tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Tenis
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
Rozgrywki
WTA
Wielki Szlem
WTA
ATP
Sezon
2017
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Faza
wszystkie
wszystkie
WTA Elite Trophy Final stages
WTA Elite Trophy Doubles Group B
WTA Elite Trophy Doubles Group A
WTA Elite Trophy Group B
WTA Elite Trophy Group A
WTA Elite Trophy Group C
WTA Elite Trophy Group D
BNP Paribas WTA Finals Singapore Final stages
BNP Paribas WTA Finals Singapore Doubles
BNP Paribas WTA Finals Singapore White Group
BNP Paribas WTA Finals Singapore Red Group
Kremlin Cup
BGL BNP Paribas Luxembourg Open
Kremlin Cup, Qualification
BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Qualification
Generali Ladies Linz
Prudential Hong Kong Tennis Open
Tianjin Open
Prudential Hong Kong Tennis Open, Qualification
Generali Ladies Linz, Qualification
Tianjin Open, Qualification
China Open
China Open, Qualification
Tashkent Open
Wuhan Tennis Open
Tashkent Open, Qualification
Wuhan Tennis Open, Qualification
Korea Open Tennis
Guangzhou International Women's Open
Toray Pan Pacific Open
Toray Pan Pacific Open, Qualification
Korea Open Tennis, Qualification
Guangzhou International Women's Open, Qualification
Japan Women's Open
Coupe Banque Nationale
Japan Women's Open, Qualification
Coupe Banque Nationale, Qualification
New Haven Open at Yale
New Haven Open at Yale, Qualification
Cincinnati Masters
Cincinnati Masters, Qualification
Rogers Cup
Rogers Cup, Qualification
Bank of the West Classic
Citi Open
Citi Open, Qualification
Bank of the West Classic, Qualification
NanChang Open
Ericsson Open
NanChang Open, Qualification
Ericsson Open, Qualification
WTA Bukareszt
Ladies Championship Gstaad
Ladies Championship Gstaad, Qualification
Bucharest Open, Qualification
AEGON International
AEGON International, Qualification
AEGON Classic
Mallorca Open
Mallorca Open, Qualification
AEGON Classic, Qualification
Ricoh Open
AEGON Open
Ricoh Open, Qualification
AEGON Open, Qualification
Internationaux de Strasbourg
Nurnberger Versicherungscup
Nurnberger Versicherungscup, Qualification
Internationaux de Strasbourg, Qualification
Internazionali BNL d'Italia
Internazionali BNL d'Italia, Qualification
Mutua Madrid Open
Mutua Madrid Open, Qualification
J&T Banka Prague Open
GP SAR La Princesse Lalla Meryem
GP SAR La Princesse Lalla Meryem, Qualification
J&T Banka Prague Open, Qualification
TEB BNP Paribas Istanbul Cup
Porsche Tennis Grand Prix
TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Qualification
Porsche Tennis Grand Prix, Qualification
Swiss Women's Championship
Claro Open Colsanitas
Claro Open Colsanitas, Qualification
Swiss Women's Championship, Qualification
Volvo Car Open
Monterrey Open
Volvo Car Open, Qualification
Monterrey Open, Qualification
Miami Open
Miami Open, kwalifikacje
BNP Paribas Open
BNP Paribas Open, kwalifikacje
Alya WTA Malaysian Open
Abierto Mexicano Telcel
Alya WTA Malaysian Open, Qualification
Abierto Mexicano Telcel, Qualification
Hungarian Ladies Open
Dubai Duty Free Tennis Championships
Hungarian Ladies Open, Qualification
Dubai Duty Free Tennis Championships, Qualification
Qatar Total Open
Qatar Total Open, Qualification
St. Petersburg Ladies Trophy
Taiwan Open
Taiwan Open, Qualification
St. Petersburg Ladies Trophy, Qualification
Hobart International
Apia International Sydney
Apia International Sydney, Qualification
Hobart International, Qualification
ASB Classic
Brisbane International
Shenzhen Gemdale Open
Shenzhen Gemdale Open, Qualification
Brisbane International, Qualification
ASB Classic, Qualification
Wyniki
Terminarz
Klasyfikacje
Wtorek, 25.07.2017
Ericsson Open, 4. runda
Mona Barthel
2
:
1
6:7 [3:7] 7:5 7:6 [7:4]
Johanna Larsson
Wtorek, 25.07.2017
Ericsson Open, 4. runda
Irina Camelia Begu
1
:
2
7:5 3:6 4:6
Caroline Garcia
Wtorek, 25.07.2017
Ericsson Open, 1/8 finału
Anna Blinkova
Lidziya Marozava
1
:
2
6:2 1:6 6:10
Nicola Geuer
Rebecca Peterson
Wtorek, 25.07.2017
Ericsson Open, 4. runda
Barbora Krejcikova
2
:
0
6:0 6:0
Annika Beck
Wtorek, 25.07.2017
Ericsson Open, 1/8 finału
Irina Maria Bara
Varatchaya Wongteanchai
1
:
2
2:6 6:3 7:10
Oksana Kalashnikova
Alicja Rosolska
Wtorek, 25.07.2017
NanChang Open, 1/8 finału
Jacqueline Cako
Ksenia Lykina
0
:
2
4:6 3:6
Jingjing Lu
Xiaodi You
Wtorek, 25.07.2017
Ericsson Open, 4. runda
Caroline Wozniacki
2
:
1
6:3 3:6 6:2
Pauline Parmentier
Wtorek, 25.07.2017
NanChang Open, 1/8 finału
Nao Hibino
Miyu Kato
2
:
1
6:2 2:6 10:5
Junri Namigata
Riko Sawayanagi
Wtorek, 25.07.2017
Ericsson Open, 4. runda
Kiki Bertens
2
:
0
6:1 6:4
Carina Witthoeft
Wtorek, 25.07.2017
Ericsson Open, 1/8 finału
Silvia Soler
Anna Zaja
0
:
2
4:6 2:6
Jessica Moore
Prarthana Thombare
Środa, 26.07.2017
NanChang Open, 4. runda
11:00
Kristyna Pliskova
vs.
Su-Jeong Jang
Środa, 26.07.2017
NanChang Open, 4. runda
11:00
Alla Kudryavtseva
vs.
Tereza Martincova
Środa, 26.07.2017
Ericsson Open, 1/8 finału
11:00
Cornelia Lister
Aleksandrina Naydenova
vs.
Jacqueline Cabaj Awad
Kajsa Rinaldo Persson
Środa, 26.07.2017
NanChang Open, 1/8 finału
11:00
Xinyun Han
vs.
Qiang Wang
Środa, 26.07.2017
NanChang Open, 1/8 finału
11:00
Su-Wei Hsieh
vs.
Eri Hozumi
Środa, 26.07.2017
Ericsson Open, 1/8 finału
11:00
Katerina Siniakova
vs.
Arantxa Rus
Środa, 26.07.2017
NanChang Open, 4. runda
12:30
Shuai Zhang
vs.
Kai-Chen Chang
Środa, 26.07.2017
NanChang Open, 1/8 finału
12:30
Nicha Lertpitaksinchai
Peangtarn Plipuech
vs.
Eri Hozumi
Risa Ozaki
Środa, 26.07.2017
NanChang Open, 1/8 finału
12:30
Xinyun Han
Lin Zhu
vs.
Yafan Wang
Kailin Zhang
Środa, 26.07.2017
Ericsson Open, 1/8 finału
12:30
Maria Irigoyen
Barbora Krejcikova
vs.
Mona Barthel
Johanna Larsson
 
 
Kraj
PKT.
1.
Simona Halep
Rumunia
4020
2.
Karolina Pliskova
Czechy
3827
3.
Garbine Muguruza
Hiszpania
3793
4.
Venus Williams
USA
3667
5.
Elina Switolina
Ukraina
3570
6.
Johanna Konta
Anglia
3455
7.
Jelena Ostapenko
Łotwa
3362
8.
Caroline Wozniacki
Dania
3216
9.
Kristina Mladenovic
Francja
2837
10.
Swietłana Kuzniecowa
Rosja
2585
11.
Jelena Wiesnina
Rosja
1725
12.
Anastasija Sevastova
Łotwa
1723
13.
Anastasija Pawluczenkowa
Rosja
1707
14.
Angelique Kerber
Niemcy
1679
15.
Coco Vandeweghe
USA
1667
16.
Caroline Garcia
Francja
1601
17.
Mirjana Lucić-Baroni
Chorwacja
1480
18.
Magdalena Rybarikova
Słowacja
1479
19.
Anett Kontaveit
Estonia
1473
20.
Kiki Bertens
Holandia
1469