tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Koszykówka
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
Kraj
Polska
Polska
USA
Puchary
Reprezentacje
Rozgrywki
Tauron Basket Liga
Tauron Basket Liga
Sezon
2016/2017
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Faza
wszystkie
wszystkie
Tauron Basket Liga Playoff
Tauron Basket Liga
Wyniki
Terminarz
Tabela
Piątek, 26.05.2017
Tauron Basket Liga Playoff, 1/2 finału
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
58
:
57
20:15 16:15 11:8 11:19
Stelmet Zielona Góra
Środa, 24.05.2017
Tauron Basket Liga Playoff, 1/2 finału
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
92
:
78
32:15 17:24 18:19 25:20
Stelmet Zielona Góra
Wtorek, 23.05.2017
Tauron Basket Liga Playoff, 1/2 finału
Energa Czarni Słupsk
52
:
65
12:18 17:16 11:13 12:18
Polski Cukier Toruń
Poniedziałek, 22.05.2017
Tauron Basket Liga Playoff, 1/2 finału
Stelmet Zielona Góra
89
:
74
18:13 21:21 22:23 28:17
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Sobota, 20.05.2017
Tauron Basket Liga Playoff, 1/2 finału
Polski Cukier Toruń
83
:
76
24:13 26:27 20:17 13:19
Energa Czarni Słupsk
Piątek, 19.05.2017
Tauron Basket Liga Playoff, 1/2 finału
Stelmet Zielona Góra
94
:
88
21:17 24:23 24:10 25:38
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Czwartek, 18.05.2017
Tauron Basket Liga Playoff, 1/2 finału
Polski Cukier Toruń
78
:
72
17:18 27:23 16:16 18:15
Energa Czarni Słupsk
Niedziela, 14.05.2017
Tauron Basket Liga Playoff, 1/4 finału
Anwil Włocławek
62
:
67
16:16 13:13 10:16 23:22
Energa Czarni Słupsk
Piątek, 12.05.2017
Tauron Basket Liga Playoff, 1/4 finału
Polpharma Starogard Gd.
74
:
77
20:16 20:19 21:21 13:21
Stelmet Zielona Góra
Czwartek, 11.05.2017
Tauron Basket Liga Playoff, 1/4 finału
Energa Czarni Słupsk
83
:
76
16:17 25:18 18:29 24:12
Anwil Włocławek
Poniedziałek, 29.05.2017
Tauron Basket Liga Playoff, 1/2 finału
17:45
Stelmet Zielona Góra
vs.
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
 
 
M
ZP
ZPD
ZPW
K
PKT.
1.
Anwil Włocławek
32
25-7
15-1
10-6
2572-2337
57
2.
Stelmet Zielona Góra
32
23-9
14-2
9-7
2513-2259
54
3.
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
32
21-11
13-3
8-8
2448-2307
53
4.
Polski Cukier Toruń
32
21-11
12-4
9-7
2602-2485
53
5.
Rosa Radom
32
21-11
13-3
8-8
2390-2270
53
6.
MKS Dąbrowa Górnicza
32
20-12
13-3
7-9
2538-2354
52
7.
Polpharma Starogard Gd.
32
19-13
11-5
8-8
2459-2401
51
8.
Energa Czarni Słupsk
32
19-13
11-5
8-8
2482-2394
51
9.
Trefl Sopot
32
18-14
10-6
8-8
2510-2479
50
10.
PGE Turów Zgorzelec
32
17-15
12-4
5-11
2665-2487
49
11.
King Wilki Morskie Szczecin
32
16-16
9-7
7-9
2591-2546
48
12.
Miasto Szkła Krosno
32
15-17
10-6
5-11
2392-2425
47
13.
Asseco Gdynia
32
10-22
5-11
5-11
2486-2669
42
14.
AZS Koszalin
32
9-23
5-11
4-12
2288-2471
41
15.
MKS Start Lublin
32
8-24
7-9
1-15
2312-2613
40
16.
Siarka Tarnobrzeg
32
5-27
2-14
3-13
2281-2739
37
17.
Polfarmex Kutno
32
5-27
2-14
3-13
2170-2463
37

Legenda:

  • Grupa mistrzowska: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8.
  • Spadek: 16., 17.