tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Tenis
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
Rozgrywki
WTA
Wielki Szlem
WTA
ATP
Sezon
2017
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Faza
wszystkie
wszystkie
WTA Elite Trophy Final stages
WTA Elite Trophy Doubles Group B
WTA Elite Trophy Doubles Group A
WTA Elite Trophy Group B
WTA Elite Trophy Group A
WTA Elite Trophy Group C
WTA Elite Trophy Group D
BNP Paribas WTA Finals Singapore Final stages
BNP Paribas WTA Finals Singapore Doubles
BNP Paribas WTA Finals Singapore White Group
BNP Paribas WTA Finals Singapore Red Group
Kremlin Cup
BGL BNP Paribas Luxembourg Open
Kremlin Cup, Qualification
BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Qualification
Generali Ladies Linz
Prudential Hong Kong Tennis Open
Tianjin Open
Prudential Hong Kong Tennis Open, Qualification
Generali Ladies Linz, Qualification
Tianjin Open, Qualification
China Open
China Open, Qualification
Tashkent Open
Wuhan Tennis Open
Tashkent Open, Qualification
Wuhan Tennis Open, Qualification
Korea Open Tennis
Guangzhou International Women's Open
Toray Pan Pacific Open
Toray Pan Pacific Open, Qualification
Korea Open Tennis, Qualification
Guangzhou International Women's Open, Qualification
Japan Women's Open
Coupe Banque Nationale
Japan Women's Open, Qualification
Coupe Banque Nationale, Qualification
Connecticut Open
Connecticut Open, Qualification
Western & Southern Open
Western & Southern Open, Qualification
Rogers Cup
Rogers Cup, Qualification
Bank of the West Classic
Citi Open
Citi Open, Qualification
Bank of the West Classic, Qualification
NanChang Open
Ericsson Open
NanChang Open, Qualification
Ericsson Open, Qualification
WTA Bukareszt
Ladies Championship Gstaad
Ladies Championship Gstaad, Qualification
Bucharest Open, Qualification
AEGON International
AEGON International, Qualification
AEGON Classic
Mallorca Open
Mallorca Open, Qualification
AEGON Classic, Qualification
Ricoh Open
AEGON Open
Ricoh Open, Qualification
AEGON Open, Qualification
Internationaux de Strasbourg
Nurnberger Versicherungscup
Nurnberger Versicherungscup, Qualification
Internationaux de Strasbourg, Qualification
Internazionali BNL d'Italia
Internazionali BNL d'Italia, Qualification
Mutua Madrid Open
Mutua Madrid Open, Qualification
J&T Banka Prague Open
GP SAR La Princesse Lalla Meryem
GP SAR La Princesse Lalla Meryem, Qualification
J&T Banka Prague Open, Qualification
TEB BNP Paribas Istanbul Cup
Porsche Tennis Grand Prix
TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Qualification
Porsche Tennis Grand Prix, Qualification
Swiss Women's Championship
Claro Open Colsanitas
Claro Open Colsanitas, Qualification
Swiss Women's Championship, Qualification
Volvo Car Open
Monterrey Open
Volvo Car Open, Qualification
Monterrey Open, Qualification
Miami Open
Miami Open, kwalifikacje
BNP Paribas Open
BNP Paribas Open, kwalifikacje
Alya WTA Malaysian Open
Abierto Mexicano Telcel
Alya WTA Malaysian Open, Qualification
Abierto Mexicano Telcel, Qualification
Hungarian Ladies Open
Dubai Duty Free Tennis Championships
Hungarian Ladies Open, Qualification
Dubai Duty Free Tennis Championships, Qualification
Qatar Total Open
Qatar Total Open, Qualification
St. Petersburg Ladies Trophy
Taiwan Open
Taiwan Open, Qualification
St. Petersburg Ladies Trophy, Qualification
Hobart International
Apia International Sydney
Apia International Sydney, Qualification
Hobart International, Qualification
ASB Classic
Brisbane International
Shenzhen Gemdale Open
Shenzhen Gemdale Open, Qualification
Brisbane International, Qualification
ASB Classic, Qualification
Wyniki
Terminarz
Klasyfikacje
Środa, 20.09.2017
Guangzhou International Women's Open, 1/8 finału
TRWA
Shuai Peng
0
:
0
Yanina Wickmayer
Środa, 20.09.2017
Guangzhou International Women's Open, 1/4 finału
TRWA
Chen Liang
Jingjing Lu
0
:
1
5:7 1:0
Lesley Kerkhove
Lidziya Marozava
Środa, 20.09.2017
Toray Pan Pacific Open, 1/8 finału
Angelique Kerber
2
:
0
7:6 [7:5] 6:3
Daria Kasatkina
Środa, 20.09.2017
Guangzhou International Women's Open, 1/8 finału
Ipek Soylu
0
:
2
0:6 0:6
Shuai Zhang
Środa, 20.09.2017
Guangzhou International Women's Open, 1/8 finału
Xinyun Han
0
:
2
0:6 0:6
Kateryna Kozłowa
Środa, 20.09.2017
Guangzhou International Women's Open, 1/4 finału
Elise Mertens
Demi Schuurs
0
:
0
Krecz
 
Lizette Cabrera
Jana Fett
Środa, 20.09.2017
Korea Open Tennis, 1/8 finału
Chia-Jung Chuang
Arantxa Rus
0
:
2
5:7 6:7 [0:7]
Sorana Cirstea
Jelena Ostapenko
Środa, 20.09.2017
Toray Pan Pacific Open, 1/8 finału
Garbine Muguruza
2
:
0
6:4 6:0
Monica Puig
Środa, 20.09.2017
Korea Open Tennis, 1/8 finału
Na-Lae Han
Su-Jeong Jang
2
:
0
6:3 6:4
Su-Nam Jeong
Sang-Hee Park
Środa, 20.09.2017
Guangzhou International Women's Open, 1/8 finału
Kailin Zhang
0
:
2
3:6 0:6
Rebecca Peterson
Środa, 20.09.2017
Guangzhou International Women's Open, 1/8 finału
14:00
Danka Kovinić
vs.
Alize Cornet
Czwartek, 21.09.2017
Toray Pan Pacific Open, 1/4 finału
03:00
Angelique Kerber
vs.
Karolina Pliskova
Czwartek, 21.09.2017
Korea Open Tennis, 1/4 finału
05:00
Luksika Kumkhum
Peangtarn Plipuech
vs.
Irina Camelia Begu
Kristyna Pliskova
Czwartek, 21.09.2017
Korea Open Tennis, 1/8 finału
05:00
Veronica Cepede
vs.
Kristie Ahn
Czwartek, 21.09.2017
Guangzhou International Women's Open, 1/4 finału
05:00
Alison Riske
Yanina Wickmayer
vs.
Monique Adamczak
Storm Sanders
Czwartek, 21.09.2017
Korea Open Tennis, 1/8 finału
06:30
Sorana Cirstea
vs.
Nicole Gibbs
Czwartek, 21.09.2017
Korea Open Tennis, 1/8 finału
06:30
Arantxa Rus
vs.
Priscilla Hon
Czwartek, 21.09.2017
Toray Pan Pacific Open, 1/8 finału
07:00
Kurumi Nara
vs.
Caroline Garcia
Czwartek, 21.09.2017
Toray Pan Pacific Open, 1/8 finału
07:00
Caroline Wozniacki
vs.
Shelby Rogers
Czwartek, 21.09.2017
Toray Pan Pacific Open, 1/8 finału
07:00
Katerina Siniakova
vs.
Dominika Cibulkova
 
 
Kraj
PKT.
1.
Garbine Muguruza
Hiszpania
5307
2.
Simona Halep
Rumunia
5025
3.
Elina Switolina
Ukraina
4815
4.
Karolina Pliskova
Czechy
4797
5.
Venus Williams
USA
4612
6.
Caroline Wozniacki
Dania
4210
7.
Johanna Konta
Anglia
3655
8.
Jelena Ostapenko
Łotwa
3493
9.
Kristina Mladenovic
Francja
2876
10.
Swietłana Kuzniecowa
Rosja
2846
11.
Coco Vandeweghe
USA
2754
12.
Sloane Stephens
USA
2711
13.
Anastasija Sevastova
Łotwa
2345
14.
Madison Keys
USA
2212
15.
Jelena Wiesnina
Rosja
1972
16.
Caroline Garcia
Francja
1970
17.
Anastasija Pawluczenkowa
Rosja
1945
18.
Angelique Kerber
Niemcy
1794
19.
Magdalena Rybarikova
Słowacja
1707
20.
Dominika Cibulkova
Słowacja
1702