tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Piłka ręczna
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Kraj
Puchary
Polska
Puchary
Reprezentacje
Rozgrywki
Liga Mistrzów (M)
Liga Mistrzów (K)
Liga Mistrzów (M)
Puchar EHF (K)
Puchar EHF (M)
Challenge Cup (K)
Challenge Cup (M)
Puchar Zdobywców Pucharów (K)
Puchar Zdobywców Pucharów (M)
Sezon
2018/2019
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Faza
wszystkie
wszystkie
Grupa C
Grupa D
Grupa A
Grupa B
Wyniki
Terminarz
Tabela
Niedziela, 14.10.2018
Grupa D, 5. runda
Dinamo Bukareszt
24
:
21
13:10
Orlen Wisła Płock
Niedziela, 14.10.2018
Grupa B, 5. runda
HBC Nantes
38
:
27
17:13
Celje Pivovarna Lasko
Niedziela, 14.10.2018
Grupa D, 5. runda
Elverum Handball
28
:
27
15:14
Riihimaeen Cocks
Niedziela, 14.10.2018
Grupa B, 5. runda
HC Motor Zaporoże
35
:
27
17:13
RK PPD Zagrzeb
Niedziela, 14.10.2018
Grupa B, 5. runda
MOL Pick Szeged
30
:
28
15:14
SG Flensburg-Handewitt
Niedziela, 14.10.2018
Grupa A, 5. runda
PGE VIVE Kielce
31
:
27
16:15
Vardar Skopje
Niedziela, 14.10.2018
Grupa B, 5. runda
Skjern Handbold
24
:
26
10:12
Paris Saint-Germain HB
Sobota, 13.10.2018
Grupa C, 5. runda
Tatran Preszów
27
:
30
13:15
Sporting CP Lizbona
Sobota, 13.10.2018
Grupa D, 5. runda
Wacker Thun
25
:
26
12:15
ABANCA Ademar Leon
Sobota, 13.10.2018
Grupa A, 5. runda
Montpellier HB
29
:
30
16:14
Telekom Veszprem
Sobota, 03.11.2018
Grupa D, 6. runda
16:00
Riihimaeen Cocks
vs.
Elverum Handball
Sobota, 03.11.2018
Grupa A, 6. runda
17:30
Telekom Veszprem
vs.
Rhein-Neckar Loewen
Sobota, 03.11.2018
Grupa A, 6. runda
17:30
Vardar Skopje
vs.
Mieszkow Brześć
Sobota, 03.11.2018
Grupa B, 6. runda
17:30
HBC Nantes
vs.
RK PPD Zagrzeb
Sobota, 03.11.2018
Grupa D, 6. runda
18:00
Orlen Wisła Płock
vs.
Dinamo Bukareszt
Sobota, 03.11.2018
Grupa C, 6. runda
18:30
Sporting CP Lizbona
vs.
Tatran Preszów
Sobota, 03.11.2018
Grupa A, 6. runda
19:30
IFK Kristianstad
vs.
Montpellier HB
Sobota, 03.11.2018
Grupa D, 6. runda
20:00
ABANCA Ademar Leon
vs.
Wacker Thun
Niedziela, 04.11.2018
Grupa C, 6. runda
15:10
Bjerringbro-Silkeborg
vs.
Besiktas Stambuł
Niedziela, 04.11.2018
Grupa B, 6. runda
17:00
Paris Saint-Germain HB
vs.
MOL Pick Szeged
Grupa A 2018/2019
Grupa A 2018/2019
Grupa B 2018/2019
Grupa C 2018/2019
Grupa D 2018/2019
 
 
M
Z
R
P
G
+/-
PKT.
1.
FC Barcelona Lassa
5
4
0
1
173-136
+37
8
2.
Vardar Skopje
5
4
0
1
143-132
+11
8
3.
PGE VIVE Kielce
5
4
0
1
155-145
+10
8
4.
Rhein-Neckar Loewen
5
3
0
2
163-152
+11
6
5.
Telekom Veszprem
5
3
0
2
141-142
-1
6
6.
Mieszkow Brześć
5
2
0
3
134-144
-10
4
7.
Montpellier HB
5
0
0
5
129-147
-18
0
8.
IFK Kristianstad
5
0
0
5
138-178
-40
0

Legenda:

  • Grupa mistrzowska: 1., 2., 3., 4., 5., 6.