tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Tenis
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
Rozgrywki
ATP
Wielki Szlem
WTA
ATP
Sezon
2017
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Faza
wszystkie
wszystkie
Barclays ATP World Tour Finals, Final stages
Barclays ATP World Tour Finals, Group John McEnroe
Barclays ATP World Tour Finals Doubles, Group Fleming/McEnroe
Barclays ATP World Tour Finals Doubles, Group Edberg/Jarryd
Barclays ATP World Tour Finals, Group Ivan Lendl
Next Gen ATP Finals, Group B
Next Gen ATP Finals, Group A
BNP Paribas Masters
BNP Paribas Masters, Qualification
Erste Bank Open
Swiss Indoors Basel
Swiss Indoors Basel, Qualification
Erste Bank Open, Qualification
European Open
VTB Kremlin Cup
If Stockholm Open
If Stockholm Open, Qualification
European Open, Qualification
VTB Kremlin Cup, Qualification
Shanghai Rolex Masters
Shanghai Rolex Masters, Qualification
China Open
Rakuten Japan Open Tennis Championships
Rakuten Japan Open Tennis Championships, Qualification
China Open, Qualification
Chengdu Open
Shenzhen Open
Chengdu Open, Qualification
Shenzhen Open, Qualification
St. Petersburg Open
Open de Moselle
Open de Moselle, Qualification
St. Petersburg Open, Qualification
Winston-Salem Open
Winston-Salem Open, Qualification
Western & Southern Open
Western & Southern Open, Qualification
Coupe Rogers
Coupe Rogers, Qualification
Citi Open
Generali Open
Abierto Mexicano Los Cabos
Abierto Mexicano Los Cabos, Qualification
Generali Open, Qualification
Citi Open, Qualification
German Tennis Championships
BB&T Atlanta Open
J. Safra Sarasin's Swiss Open Gstaad
J. Safra Sarasin's Swiss Open Gstaad, Qualification
German Tennis Championships, Qualification
BB&T Atlanta Open, Qualification
Konzum Croatia Open Umag
Hall of Fame Tennis Championships
SkiStar Swedish Open
SkiStar Swedish Open, Qualification
Hall of Fame Tennis Championships, Qualification
Konzum Croatia Open Umag, Qualification
Antalya Cup
AEGON International
Antalya Cup, Qualification
AEGON International, Qualification
AEGON Championships
Gerry Weber Open
AEGON Championships, Qualification
Gerry Weber Open, Qualification
Mercedes Cup
Ricoh Open
Mercedes Cup, Qualification
Ricoh Open, Qualification
Open de Nice Côte d’Azur
Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon
Banque Eric Sturdza Geneva Open
Open de Nice Côte d’Azur, Qualification
Banque Eric Sturdza Geneva Open, Qualification
Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Qualification
Internazionali BNL d'Italia
Internazionali BNL d'Italia, Qualification
Mutua Madrid Open
Mutua Madrid Open, Qualification
BMW Open by FWU AG
TEB BNP Paribas Istanbul Open
Millennium Estoril Open
BMW Open by FWU AG, Qualification
Millennium Estoril Open, Qualification
TEB BNP Paribas Istanbul Open, Qualification
Hungarian Open
Barcelona Open BancSabadell
Barcelona Open BancSabadell, Qualification
Hungarian Open, Qualification
Monte Carlo Masters
Monte Carlo Masters, Qualification
Grand Prix Hassan II
US Men's Clay Court Championships
US Men's Clay Court Championships, Qualification
Grand Prix Hassan II, Qualification
Miami Open
Miami Open, Qualification
BNP Paribas Open
BNP Paribas Open, Qualification
Abierto Mexicano Telcel
Dubai Duty Free Tennis Championships
Brazil Open
Dubai Duty Free Tennis Championships, Qualification
Brazil Open, Qualification
Abierto Mexicano Telcel, Qualification
Delray Beach Open
Rio Open presented by Claro
Open 13 Provence
Open 13 Provence, Qualification
Delray Beach Open, Qualification
Rio Open presented by Claro, Qualification
ABN AMRO World Tennis Tournament
Argentina Open
Memphis Open
Argentina Open, Qualification
ABN AMRO World Tennis Tournament, Qualification
Memphis Open, Qualification
Garanti Koza Sofia Open
Open Sud de France
Ecuador Open Quito
Garanti Koza Sofia Open, Qualification
Open Sud de France, Qualification
Ecuador Open Quito, Qualification
ASB Classic
Apia International Sydney
Apia International Sydney, Qualification
ASB Classic, Qualification
Qatar ExxonMobil Open
Aircel Chennai Open
Brisbane International
Qatar ExxonMobil Open, Qualification
Aircel Chennai Open, Qualification
Brisbane International, Qualification
Wyniki
Terminarz
Klasyfikacje
Niedziela, 25.06.2017
Antalya Cup, 4. runda
TRWA
Borna Corić
0
:
0
Adrian Mannarino
Niedziela, 25.06.2017
Gerry Weber Open, Finał
Łukasz Kubot
Marcelo Melo
2
:
1
5:7 6:3 10:8
Alexander Zverev
Mischa Zverev
Niedziela, 25.06.2017
AEGON International, Qualification, 1/4 finału
Vasek Pospisil
0
:
0
Walkower
 
Ivan Dodig
Niedziela, 25.06.2017
AEGON Championships, Finał
TRWA
Marin Cilić
1
:
1
6:4 6:7 [2:7] 5:5
Feliciano Lopez
Niedziela, 25.06.2017
AEGON International, Qualification, 1/4 finału
Thomas Fabbiano
2
:
0
6:1 6:4
Ti Chen
Niedziela, 25.06.2017
Antalya Cup, 4. runda
Denis Istomin
1
:
2
4:6 7:6 [7:5] 4:6
Steve Darcis
Niedziela, 25.06.2017
AEGON International, Qualification, 1/4 finału
Andriej Kuzniecow
1
:
2
6:2 4:6 4:6
Franko Skugor
Niedziela, 25.06.2017
Gerry Weber Open, Finał
Roger Federer
2
:
0
6:1 6:3
Alexander Zverev
Niedziela, 25.06.2017
AEGON International, Qualification, 1/4 finału
Norbert Gombos
2
:
0
6:2 6:2
Luke Bambridge
Niedziela, 25.06.2017
Antalya Cup, Qualification, 1/4 finału
Ramkumar Ramanathan
2
:
0
6:3 6:4
Yannick Mertens
Poniedziałek, 26.06.2017
Antalya Cup, 4. runda
10:00
Nikoloz Basilaszwili
vs.
Marcos Baghdatis
Poniedziałek, 26.06.2017
Antalya Cup, 4. runda
10:00
Carlos Berlocq
vs.
Viktor Troicki
Poniedziałek, 26.06.2017
Antalya Cup, 4. runda
10:00
Hyeon Chung
vs.
Victor Estrella Burgos
Poniedziałek, 26.06.2017
Antalya Cup, 4. runda
10:00
Marsel Ilhan
vs.
Martin Klizan
Poniedziałek, 26.06.2017
Antalya Cup, 4. runda
10:00
Karen Chaczanow
vs.
Janko Tipsarević
Poniedziałek, 26.06.2017
Antalya Cup, 4. runda
10:00
Rogerio Dutra Silva
vs.
Ramkumar Ramanathan
Poniedziałek, 26.06.2017
Antalya Cup, 4. runda
10:00
Yuichi Sugita
vs.
Matthew Ebden
Poniedziałek, 26.06.2017
Antalya Cup, 4. runda
10:00
Mohamed Safwat
vs.
Cem Ilkel
Poniedziałek, 26.06.2017
Antalya Cup, 4. runda
10:00
Andreas Seppi
vs.
Kamil Majchrzak
Poniedziałek, 26.06.2017
AEGON International, 4. runda
12:00
Donald Young
vs.
Kyle Edmund
 
 
Kraj
PKT.
1.
Rafael Nadal
Hiszpania
6915
2.
Roger Federer
Szwajcaria
4045
3.
Dominic Thiem
Austria
3165
4.
Stan Wawrinka
Szwajcaria
3140
5.
Alexander Zverev
Niemcy
2230
6.
Novak Djoković
Serbia
1975
7.
Andy Murray
Szkocja
1930
8.
David Goffin
Belgia
1820
9.
Pablo Carreno Busta
Hiszpania
1740
10.
Jo-Wilfried Tsonga
Francja
1570
11.
Grigor Dimitrow
Bułgaria
1565
12.
Kei Nishikori
Japonia
1560
13.
Albert Ramos-Vinolas
Hiszpania
1420
14.
Marin Cilić
Chorwacja
1405
15.
Lucas Pouille
Francja
1385
16.
Milos Raonic
Kanada
1335
17.
Jack Sock
USA
1330
18.
Pablo Cuevas
Urugwaj
1170
19.
Roberto Bautista Agut
Hiszpania
1160
20.
Tomas Berdych
Czechy
1140