalifikacje
Piątek, 07.12.2018
Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Mężczyźni
Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Mężczyźni, konkurs indywidualny, kwalifikacje
Niedziela, 02.12.2018
Puchar Świata, Niżny Tagił, Mężczyźni
Puchar Świata, Niżny Tagił, Mężczyźni, konkurs indywidualny
 
Zawodnik
Kraj
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Ryoyu Kobayashi
Japonia
132.5 m
133.5 m
273.1
2.
Johann Andre Forfang
Norwegia
132.5 m
130.0 m
259.2
3.
Piotr Żyła
Polska
126.0 m
133.0 m
258.9
Niedziela, 16.12.2018
Puchar Świata, Premanon, Kobiety
09:45
Puchar Świata, Premanon, Kobiety, konkurs indywidualny, kwalifikacje
Niedziela, 16.12.2018
Puchar Świata, Premanon, Kobiety
11:00
Puchar Świata, Premanon, Kobiety, konkurs indywidualny
Niedziela, 16.12.2018
Puchar Świata, Engelberg, Mężczyźni
12:45
Puchar Świata, Engelberg, Mężczyźni, konkurs indywidualny, kwalifikacje
Niedziela, 16.12.2018
Puchar Świata, Engelberg, Mężczyźni
14:15
Puchar Świata, Engelberg, Mężczyźni, konkurs indywidualny
Sobota, 29.12.2018
WC Oberstdorf, Mężczyźni
16:30
WC Oberstdorf, Mężczyźni, konkurs indywidualny, kwalifikacje
Niedziela, 30.12.2018
WC Oberstdorf, Mężczyźni
16:30
WC Oberstdorf, Mężczyźni, konkurs indywidualny
Poniedziałek, 31.12.2018
Puchar Świata, Gramisch-Partenkirchen, Mężczyźni
14:00
Puchar Świata, Gramisch-Partenkirchen, Mężczyźni, konkurs indywidualny, kwalifikacje
Wtorek, 01.01.2019
Puchar Świata, Gramisch-Partenkirchen, Mężczyźni
14:00
Puchar Świata, Gramisch-Partenkirchen, Mężczyźni, konkurs indywidualny
Czwartek, 03.01.2019
Puchar Świata, Innsbruck, Mężczyźni
14:00
Puchar Świata, Innsbruck, Mężczyźni, konkurs indywidualny, kwalifikacje
Piątek, 04.01.2019
Puchar Świata, Innsbruck, Mężczyźni
14:00
Puchar Świata, Innsbruck, Mężczyźni, konkurs indywidualny
Lillehammer Triple Female
Lillehammer Triple Female
Klasyfikacja generalna, kobiety drużynowo
Klasyfikacja generalna, mężczyźni drużynowo
Klasyfikacja generalna, kobiety indywidualnie
Klasyfikacja generalna, mężczyźni indywidualnie
Planica7 Male
 
 
Kraj
PKT.
1.
Katharina Althaus
Niemcy
750.4
2.
Juliane Seyfarth
Niemcy
729.6
3.
Ramona Straub
Niemcy
715.1
4.
Lidia Yakovleva
Rosja
713.9
5.
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
708.8
6.
Maren Lundby
Norwegia
699.8
7.
Eva Pinkelnig
Austria
698.3
8.
Carina Vogt
Niemcy
687.9
9.
Ema Klinec
Słowenia
685.4
10.
Nika Kriznar
Słowenia
674.1
11.
Anna Odine Stroem
Norwegia
670.1
12.
Yuki Ito
Japonia
652.6
13.
Ursa Bogataj
Słowenia
646.7
14.
Alexandra Kustova
Rosja
634.5
15.
Lea Lemare
Francja
624.0
16.
Sofia Tichonowa
Rosja
623.5
17.
Lucile Morat
Francja
611.7
18.
Elena Runggaldier
Włochy
603.4
19.
Kaori Iwabuchi
Japonia
596.6
20.
Pauline Hessler
Niemcy
579.3
21.
Silje Opseth
Norwegia
521.6
22.
Chiara Hoelzl
Austria
495.8
23.
Jerneja Brecl
Słowenia
494.7
24.
Maja Vtić
Słowenia
488.1
25.
Anna Rupprecht
Niemcy
487.2
26.
Ingebjoerg Braaten
Norwegia
480.0
27.
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
473.3
28.
Sara Takanashi
Japonia
450.3
29.
Lara Malsiner
Włochy
446.0
30.
Yuka Seto
Japonia
405.6
31.
Nozomi Maruyama
Japonia
391.0
32.
Julia Clair
Francja
354.3
33.
Xueyao Li
Chiny
349.3
34.
Ksenia Kablukova
Rosja
347.7
35.
Spela Rogelj
Słowenia
326.2
36.
Daniela Haralambie
Rumunia
316.4
37.
Oceane Avocat Gros
Francja
286.7
38.
Nita Englund
USA
255.8
39.
Anna Shpyneva
Rosja
254.5
40.
Aleksandra Barantceva
Rosja
179.1
41.
Haruka Iwasa
Japonia
165.8
42.
Julia Kykkaenen
Finlandia
71.4
43.
Anna Twardosz
Polska
70.9
44.
Karolina Indrackova
Czechy
70.5
45.
Tong Ma
Chiny
69.6
46.
Kamila Karpiel
Polska
57.3