tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Piłka ręczna
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Kraj
Reprezentacje
Polska
Puchary
Reprezentacje
Rozgrywki
Mistrzostwa Świata (K)
Mistrzostwa Świata (M)
Mistrzostwa Świata (K)
Mistrzostwa Europy (M)
Mistrzostwa Europy (K)
Sezon
2017
2017
2015
2013
Faza
wszystkie
wszystkie
Mistrzostwa świata, finał
Mistrzostwa świata, o 3. miejsce
Mistrzostwa świata, półfinał
Mistrzostwa świata, ćwierćfinał
Mistrzostwa świata, 1/8 finału
Mistrzostwa świata, mecze o miejsca
Mistrzostwa świata, grupa C
Mistrzostwa świata, grupa B
Mistrzostwa świata, grupa A
Mistrzostwa świata, grupa D
Mistrzostwa świata, eliminacje
Wyniki
Tabela
Niedziela, 17.12.2017
Mistrzostwa świata, finał
Francja
23
:
21
11:10
Norwegia
Niedziela, 17.12.2017
Mistrzostwa świata, o 3. miejsce, Mecz o 3. miejsce
Szwecja
21
:
24
8:14
Holandia
Piątek, 15.12.2017
Mistrzostwa świata, półfinał, 1/2 finału
Szwecja
22
:
24
12:11
Francja
Piątek, 15.12.2017
Mistrzostwa świata, półfinał, 1/2 finału
Holandia
23
:
32
10:17
Norwegia
Środa, 13.12.2017
Mistrzostwa świata, ćwierćfinał, 1/4 finału
Norwegia
34
:
17
15:8
Rosja
Środa, 13.12.2017
Mistrzostwa świata, ćwierćfinał, 1/4 finału
Holandia
30
:
26
17:16
Czechy
Wtorek, 12.12.2017
Mistrzostwa świata, ćwierćfinał, 1/4 finału
Francja
25
:
22
12:10
Czarnogóra
Wtorek, 12.12.2017
Mistrzostwa świata, ćwierćfinał, 1/4 finału
Szwecja
26
:
23
13:11
Dania
Poniedziałek, 11.12.2017
Mistrzostwa świata, 1/8 finału
Hiszpania
23
:
31
10:13
Norwegia
Poniedziałek, 11.12.2017
Mistrzostwa świata, 1/8 finału
Japonia
po dogrywce
24
:
26
10:10 20:20
Holandia
Mistrzostwa świata, grupa A 2017
Mistrzostwa świata, grupa A 2017
Mistrzostwa świata, grupa B 2017
Mistrzostwa świata, grupa C 2017
Mistrzostwa świata, grupa D 2017
 
 
M
Z
R
P
G
+/-
PKT.
1.
Rumunia
5
4
0
1
123-112
+11
8
2.
Francja
5
3
1
1
135-98
+37
7
3.
Hiszpania
5
3
1
1
135-109
+26
7
4.
Słowenia
5
3
0
2
138-134
+4
6
5.
Angola
5
1
0
4
124-141
-17
2
6.
Paragwaj
5
0
0
5
95-156
-61
0

Legenda:

  • Kwalifikacja do następnej fazy: 1., 2., 3., 4.