tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Rozgrywki
Puchar Świata
Igrzyska Olimpijskie
Puchar Świata
Mistrzostwa Świata
Sezon
2018/2019
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Płeć
wszystkie
wszystkie
Mężczyźni
Kobiety
Faza
wszystkie
wszystkie
WC Salt Lake City
WC Salt Lake City
WC Hamar
WC Hamar
WC Heerenveen
WC Heerenveen
WC Berlin
WC Tomaszow Mazoviecki
WC Berlin
WC Tomaszow Mazoviecki
WC Tomakomai
WC Harbin
WC Tomakomai
WC Harbin
WC Obihiro
WC Obihiro
Wyniki
Terminarz
Klasyfikacje
Niedziela, 16.12.2018
WC Heerenveen, Mężczyźni
5000 metrów, klasyfikacja końcowa
 
Zawodnik
Kraj
Czas
1.
Daniła Semerikow
Rosja
6:08.96
2.
Patrick Roest
Holandia
+0.86
3.
Sven Kramer
Holandia
+1.65
Niedziela, 16.12.2018
WC Heerenveen, Kobiety
3000 metrów, klasyfikacja końcowa
 
Zawodniczka
Kraj
Czas
1.
Antoinette de Jong
Holandia
3:59.41
2.
Isabelle Weidemann
Kanada
+0.71
3.
Martina Sablikova
Czechy
+0.92
Niedziela, 16.12.2018
WC Heerenveen, Mężczyźni
1000 metrów, klasyfikacja końcowa
 
Zawodnik
Kraj
Czas
1.
Kjeld Nuis
Holandia
1:07.80
2.
Paweł Kuliżnikow
Rosja
+0.13
3.
Denis Yuskov
Rosja
+0.15
Niedziela, 16.12.2018
WC Heerenveen, Kobiety
1000 metrów, klasyfikacja końcowa
 
Zawodniczka
Kraj
Czas
1.
Brittany Bowe
USA
1:13.24
2.
Miho Takagi
Japonia
+0.69
3.
Yekaterina Shikhova
Rosja
+0.79
Niedziela, 16.12.2018
WC Heerenveen, Kobiety
ODWOŁANY
Sprint drużynowy, klasyfikacja końcowa
Niedziela, 16.12.2018
WC Heerenveen, Mężczyźni
ODWOŁANY
Sprint drużynowy, klasyfikacja końcowa
Sobota, 15.12.2018
WC Heerenveen, Kobiety
Start masowy Final, klasyfikacja końcowa
 
Zawodniczka
Kraj
Czas
1.
Nana Takagi
Japonia
8:50.15
2.
Irene Schouten
Holandia
+0.13
3.
Ayano Sato
Japonia
+0.29
Sobota, 15.12.2018
WC Heerenveen, Mężczyźni
Start masowy Final, klasyfikacja końcowa
 
Zawodnik
Kraj
Czas
1.
Cheon-Ho Um
Korea Płd.
8:11.22
2.
Jae-Won Chung
Korea Płd.
+0.13
3.
Bart Swings
Belgia
+0.55
Sobota, 15.12.2018
WC Heerenveen, Mężczyźni
500 metrów, klasyfikacja końcowa
 
Zawodnik
Kraj
Czas
1.
Paweł Kuliżnikow
Rosja
34.49
2.
Tsubasa Hasegawa
Japonia
+0.03
3.
Yuma Murakami
Japonia
+0.06
Sobota, 15.12.2018
WC Heerenveen, Kobiety
1500 metrów, klasyfikacja końcowa
 
Zawodniczka
Kraj
Czas
1.
Ireen Wust
Holandia
1:53.30
2.
Brittany Bowe
USA
+0.70
3.
Yekaterina Shikhova
Rosja
+0.73
Piątek, 01.02.2019
WC Hamar, Kobiety
15:30
3000 metrów, klasyfikacja końcowa
Piątek, 01.02.2019
WC Hamar, Mężczyźni
15:30
5000 metrów, klasyfikacja końcowa
Sobota, 02.02.2019
WC Hamar, Kobiety
16:30
500 metrów, Po pierwszym biegu
Sobota, 02.02.2019
WC Hamar, Kobiety
16:30
1000 metrów, klasyfikacja końcowa
Sobota, 02.02.2019
WC Hamar, Mężczyźni
16:30
500 metrów, Po pierwszym biegu
Sobota, 02.02.2019
WC Hamar, Mężczyźni
16:30
1000 metrów, klasyfikacja końcowa
Niedziela, 03.02.2019
WC Hamar, Kobiety
16:10
1500 metrów, klasyfikacja końcowa
Niedziela, 03.02.2019
WC Hamar, Mężczyźni
16:10
1500 metrów, klasyfikacja końcowa
Niedziela, 03.02.2019
WC Hamar, Mężczyźni
16:10
500 metrów, klasyfikacja końcowa
Niedziela, 03.02.2019
WC Hamar, Kobiety
16:10
500 metrów, klasyfikacja końcowa
Kobiety, 1000m
Kobiety, 1000m
Kobiety, 1500m
Kobiety, 3000/5000m
Kobiety, 500m
Kobiety, Start masowy
Kobiety, Bieg pościgowy, drużynowy
Kobiety, Team Sprint
Mężczyźni, 1000m
Mężczyźni, 1500m
Mężczyźni, 5000/10000m
Mężczyźni, 500m
Mężczyźni, Start masowy
Mężczyźni, Bieg pościgowy, drużynowy
Mężczyźni, Team Sprint
 
 
Kraj
PKT.
1.
Brittany Bowe
USA
217
2.
Miho Takagi
Japonia
202
3.
Vanessa Herzog
Austria
177
4.
Ireen Wust
Holandia
160
5.
Darya Kachanova
Rosja
151
6.
Nao Kodaira
Japonia
148
7.
Olga Fatkulina
Rosja
139
8.
Qishi Li
Chiny
138
9.
Jutta Leerdam
Holandia
130
10.
Letitia de Jong
Holandia
123
11.
Natalia Czerwonka
Polska
122
12.
Yekaterina Shikhova
Rosja
121
13.
Jekaterina Ajdowa
Kazachstan
116
14.
Maki Tsuji
Japonia
114
15.
Ida Njaatun
Norwegia
106
16.
Hege Boekko
Norwegia
105
17.
Angelina Golikowa
Rosja
104
18.
Kaylin Irvine
Kanada
94
19.
Joy Beune
Holandia
92
20.
Jingzhu Jin
Chiny
90
21.
Ragne Wiklund
Norwegia
88
22.
Lotte van Beek
Holandia
84
23.
Heather McLean
Kanada
77
24.
Xin Zhao
Chiny
77
25.
Yu-Ting Huang
Tajwan
62
26.
Gabriele Hirschbichler
Niemcy
62
27.
Kimberly Goetz
USA
58
28.
Noemi Bonazza
Włochy
53
29.
Min-Sun Kim
Korea Płd.
47
30.
Yuka Abe
Japonia
39
31.
Yuning Sha
Chiny
39
32.
Hyun-Yung Kim
Korea Płd.
36
33.
Antoinette de Jong
Holandia
30
34.
Sanneke de Neeling
Holandia
29
35.
Ye-Won Nam
Korea Płd.
29
36.
Irina Kuznetsova
Rosja
28
37.
Rio Yamada
Japonia
28
38.
Anne Gulbrandsen
Norwegia
19
39.
Ivanie Blondin
Kanada
14
40.
Erin Jackson
USA
14
41.
Kaja Ziomek
Polska
12
42.
Anastasia Korkina
Rosja
9
43.
Anna Nifontova
Białoruś
9
44.
Yuna Onodera
Japonia
8
45.
Brianna Bocox
USA
7
46.
Irina Arshinova
Rosja
7
47.
Francesca Bettrone
Włochy
5
48.
Keri Morrison
Kanada
3
49.
Andzelika Wojcik
Polska
2
50.
Maria Rodriguez
Argentyna
2