tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Tenis
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Rozgrywki
ATP
Wielki Szlem
WTA
ATP
Sezon
2017
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Faza
wszystkie
wszystkie
Nitto ATP World Tour Finals, Final stages
Nitto ATP World Tour Finals, Group A
Nitto ATP World Tour Finals Doubles, Group A
Nitto ATP World Tour Finals Doubles, Group B
Nitto ATP World Tour Finals, Group B
Next Gen ATP Finals, Group B
Next Gen ATP Finals, Group A
Rolex Paris Masters
Rolex Paris Masters, Qualification
Erste Bank Open
Swiss Indoors Basel
Swiss Indoors Basel, Qualification
Erste Bank Open, Qualification
European Open
VTB Kremlin Cup
If Stockholm Open
If Stockholm Open, Qualification
European Open, Qualification
VTB Kremlin Cup, Qualification
Shanghai Rolex Masters
Shanghai Rolex Masters, Qualification
China Open
Rakuten Japan Open Tennis Championships
Rakuten Japan Open Tennis Championships, Qualification
China Open, Qualification
Chengdu Open
Shenzhen Open
Chengdu Open, Qualification
Shenzhen Open, Qualification
St. Petersburg Open
Open de Moselle
Open de Moselle, Qualification
St. Petersburg Open, Qualification
Winston-Salem Open
Winston-Salem Open, Qualification
Western & Southern Open
Western & Southern Open, Qualification
Coupe Rogers
Coupe Rogers, Qualification
Citi Open
Generali Open
Abierto Mexicano Los Cabos
Abierto Mexicano Los Cabos, Qualification
Generali Open, Qualification
Citi Open, Qualification
German Tennis Championships
BB&T Atlanta Open
J. Safra Sarasin's Swiss Open Gstaad
J. Safra Sarasin's Swiss Open Gstaad, Qualification
German Tennis Championships, Qualification
BB&T Atlanta Open, Qualification
Croatia Open
Hall of Fame Tennis Championships
SkiStar Swedish Open
SkiStar Swedish Open, Qualification
Hall of Fame Tennis Championships, Qualification
Croatia Open, Qualification
AEGON International
Antalya Cup
Antalya Cup, Qualification
AEGON International, Qualification
AEGON Championships
Gerry Weber Open
AEGON Championships, Qualification
Gerry Weber Open, Qualification
Mercedes Cup
Ricoh Open
Mercedes Cup, Qualification
Ricoh Open, Qualification
Open de Nice Côte d’Azur
Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon
Banque Eric Sturdza Geneva Open
Open de Nice Côte d’Azur, Qualification
Banque Eric Sturdza Geneva Open, Qualification
Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Qualification
Internazionali BNL d'Italia
Internazionali BNL d'Italia, Qualification
Mutua Madrid Open
Mutua Madrid Open, Qualification
BMW Open by FWU AG
TEB BNP Paribas Istanbul Open
Millennium Estoril Open
BMW Open by FWU AG, Qualification
Millennium Estoril Open, Qualification
TEB BNP Paribas Istanbul Open, Qualification
Hungarian Open
Barcelona Open BancSabadell
Barcelona Open BancSabadell, Qualification
Hungarian Open, Qualification
Monte Carlo Masters
Monte Carlo Masters, Qualification
Grand Prix Hassan II
US Men's Clay Court Championships
US Men's Clay Court Championships, Qualification
Grand Prix Hassan II, Qualification
Miami Open
Miami Open, Qualification
BNP Paribas Open
BNP Paribas Open, Qualification
Abierto Mexicano Telcel
Dubai Duty Free Tennis Championships
Brazil Open
Dubai Duty Free Tennis Championships, Qualification
Brazil Open, Qualification
Abierto Mexicano Telcel, Qualification
Delray Beach Open
Rio Open presented by Claro
Open 13 Provence
Open 13 Provence, Qualification
Delray Beach Open, Qualification
Rio Open presented by Claro, Qualification
ABN AMRO World Tennis Tournament
Argentina Open
Memphis Open
Argentina Open, Qualification
ABN AMRO World Tennis Tournament, Qualification
Memphis Open, Qualification
Garanti Koza Sofia Open
Open Sud de France
Ecuador Open Quito
Garanti Koza Sofia Open, Qualification
Open Sud de France, Qualification
Ecuador Open Quito, Qualification
ASB Classic
Apia International Sydney
Apia International Sydney, Qualification
ASB Classic, Qualification
Qatar ExxonMobil Open
Aircel Chennai Open
Brisbane International
Qatar ExxonMobil Open, Qualification
Aircel Chennai Open, Qualification
Brisbane International, Qualification
Wyniki
Terminarz
Klasyfikacje
Poniedziałek, 23.10.2017
Swiss Indoors Basel, 4. runda
Marco Chiudinelli
0
:
2
2:6 6:7 [3:7]
Robin Haase
Poniedziałek, 23.10.2017
Erste Bank Open, 1/8 finału
Pablo Carreno Busta
David Marrero
0
:
2
4:6 2:6
Karen Chaczanow
Lucas Pouille
Poniedziałek, 23.10.2017
Swiss Indoors Basel, 4. runda
Hyeon Chung
2
:
0
6:3 6:1
Paolo Lorenzi
Poniedziałek, 23.10.2017
Erste Bank Open, 4. runda
Alexander Zverev
2
:
1
6:3 4:6 6:4
Viktor Troicki
Poniedziałek, 23.10.2017
Swiss Indoors Basel, 4. runda
Roberto Bautista Agut
2
:
0
6:0 6:3
Michaił Kukuszkin
Poniedziałek, 23.10.2017
Swiss Indoors Basel, 4. runda
Yuichi Sugita
1
:
2
6:4 2:6 6:7 [3:7]
Denis Shapovalov
Poniedziałek, 23.10.2017
Erste Bank Open, 4. runda
Philipp Kohlschreiber
2
:
0
7:6 [8:6] 6:4
John Isner
Poniedziałek, 23.10.2017
Erste Bank Open, 4. runda
Bernard Tomic
0
:
2
6:7 [4:7] 5:7
Pierre-Hugues Herbert
Poniedziałek, 23.10.2017
Swiss Indoors Basel, 1/8 finału
Nicholas Monroe
Jack Sock
2
:
1
3:6 6:3 10:7
Raven Klaasen
Rajeev Ram
Poniedziałek, 23.10.2017
Erste Bank Open, 4. runda
Richard Gasquet
2
:
0
6:2 6:3
Feliciano Lopez
Wtorek, 24.10.2017
Erste Bank Open, 4. runda
13:00
David Ferrer
vs.
Kyle Edmund
Wtorek, 24.10.2017
Swiss Indoors Basel, 1/8 finału
13:00
Juan Sebastian Cabal
Robert Farah
vs.
Roberto Bautista Agut
Paolo Lorenzi
Wtorek, 24.10.2017
Erste Bank Open, 1/8 finału
13:00
Jamie Murray
Bruno Soares
vs.
Andres Molteni
Diego Schwartzman
Wtorek, 24.10.2017
Swiss Indoors Basel, 4. runda
13:00
Benoit Paire
vs.
Steve Johnson
Wtorek, 24.10.2017
Swiss Indoors Basel, 4. runda
14:30
Vasek Pospisil
vs.
Jack Sock
Wtorek, 24.10.2017
Erste Bank Open, 4. runda
14:30
Kevin Anderson
vs.
Guillermo Garcia-Lopez
Wtorek, 24.10.2017
Erste Bank Open, 4. runda
14:30
Dennis Novak
vs.
Thomas Fabbiano
Wtorek, 24.10.2017
Swiss Indoors Basel, 4. runda
15:00
Mischa Zverev
vs.
Leonardo Mayer
Wtorek, 24.10.2017
Erste Bank Open, 4. runda
16:00
Sam Querrey
vs.
Albert Ramos-Vinolas
Wtorek, 24.10.2017
Swiss Indoors Basel, 1/8 finału
16:00
Marc-Andrea Huesler
Nenad Zimonjić
vs.
Adrian Mannarino
Benoit Paire
 
 
Kraj
PKT.
1.
Rafael Nadal
Hiszpania
10465
2.
Roger Federer
Szwajcaria
8505
3.
Alexander Zverev
Niemcy
4400
4.
Dominic Thiem
Austria
3725
5.
Grigor Dimitrow
Bułgaria
3560
6.
Marin Cilić
Chorwacja
3535
7.
Stan Wawrinka
Szwajcaria
3150
8.
David Goffin
Belgia
2750
9.
Pablo Carreno Busta
Hiszpania
2605
10.
Novak Djoković
Serbia
2585
11.
Sam Querrey
USA
2525
12.
Kevin Anderson
RPA
2470
13.
Andy Murray
Szkocja
2290
14.
Juan Martin Del Potro
Argentyna
2135
15.
Jo-Wilfried Tsonga
Francja
2055
16.
Tomas Berdych
Czechy
2050
17.
Nick Kyrgios
Australia
2010
18.
Roberto Bautista Agut
Hiszpania
1925
19.
John Isner
USA
1905
20.
Kei Nishikori
Japonia
1885