Tenis
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Rozgrywki
ATP
Wielki Szlem
WTA
ATP
Sezon
2019
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Faza
wszystkie
wszystkie
Nitto ATP World Tour Finals Final Stage
Nitto ATP World Tour Finals Doubles, Group Woodbridge/Woodforde
Nitto ATP World Tour Finals, Group Pete Sampras
Next Gen ATP Finals Final Stage
Nitto ATP World Tour Finals Doubles, Group Eltingh/Haarhuis
Nitto ATP World Tour Finals, Group Boris Becker
Next Gen ATP Finals, Group B
Next Gen ATP Finals, Group A
Rolex Paris Masters
Rolex Paris Masters, Qualification
Erste Bank Open
Swiss Indoors Basel
Erste Bank Open, Qualification
Swiss Indoors Basel, Qualification
European Open
Intrum Stockholm Open
VTB Kremlin Cup
Intrum Stockholm Open, Qualification
European Open, Qualification
VTB Kremlin Cup, Qualification
Shanghai Rolex Masters
Shanghai Rolex Masters, Qualification
Rakuten Japan Open Tennis Championships
China Open
Rakuten Japan Open Tennis Championships, Qualification
China Open, Qualification
Zhuhai Championships
Chengdu Open
Shenzhen Open
Zhuhai Championships, Qualification
Chengdu Open, Qualification
Shenzhen Open, Qualification
Laver Cup
St. Petersburg Open
Open de Moselle
Open de Moselle, Qualification
St. Petersburg Open, Qualification
Winston-Salem Open
Winston-Salem Open, Qualification
Western & Southern Open
Western & Southern Open, Qualification
Rogers Cup
Rogers Cup, Qualification
Citi Open
Los Cabos Open
Generali Open
Generali Open, Qualification
Los Cabos Open, Qualification
Citi Open, Qualification
Swiss Open
German Tennis Championships
Atlanta Open
Atlanta Open, Qualification
German Tennis Championships, Qualification
Swiss Open, Qualification
Croatia Open
Swedish Open
Hall of Fame Tennis Championships
Hall of Fame Tennis Championships, Qualification
Swedish Open, Qualification
Croatia Open, Qualification
Nature Valley International
Antalya Open
Antalya Open, Qualification
Nature Valley International, Qualification
Queen's Club Championships
Halle Open
Halle Open, Qualification
Queen's Club Championships, Qualification
Stuttgart Open
Libema Open
Libema Open, Qualification
Stuttgart Open, Qualification
Lyon Open
Geneva Open
Lyon Open, Qualification
Geneva Open, Qualification
Italian Open
Italian Open, Qualification
Madrid Open
Madrid Open, Qualification
Bavarian International Tennis Championships
Estoril Open
Estoril Open, Qualification
Bavarian International Tennis Championships, Qualification
Hungarian Open
Barcelona Open
Hungarian Open, Qualification
Barcelona Open, Qualification
Turniej ATP w Monte Carlo
Monte Carlo Masters, Qualification
US Men's Clay Court Championships
Grand Prix Hassan II
Grand Prix Hassan II, Qualification
US Men's Clay Court Championships, Qualification
Miami Open
Miami Open, Qualification
BNP Paribas Open
BNP Paribas Open, Qualification
Dubai Tennis Championships
Mexican Open
Brasil Open
Dubai Tennis Championships, Qualification
Mexican Open, Qualification
Brasil Open, Qualification
Open 13 Provence
Rio Open
Delray Beach Open
Open 13 Provence, Qualification
Rio Open, Qualification
Delray Beach Open, Qualification
Argentina Open
Rotterdam Open
New York Open
Rotterdam Open, Qualification
Argentina Open, Qualification
New York Open, Qualification
Cordoba Open
Sofia Open
Open Sud de France
Sofia Open, Qualification
Open Sud de France, Qualification
Cordoba Open, Qualification
ASB Classic
Sydney International
Sydney International, Qualification
ASB Classic, Qualification
Maharashtra Open
Qatar Open
Brisbane International
Brisbane International, Qualification
Maharashtra Open, Qualification
Qatar Open, Qualification
Wyniki
Terminarz
Klasyfikacje
Sobota, 21.09.2019
Laver Cup
Rafael Nadal
Stefanos Tsitsipas
1
:
2
4:6 6:3 6:10
Nick Kyrgios
Jack Sock
Sobota, 21.09.2019
Laver Cup
Rafael Nadal
2
:
0
6:3 7:6 [7:1]
Milos Raonic
Sobota, 21.09.2019
Open de Moselle, 1/2 finału
Nicolas Mahut
Edouard Roger-Vasselin
2
:
0
6:3 6:1
Sander Arends
David Pel
Sobota, 21.09.2019
St. Petersburg Open, 1/2 finału
Nikola Mektić
Franko Skugor
0
:
2
5:7 1:6
Divij Sharan
Igor Zelenay
Sobota, 21.09.2019
Open de Moselle, 1/2 finału
Lucas Pouille
0
:
2
6:7 [6:8] 6:7 [4:7]
Jo-Wilfried Tsonga
Sobota, 21.09.2019
St. Petersburg Open, 1/2 finału
Daniił Miedwiediew
2
:
0
7:5 7:5
Jegor Gierasimow
Sobota, 21.09.2019
Laver Cup
Roger Federer
2
:
1
6:7 [5:7] 7:5 10:7
Nick Kyrgios
Sobota, 21.09.2019
Open de Moselle, 1/2 finału
Aljaz Bedene
2
:
1
4:6 6:1 6:2
Benoit Paire
Sobota, 21.09.2019
Laver Cup
Alexander Zverev
1
:
2
7:6 [7:2] 4:6 1:10
John Isner
Sobota, 21.09.2019
St. Petersburg Open, 1/2 finału
Borna Corić
2
:
1
3:6 7:6 [7:5] 6:1
Joao Sousa
Niedziela, 22.09.2019
Chengdu Open, Qualification, 1/4 finału
05:00
Bradley Klahn
vs.
Lloyd Harris
Niedziela, 22.09.2019
Chengdu Open, Qualification, 1/4 finału
05:00
Alexei Popyrin
vs.
Denis Istomin
Niedziela, 22.09.2019
Chengdu Open, Qualification, 1/4 finału
06:30
Luke Saville
vs.
Jason Jung
Niedziela, 22.09.2019
Chengdu Open, Qualification, 1/4 finału
07:00
Kamil Majchrzak
vs.
James Duckworth
Niedziela, 22.09.2019
Zhuhai Championships, Qualification, 1/4 finału
07:30
Soon-Woo Kwon
vs.
Henri Laaksonen
Niedziela, 22.09.2019
Zhuhai Championships, Qualification, 1/4 finału
07:30
Tatsuma Ito
vs.
Jiri Vesely
Niedziela, 22.09.2019
Zhuhai Championships, Qualification, 1/4 finału
09:00
Dominik Koepfer
vs.
Yuichi Sugita
Niedziela, 22.09.2019
Zhuhai Championships, Qualification, 1/4 finału
09:00
Damir Dżumhur
vs.
Brayden Schnur
Niedziela, 22.09.2019
Laver Cup
12:00
Roger Federer
Rafael Nadal
vs.
John Isner
Jack Sock
Niedziela, 22.09.2019
St. Petersburg Open, Finał
13:00
Divij Sharan
Igor Zelenay
vs.
Matteo Berrettini
Simone Bolelli
 
 
Kraj
PKT.
1.
Rafael Nadal
Hiszpania
9225
2.
Novak Djoković
Serbia
7265
3.
Roger Federer
Szwajcaria
5510
4.
Daniił Miedwiediew
Rosja
4805
5.
Dominic Thiem
Austria
3845
6.
Stefanos Tsitsipas
Grecja
3160
7.
Roberto Bautista Agut
Hiszpania
2350
8.
Kei Nishikori
Japonia
2180
9.
Matteo Berrettini
Włochy
2160
10.
Alexander Zverev
Niemcy
2120
11.
David Goffin
Belgia
2080
12.
Gael Monfils
Francja
2080
13.
Fabio Fognini
Włochy
1965
14.
Diego Schwartzman
Argentyna
1850
15.
Stan Wawrinka
Szwajcaria
1670
16.
Felix Auger Aliassime
Kanada
1591
17.
John Isner
USA
1580
18.
Guido Pella
Argentyna
1520
19.
Karen Chaczanow
Rosja
1425
20.
Benoit Paire
Francja
1403