tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Tenis
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Rozgrywki
ATP
Wielki Szlem
WTA
ATP
Sezon
2018
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Faza
wszystkie
wszystkie
Nitto ATP World Tour Finals Final Stage
Nitto ATP World Tour Finals, Group Pete Sampras
Nitto ATP World Tour Finals Doubles, Group Woodbridge/Woodforde
Nitto ATP World Tour Finals Doubles, Group Eltingh/Haarhuis
Nitto ATP World Tour Finals, Group Boris Becker
Next Gen ATP Finals Final Stage
Next Gen ATP Finals, Group A
Next Gen ATP Finals, Group B
Rolex Paris Masters
Rolex Paris Masters, Qualification
Erste Bank Open
Swiss Indoors Basel
Swiss Indoors Basel, Qualification
Erste Bank Open, Qualification
European Open
VTB Kremlin Cup
Intrum Stockholm Open
Intrum Stockholm Open, Qualification
European Open, Qualification
VTB Kremlin Cup, Qualification
Shanghai Rolex Masters
Shanghai Rolex Masters, Qualification
Rakuten Japan Open Tennis Championships
China Open
China Open, Qualification
Rakuten Japan Open Tennis Championships, Qualification
Chengdu Open
Shenzhen Open
Chengdu Open, Qualification
Shenzhen Open, Qualification
Open de Moselle
St. Petersburg Open
Open de Moselle, Qualification
St. Petersburg Open, Qualification
Winston-Salem Open
Winston-Salem Open, Qualification
Western & Southern Open
Western & Southern Open, Qualification
Rogers Cup
Rogers Cup, Qualification
Generali Open
Citi Open
Abierto Mexicano Los Cabos
Citi Open, Qualification
Generali Open, Qualification
Abierto Mexicano Los Cabos, Qualification
German Tennis Championships
BB&T Atlanta Open
J. Safra Sarasin's Swiss Open Gstaad
J. Safra Sarasin's Swiss Open Gstaad, Qualification
BB&T Atlanta Open, Qualification
German Tennis Championships, Qualification
Dell Technologies Hall of Fame Open
Croatia Open
SkiStar Swedish Open
SkiStar Swedish Open, Qualification
Croatia Open, Qualification
Dell Technologies Hall of Fame Open, Qualification
Nature Valley International
Antalya Open
Nature Valley International, Qualification
Antalya Open, Qualification
Gerry Weber Open
Fever-Tree Championships
Fever-Tree Championships, Qualification
Gerry Weber Open, Qualification
Mercedes Cup
Libema Open
Libema Open, Qualification
Mercedes Cup, Qualification
Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon
Banque Eric Sturdza Geneva Open
Banque Eric Sturdza Geneva Open, Qualification
Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Qualification
Internazionali BNL d'Italia
Internazionali BNL d'Italia, Qualification
Mutua Madrid Open
Mutua Madrid Open, Qualification
TEB BNP Paribas Istanbul Open
Millennium Estoril Open
BMW Open by FWU AG
TEB BNP Paribas Istanbul Open, Qualification
Millennium Estoril Open, Qualification
BMW Open by FWU AG, Qualification
Barcelona Open BancSabadell
Hungarian Open
Hungarian Open, Qualification
Barcelona Open BancSabadell, Qualification
Monte Carlo Masters
Monte Carlo Masters, Qualification
US Men's Clay Court Championships
Grand Prix Hassan II
Grand Prix Hassan II, Qualification
US Men's Clay Court Championships, Qualification
Miami Open
Miami Open, Qualification
BNP Paribas Open
BNP Paribas Open, Qualification
Brasil Open
Dubai Duty Free Tennis Championships
Abierto Mexicano Telcel
Dubai Duty Free Tennis Championships, Qualification
Abierto Mexicano Telcel, Qualification
Brasil Open, Qualification
Rio Open
Delray Beach Open
Open 13 Provence
Delray Beach Open, Qualification
Rio Open, Qualification
Open 13 Provence, Qualification
New York Open
Argentina Open
ABN AMRO World Tennis Tournament
ABN AMRO World Tennis Tournament, Qualification
Argentina Open, Qualification
New York Open, Qualification
Sofia Open
Open Sud de France
Ecuador Open
Sofia Open, Qualification
Open Sud de France, Qualification
Ecuador Open, Qualification
ASB Classic
Sydney International
Sydney International, Qualification
ASB Classic, Qualification
Qatar ExxonMobil Open
Maharashtra Open
Brisbane International
Qatar ExxonMobil Open, Qualification
Brisbane International, Qualification
Maharashtra Open, Qualification
Wyniki
Terminarz
Klasyfikacje
Sobota, 20.10.2018
European Open, 1/2 finału
Kyle Edmund
2
:
0
6:3 6:4
Richard Gasquet
Sobota, 20.10.2018
Intrum Stockholm Open, 1/2 finału
Marcus Daniell
Wesley Koolhof
2
:
0
7:6 [7:5] 7:6 [9:7]
Julien Benneteau
Lucas Pouille
Sobota, 20.10.2018
Swiss Indoors Basel, Qualification, 1/8 finału
Guillermo Garcia-Lopez
0
:
2
2:6 2:6
Vasek Pospisil
Sobota, 20.10.2018
VTB Kremlin Cup, 1/2 finału
Karen Chaczanow
2
:
1
6:1 6:7 [5:7] 6:3
Daniil Medvedev
Sobota, 20.10.2018
Swiss Indoors Basel, Qualification, 1/8 finału
Benoit Paire
0
:
2
3:6 3:6
Alexei Popyrin
Sobota, 20.10.2018
Erste Bank Open, Qualification, 1/8 finału
Guido Pella
1
:
1
6:7 [1:7] 6:2 3:4
Krecz
 
Juergen Zopp
Sobota, 20.10.2018
Erste Bank Open, Qualification, 1/8 finału
Sebastian Ofner
1
:
2
6:3 3:6 4:6
Ruben Bemelmans
Sobota, 20.10.2018
Swiss Indoors Basel, Qualification, 1/8 finału
Marcel Granollers
0
:
2
2:6 4:6
Mackenzie McDonald
Sobota, 20.10.2018
Swiss Indoors Basel, Qualification, 1/8 finału
Taro Daniel
2
:
0
6:1 7:5
Sandro Ehrat
Sobota, 20.10.2018
Intrum Stockholm Open, 1/2 finału
John Isner
1
:
2
6:1 3:6 3:6
Ernests Gulbis
Niedziela, 21.10.2018
Swiss Indoors Basel, Qualification, 1/4 finału
12:30
Malek Jaziri
vs.
Laslo Djere
Niedziela, 21.10.2018
European Open, Finał
12:50
Marcelo Demoliner
Santiago Gonzalez
vs.
Nicolas Mahut
Edouard Roger-Vasselin
Niedziela, 21.10.2018
VTB Kremlin Cup, Finał
13:00
Maks Mirny
Philipp Oswald
vs.
Austin Krajicek
Rajeev Ram
Niedziela, 21.10.2018
Erste Bank Open, Qualification, 1/4 finału
13:00
Pierre-Hugues Herbert
vs.
Cameron Norrie
Niedziela, 21.10.2018
Erste Bank Open, Qualification, 1/4 finału
13:00
Denis Kudla
vs.
Serhij Stachowski
Niedziela, 21.10.2018
Intrum Stockholm Open, Finał
13:00
Luke Bambridge
Jonny O'Mara
vs.
Marcus Daniell
Wesley Koolhof
Niedziela, 21.10.2018
Swiss Indoors Basel, Qualification, 1/4 finału
14:00
Dusan Lajović
vs.
Marius Copil
Niedziela, 21.10.2018
Erste Bank Open, Qualification, 1/4 finału
14:30
Michaił Kukuszkin
vs.
Andriej Rublew
Niedziela, 21.10.2018
Erste Bank Open, Qualification, 1/4 finału
14:30
Guido Pella
vs.
Ruben Bemelmans
Niedziela, 21.10.2018
Intrum Stockholm Open, Finał
15:00
Ernests Gulbis
vs.
Stefanos Tsitsipas
 
 
Kraj
PKT.
1.
Rafael Nadal
Hiszpania
7480
2.
Novak Djoković
Serbia
7445
3.
Juan Martin Del Potro
Argentyna
5300
4.
Roger Federer
Szwajcaria
5160
5.
Alexander Zverev
Niemcy
4770
6.
Marin Cilić
Chorwacja
3825
7.
Kevin Anderson
RPA
3720
8.
Dominic Thiem
Austria
3535
9.
Kei Nishikori
Japonia
3000
10.
John Isner
USA
2930
11.
Borna Corić
Chorwacja
2300
12.
Fabio Fognini
Włochy
2225
13.
Kyle Edmund
Anglia
1945
14.
Stefanos Tsitsipas
Grecja
1905
15.
Milos Raonic
Kanada
1810
16.
Marco Cecchinato
Włochy
1809
17.
David Goffin
Belgia
1785
18.
Daniil Medvedev
Rosja
1752
19.
Nikoloz Basilaszwili
Gruzja
1750
20.
Grigor Dimitrow
Bułgaria
1745