tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Tenis
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Rozgrywki
ATP
Wielki Szlem
WTA
ATP
Sezon
2019
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Faza
wszystkie
wszystkie
Nitto ATP World Tour Finals Final Stage
Nitto ATP World Tour Finals Doubles, Group Woodbridge/Woodforde
Nitto ATP World Tour Finals, Group Pete Sampras
Nitto ATP World Tour Finals, Group Boris Becker
Nitto ATP World Tour Finals Doubles, Group Eltingh/Haarhuis
Next Gen ATP Finals Final Stage
Next Gen ATP Finals, Group B
Next Gen ATP Finals, Group A
Rolex Paris Masters
Rolex Paris Masters, Qualification
Swiss Indoors Basel
Erste Bank Open
Erste Bank Open, Qualification
Swiss Indoors Basel, Qualification
VTB Kremlin Cup
European Open
Intrum Stockholm Open
Intrum Stockholm Open, Qualification
European Open, Qualification
VTB Kremlin Cup, Qualification
Shanghai Rolex Masters
Shanghai Rolex Masters, Qualification
China Open
Rakuten Japan Open Tennis Championships
Rakuten Japan Open Tennis Championships, Qualification
China Open, Qualification
Chengdu Open
Shenzhen Open
Shenzhen Open, Qualification
Chengdu Open, Qualification
Open de Moselle
St. Petersburg Open
Open de Moselle, Qualification
St. Petersburg Open, Qualification
Winston-Salem Open
Winston-Salem Open, Qualification
Western & Southern Open
Western & Southern Open, Qualification
Rogers Cup
Rogers Cup, Qualification
Generali Open
Los Cabos Open
Citi Open
Citi Open, Qualification
Los Cabos Open, Qualification
Generali Open, Qualification
Atlanta Open
German Tennis Championships
Swiss Open
German Tennis Championships, Qualification
Swiss Open, Qualification
Atlanta Open, Qualification
Hall of Fame Tennis Championships
Swedish Open
Croatia Open
Croatia Open, Qualification
Swedish Open, Qualification
Hall of Fame Tennis Championships, Qualification
Eastbourne International
Antalya Open
Eastbourne International, Qualification
Antalya Open, Qualification
Halle Open
Queen's Club Championships
Queen's Club Championships, Qualification
Halle Open, Qualification
Stuttgart Open
Rosmalen Grass Court Championships
Rosmalen Grass Court Championships, Qualification
Stuttgart Open, Qualification
Lyon Open
Geneva Open
Lyon Open, Qualification
Geneva Open, Qualification
Italian Open
Italian Open, Qualification
Madrid Open
Madrid Open, Qualification
Bavarian International Tennis Championships
Estoril Open
Bavarian International Tennis Championships, Qualification
Estoril Open, Qualification
Hungarian Open
Barcelona Open
Hungarian Open, Qualification
Barcelona Open, Qualification
Monte Carlo Masters
Monte Carlo Masters, Qualification
US Men's Clay Court Championships
Grand Prix Hassan II
Grand Prix Hassan II, Qualification
US Men's Clay Court Championships, Qualification
Miami Open
Miami Open, Qualification
BNP Paribas Open
BNP Paribas Open, Qualification
Dubai Tennis Championships
Mexican Open
Brasil Open
Dubai Tennis Championships, Qualification
Mexican Open, Qualification
Brasil Open, Qualification
Open 13 Provence
Rio Open
Delray Beach Open
Open 13 Provence, Qualification
Rio Open, Qualification
Delray Beach Open, Qualification
Argentina Open
Rotterdam Open
New York Open
Rotterdam Open, Qualification
Argentina Open, Qualification
New York Open, Qualification
Cordoba Open
Sofia Open
Open Sud de France
Sofia Open, Qualification
Cordoba Open, Qualification
Open Sud de France, Qualification
ASB Classic
Sydney International
Sydney International, Qualification
ASB Classic, Qualification
Maharashtra Open
Qatar Open
Brisbane International
Brisbane International, Qualification
Maharashtra Open, Qualification
Qatar Open, Qualification
Wyniki
Terminarz
Klasyfikacje
Niedziela, 17.02.2019
New York Open, 1/2 finału
Adrian Mannarino
Hugo Nys
1
:
2
4:6 6:3 10:12
Santiago Gonzalez
Aisam-Ul-Haq Qureshi
Niedziela, 17.02.2019
New York Open, 1/2 finału
John Isner
1
:
2
7:6 [10:8] 6:7 [14:16] 6:7 [4:7]
Reilly Opelka
Sobota, 16.02.2019
Argentina Open, 1/2 finału
Jaume Munar
Albert Ramos-Vinolas
1
:
2
4:6 6:3 6:10
Diego Schwartzman
Dominic Thiem
Sobota, 16.02.2019
Delray Beach Open, Qualification, 1/8 finału
John-Patrick Smith
0
:
2
4:6 6:7 [3:7]
Darian King
Sobota, 16.02.2019
Rio Open, Qualification, 1/8 finału
Natan Rodrigues
0
:
2
3:6 1:6
Carlos Berlocq
Sobota, 16.02.2019
Delray Beach Open, Qualification, 1/8 finału
Dominik Koepfer
1
:
2
6:3 3:6 4:6
Daniel Evans
Sobota, 16.02.2019
Rotterdam Open, 1/2 finału
Jean-Julien Rojer
Horia Tecau
2
:
1
3:6 6:2 10:7
Rajeev Ram
Joe Salisbury
Sobota, 16.02.2019
New York Open, 1/2 finału
Brayden Schnur
2
:
1
7:6 [9:7] 4:6 6:3
Sam Querrey
Sobota, 16.02.2019
Rio Open, Qualification, 1/8 finału
Facundo Bagnis
2
:
0
6:4 7:5
Kimmer Coppejans
Sobota, 16.02.2019
Delray Beach Open, Qualification, 1/8 finału
Alexei Popyrin
2
:
0
6:4 6:3
Preston Brown
Niedziela, 17.02.2019
Open 13 Provence, Qualification, 1/8 finału
10:00
Alexandre Muller
vs.
Simone Bolelli
Niedziela, 17.02.2019
Open 13 Provence, Qualification, 1/8 finału
10:00
Ruben Bemelmans
vs.
Alexey Vatutin
Niedziela, 17.02.2019
Open 13 Provence, Qualification, 1/8 finału
11:30
Ilya Ivashka
vs.
Maxime Janvier
Niedziela, 17.02.2019
Open 13 Provence, Qualification, 1/8 finału
11:30
Oscar Otte
vs.
Matthias Bachinger
Niedziela, 17.02.2019
Open 13 Provence, Qualification, 1/8 finału
13:00
Gregoire Barrere
vs.
Sebastian Ofner
Niedziela, 17.02.2019
Open 13 Provence, Qualification, 1/8 finału
13:00
Jegor Gierasimow
vs.
Lukas Rosol
Niedziela, 17.02.2019
Rotterdam Open, Finał
13:00
Jeremy Chardy
Henri Kontinen
vs.
Jean-Julien Rojer
Horia Tecau
Niedziela, 17.02.2019
Open 13 Provence, Qualification, 1/8 finału
14:30
Serhij Stachowski
vs.
Mirza Basić
Niedziela, 17.02.2019
Open 13 Provence, Qualification, 1/8 finału
14:30
Mats Moraing
vs.
Constant Lestienne
Niedziela, 17.02.2019
Rotterdam Open, Finał
15:30
Stan Wawrinka
vs.
Gael Monfils
 
 
Kraj
PKT.
1.
Novak Djoković
Serbia
2090
2.
Rafael Nadal
Hiszpania
1200
3.
Stefanos Tsitsipas
Grecja
810
4.
Lucas Pouille
Francja
720
5.
Roberto Bautista Agut
Hiszpania
655
6.
Kei Nishikori
Japonia
610
7.
Daniił Miedwiediew
Rosja
580
8.
Tomas Berdych
Czechy
420
9.
Milos Raonic
Kanada
405
10.
Alex De Minaur
Australia
385
11.
Jo-Wilfried Tsonga
Francja
385
12.
Frances Tiafoe
USA
360
13.
Kevin Anderson
RPA
295
14.
Pierre-Hugues Herbert
Francja
285
15.
Reilly Opelka
USA
277
16.
Juan Ignacio Londero
Argentyna
273
17.
Guido Pella
Argentyna
270
18.
Tennys Sandgren
USA
267
19.
Taylor Fritz
USA
260
20.
Andreas Seppi
Włochy
240