tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Tenis
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Rozgrywki
WTA
Wielki Szlem
WTA
ATP
Sezon
2018
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Faza
wszystkie
wszystkie
WTA Elite Trophy Final Stage
WTA Elite Trophy Doubles Group A
WTA Elite Trophy Doubles Group B
WTA Elite Trophy Group D
WTA Elite Trophy Group C
WTA Elite Trophy Group B
WTA Elite Trophy Group A
BNP Paribas WTA Finals Singapore Final Stage
BNP Paribas WTA Finals Singapore Doubles
BNP Paribas WTA Finals Singapore Red Group
BNP Paribas WTA Finals Singapore White Group
BGL BNP Paribas Luxembourg Open
VTB Kremlin Cup
VTB Kremlin Cup, Qualification
BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Qualification
Tianjin Open
Upper Austria Ladies Linz
Prudential Hong Kong Tennis Open
Prudential Hong Kong Tennis Open, Qualification
Tianjin Open, Qualification
Upper Austria Ladies Linz, Qualification
China Open
China Open, Qualification
Tashkent Open
Wuhan Tennis Open
Tashkent Open, Qualification
Wuhan Tennis Open, Qualification
Guangzhou International Women's Open
Korea Open Tennis
Pan Pacific Open
Guangzhou International Women's Open, Qualification
Korea Open Tennis, Qualification
Pan Pacific Open, Qualification
Japan Women's Open
Coupe Banque Nationale
Coupe Banque Nationale, Qualification
Japan Women's Open, Qualification
Connecticut Open
Connecticut Open, Qualification
Western & Southern Open
Western & Southern Open, Qualification
Rogers Cup
Rogers Cup, Qualification
Silicon Valley Classic
Citi Open
Citi Open, Qualification
Silicon Valley Classic, Qualification
Moscow River Cup
Jiangxi Open
Moscow River Cup, Qualification
Jiangxi Open, Qualification
Ladies Championship Gstaad
Bucharest Open
Bucharest Open, Qualification
Ladies Championship Gstaad, Qualification
Nature Valley International
Nature Valley International, Qualification
Nature Valley Classic
Mallorca Open
Nature Valley Classic, Qualification
Mallorca Open, Qualification
Nature Valley Open
Libema Open
Nature Valley Open, Qualification
Libema Open, Qualification
Internationaux de Strasbourg
Nurnberger Versicherungscup
Nurnberger Versicherungscup, Qualification
Internationaux de Strasbourg, Qualification
Internazionali BNL d'Italia
Internazionali BNL d'Italia, Qualification
Mutua Madrid Open
Mutua Madrid Open, Qualification
GP SAR La Princesse Lalla Meryem
J&T Banka Prague Open
GP SAR La Princesse Lalla Meryem, Qualification
J&T Banka Prague Open, Qualification
Porsche Tennis Grand Prix
TEB BNP Paribas Istanbul Cup
TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Qualification
Porsche Tennis Grand Prix, Qualification
Claro Open Colsanitas
Swiss Women's Championship
Swiss Women's Championship, Qualification
Claro Open Colsanitas, Qualification
Monterrey Open
Volvo Car Open
Volvo Car Open, Qualification
Monterrey Open, Qualification
Miami Open
Miami Open, Qualification
BNP Paribas Open
BNP Paribas Open, Qualification
Alya Malaysian Open
Abierto Mexicano Telcel
Abierto Mexicano Telcel, Qualification
Alya Malaysian Open, Qualification
Hungarian Ladies Open
Dubai Duty Free Tennis Championships
Hungarian Ladies Open, Qualification
Dubai Duty Free Tennis Championships, Qualification
Qatar Total Open
Qatar Total Open, Qualification
Taiwan Open
St. Petersburg Ladies Trophy
Taiwan Open, Qualification
St. Petersburg Ladies Trophy, Qualification
Hobart International
Sydney International
Sydney International, Qualification
Hobart International, Qualification
ASB Classic
Brisbane International
Shenzhen Open
Shenzhen Open, Qualification
ASB Classic, Qualification
Brisbane International, Qualification
Wyniki
Terminarz
Klasyfikacje
Wtorek, 17.07.2018
Ladies Championship Gstaad, 1/8 finału
Alexandra Panova
Galina Woskobojewa
2
:
1
3:6 6:4 10:4
Amandine Hesse
Leonie Kueng
Wtorek, 17.07.2018
Bucharest Open, 4. runda
TRWA
Claire Liu
1
:
1
4:6 6:3 3:1
Andreea Rosca
Wtorek, 17.07.2018
Bucharest Open, 1/8 finału
Basak Eraydin
Vera Zvonareva
0
:
2
4:6 1:6
Jaqueline Cristian
Elena-Gabriela Ruse
Wtorek, 17.07.2018
Ladies Championship Gstaad, 4. runda
TRWA
Eugenie Bouchard
0
:
1
4:6 6:5
Timea Bacsinszky
Wtorek, 17.07.2018
Ladies Championship Gstaad, 1/8 finału
Silvia Soler-Espinosa
Sara Sorribes Tormo
2
:
0
6:1 6:3
Kaitlyn Christian
Giuliana Olmos
Wtorek, 17.07.2018
Bucharest Open, 1/8 finału
Ysaline Bonaventure
Oksana Kalashnikova
0
:
2
4:6 2:6
Danka Kovinić
Maryna Zanevska
Wtorek, 17.07.2018
Ladies Championship Gstaad, 4. runda
Antonia Lottner
0
:
2
3:6 2:6
Viktorija Golubic
Wtorek, 17.07.2018
Bucharest Open, 4. runda
Cagla Buyukakcay
0
:
2
3:6 3:6
Sorana Cirstea
Wtorek, 17.07.2018
Bucharest Open, 4. runda
Laura Siegemund
2
:
0
6:4 6:0
Jasmine Paolini
Wtorek, 17.07.2018
Ladies Championship Gstaad, 4. runda
Saisai Zheng
1
:
2
1:6 6:4 5:7
Conny Perrin
Wtorek, 17.07.2018
Bucharest Open, 4. runda
19:30
Ana Bogdan
vs.
Anna Karolina Schmiedlova
Środa, 18.07.2018
Ladies Championship Gstaad, 4. runda
10:30
Mandy Minella
vs.
Tereza Martincova
Środa, 18.07.2018
Ladies Championship Gstaad, 1/8 finału
10:30
Alexa Guarachi
Desirae Krawczyk
vs.
Anna Kalinskaya
Viktoria Kuzmova
Środa, 18.07.2018
Ladies Championship Gstaad, 4. runda
12:00
Sara Sorribes Tormo
vs.
Valentyna Ivakhnenko
Środa, 18.07.2018
Ladies Championship Gstaad, 1/8 finału
12:00
Marketa Vondrousova
vs.
Elitsa Kostova
Środa, 18.07.2018
Bucharest Open, 1/8 finału
13:00
Irina Bara
vs.
Polona Hercog
Środa, 18.07.2018
Ladies Championship Gstaad, 1/8 finału
13:30
Xenia Knoll
Veronika Kudermetova
vs.
Viktorija Golubic
Jil Teichmann
Środa, 18.07.2018
Ladies Championship Gstaad, 1/8 finału
13:30
Mona Barthel
vs.
Jewgienija Rodina
Środa, 18.07.2018
Bucharest Open, 1/8 finału
14:30
Pauline Parmentier
vs.
Yafan Wang
Środa, 18.07.2018
Bucharest Open, 1/8 finału
15:00
Anna Bondar
Miriam Bulgaru
vs.
Monique Adamczak
Jessica Moore
 
 
Kraj
PKT.
1.
Simona Halep
Rumunia
5415
2.
Angelique Kerber
Niemcy
4916
3.
Caroline Wozniacki
Dania
3910
4.
Petra Kvitova
Czechy
3567
5.
Elina Switolina
Ukraina
3060
6.
Sloane Stephens
USA
2673
7.
Daria Kasatkina
Rosja
2659
8.
Karolina Pliskova
Czechy
2582
9.
Garbine Muguruza
Hiszpania
2378
10.
Elise Mertens
Belgia
2277
11.
Julia Goerges
Niemcy
2238
12.
Jelena Ostapenko
Łotwa
2139
13.
Kiki Bertens
Holandia
2036
14.
Naomi Osaka
Japonia
2016
15.
Caroline Garcia
Francja
1792
16.
Madison Keys
USA
1722
17.
Serena Williams
USA
1615
18.
Mihaela Buzarnescu
Rumunia
1520
19.
Ashleigh Barty
Australia
1432
20.
Anett Kontaveit
Estonia
1400