tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Koszykówka
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Kraj
Polska
Polska
USA
Puchary
Reprezentacje
Rozgrywki
Tauron Basket Liga
Tauron Basket Liga
Sezon
2018/2019
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Kolejka
wszystkie
wszystkie
30.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
15.
11.
12.
13.
14.
17.
16.
18.
19.
20.
21.
27.
22.
23.
24.
25.
26.
28.
29.
Wyniki
Terminarz
Tabela
Wtorek, 16.10.2018
Energa Basket Liga, 2. kolejka
Stelmet Zielona Góra
104
:
76
26:12 26:16 29:29 23:19
GTK Gliwice
Niedziela, 14.10.2018
Energa Basket Liga, 2. kolejka
Anwil Włocławek
86
:
82
15:22 21:20 23:20 27:20
King Wilki Morskie Szczecin
Niedziela, 14.10.2018
Energa Basket Liga, 2. kolejka
Spojnia Stargard
76
:
82
16:24 19:23 20:17 21:18
Trefl Sopot
Niedziela, 14.10.2018
Energa Basket Liga, 2. kolejka
Miasto Szkła Krosno
73
:
87
24:15 17:27 20:19 12:26
MKS Start Lublin
Sobota, 13.10.2018
Energa Basket Liga, 2. kolejka
Legia Warszawa
68
:
77
19:16 13:14 18:29 18:18
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Sobota, 13.10.2018
Energa Basket Liga, 2. kolejka
Rosa Radom
77
:
94
11:31 26:23 19:17 21:23
Asseco Gdynia
Sobota, 13.10.2018
Energa Basket Liga, 2. kolejka
MKS Dąbrowa Górnicza
po dogrywce
103
:
106
25:24 20:20 23:24 25:25 10:13
Polpharma Starogard Gd.
Sobota, 13.10.2018
Energa Basket Liga, 2. kolejka
AZS Koszalin
73
:
82
19:22 15:22 17:15 22:23
Polski Cukier Toruń
Środa, 10.10.2018
Energa Basket Liga, 1. kolejka
Stelmet Zielona Góra
97
:
80
18:23 30:18 25:23 24:16
AZS Koszalin
Niedziela, 07.10.2018
Energa Basket Liga, 1. kolejka
Trefl Sopot
72
:
76
20:20 14:23 24:14 14:19
Polski Cukier Toruń
Piątek, 19.10.2018
Energa Basket Liga, 3. kolejka
18:30
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
vs.
Miasto Szkła Krosno
Piątek, 19.10.2018
Energa Basket Liga, 3. kolejka
19:00
MKS Start Lublin
vs.
MKS Dąbrowa Górnicza
Sobota, 20.10.2018
Energa Basket Liga, 3. kolejka
12:40
Trefl Sopot
vs.
Anwil Włocławek
Sobota, 20.10.2018
Energa Basket Liga, 3. kolejka
19:00
Asseco Gdynia
vs.
Legia Warszawa
Niedziela, 21.10.2018
Energa Basket Liga, 3. kolejka
12:40
King Wilki Morskie Szczecin
vs.
Rosa Radom
Niedziela, 21.10.2018
Energa Basket Liga, 3. kolejka
17:00
Polski Cukier Toruń
vs.
Spojnia Stargard
Wtorek, 23.10.2018
Energa Basket Liga, 3. kolejka
19:00
Polpharma Starogard Gd.
vs.
Stelmet Zielona Góra
Środa, 24.10.2018
Energa Basket Liga, 3. kolejka
19:00
GTK Gliwice
vs.
AZS Koszalin
Czwartek, 25.10.2018
Energa Basket Liga, 4. kolejka
19:00
MKS Dąbrowa Górnicza
vs.
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Piątek, 26.10.2018
Energa Basket Liga, 4. kolejka
19:00
Asseco Gdynia
vs.
Miasto Szkła Krosno
 
 
M
ZP
ZPD
ZPW
K
PKT.
1.
Stelmet Zielona Góra
3
3-0
3-0
0-0
288-237
0
2.
Polpharma Starogard Gd.
2
2-0
1-0
1-0
211-180
0
3.
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
2
2-0
1-0
1-0
166-138
0
4.
Asseco Gdynia
2
2-0
1-0
1-0
192-166
0
5.
Polski Cukier Toruń
2
2-0
0-0
2-0
158-145
0
6.
Legia Warszawa
2
1-1
0-1
1-0
149-144
0
7.
Anwil Włocławek
2
1-1
1-0
0-1
175-180
0
8.
Trefl Sopot
2
1-1
0-1
1-0
154-152
0
9.
GTK Gliwice
2
1-1
1-0
0-1
153-178
0
10.
King Wilki Morskie Szczecin
2
1-1
0-0
1-1
177-150
0
11.
MKS Start Lublin
2
1-1
0-1
1-0
154-154
0
12.
MKS Dąbrowa Górnicza
3
0-3
0-1
0-2
258-270
0
13.
AZS Koszalin
2
0-2
0-1
0-1
153-179
0
14.
Rosa Radom
2
0-2
0-1
0-1
147-183
0
15.
Spojnia Stargard
2
0-2
0-2
0-0
140-177
0
16.
Miasto Szkła Krosno
2
0-2
0-1
0-1
150-192
0

Legenda:

  • Grupa mistrzowska: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8.
  • Spadek: 15., 16.