tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Koszykówka
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Kraj
Polska
Polska
USA
Puchary
Reprezentacje
Rozgrywki
Tauron Basket Liga
Tauron Basket Liga
Sezon
2017/2018
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Kolejka
wszystkie
wszystkie
1.
2.
3.
5.
6.
7.
9.
10.
8.
12.
11.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
4.
26.
27.
28.
30.
29.
Wyniki
Terminarz
Tabela
Sobota, 21.10.2017
Tauron Basket Liga, 4. kolejka
PGE Turów Zgorzelec
po dogrywce
99
:
96
19:14 19:32 19:24 31:18 11:8
Anwil Włocławek
Sobota, 21.10.2017
Tauron Basket Liga, 4. kolejka
Miasto Szkła Krosno
po dogrywce
98
:
95
13:33 22:17 29:22 22:14 12:9
King Wilki Morskie Szczecin
Sobota, 21.10.2017
Tauron Basket Liga, 4. kolejka
MKS Dąbrowa Górnicza
86
:
83
22:22 22:25 20:20 22:16
Stelmet Zielona Góra
Czwartek, 19.10.2017
Tauron Basket Liga, 4. kolejka
Energa Czarni Słupsk
92
:
82
21:27 22:17 24:14 25:24
GTK Gliwice
Środa, 18.10.2017
Tauron Basket Liga, 3. kolejka
King Wilki Morskie Szczecin
100
:
77
29:16 25:23 22:23 24:15
AZS Koszalin
Poniedziałek, 16.10.2017
Tauron Basket Liga, 3. kolejka
Polski Cukier Toruń
87
:
79
17:24 19:21 25:11 26:23
Asseco Gdynia
Niedziela, 15.10.2017
Tauron Basket Liga, 3. kolejka
Trefl Sopot
85
:
78
24:17 22:21 27:20 12:20
MKS Dąbrowa Górnicza
Niedziela, 15.10.2017
Tauron Basket Liga, 3. kolejka
MKS Start Lublin
95
:
85
25:19 25:22 24:27 21:17
Legia Warszawa
Niedziela, 15.10.2017
Tauron Basket Liga, 3. kolejka
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
76
:
74
19:28 21:22 19:10 17:14
Energa Czarni Słupsk
Niedziela, 15.10.2017
Tauron Basket Liga, 3. kolejka
Anwil Włocławek
86
:
65
20:14 20:13 19:21 27:17
Rosa Radom
Niedziela, 22.10.2017
Tauron Basket Liga, 4. kolejka
12:40
Rosa Radom
vs.
Polski Cukier Toruń
Niedziela, 22.10.2017
Tauron Basket Liga, 4. kolejka
14:30
Legia Warszawa
vs.
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Niedziela, 22.10.2017
Tauron Basket Liga, 4. kolejka
18:00
AZS Koszalin
vs.
Trefl Sopot
Poniedziałek, 23.10.2017
Tauron Basket Liga, 4. kolejka
19:00
Asseco Gdynia
vs.
MKS Start Lublin
Środa, 25.10.2017
Tauron Basket Liga, 4. kolejka
18:15
Energa Czarni Słupsk
vs.
Legia Warszawa
Piątek, 27.10.2017
Tauron Basket Liga, 5. kolejka
19:00
Stelmet Zielona Góra
vs.
AZS Koszalin
Sobota, 28.10.2017
Tauron Basket Liga, 5. kolejka
17:00
Polski Cukier Toruń
vs.
PGE Turów Zgorzelec
Sobota, 28.10.2017
Tauron Basket Liga, 5. kolejka
18:00
Polpharma Starogard Gd.
vs.
MKS Dąbrowa Górnicza
Sobota, 28.10.2017
Tauron Basket Liga, 5. kolejka
18:00
Anwil Włocławek
vs.
Energa Czarni Słupsk
Sobota, 28.10.2017
Tauron Basket Liga, 5. kolejka
18:30
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
vs.
Asseco Gdynia
 
 
M
ZP
ZPD
ZPW
K
PKT.
1.
King Wilki Morskie Szczecin
6
3-3
3-1
0-2
494-474
9
2.
PGE Turów Zgorzelec
5
3-2
3-0
0-2
446-451
8
3.
MKS Dąbrowa Górnicza
4
3-1
3-0
0-1
337-317
7
4.
Anwil Włocławek
4
3-1
2-0
1-1
363-306
7
5.
Stelmet Zielona Góra
5
2-3
1-0
1-3
408-383
7
6.
Polski Cukier Toruń
4
3-1
2-0
1-1
345-306
7
7.
Energa Czarni Słupsk
4
2-2
2-0
0-2
332-327
6
8.
Miasto Szkła Krosno
4
2-2
2-1
0-1
312-351
6
9.
Trefl Sopot
3
2-1
1-1
1-0
256-252
5
10.
MKS Start Lublin
3
2-1
2-0
0-1
274-257
5
11.
Asseco Gdynia
3
2-1
1-0
1-1
247-240
5
12.
Polpharma Starogard Gd.
3
2-1
1-1
1-0
259-237
5
13.
GTK Gliwice
4
0-4
0-0
0-4
308-380
4
14.
Rosa Radom
2
1-1
1-0
0-1
151-150
3
15.
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
2
1-1
1-0
0-1
152-154
3
16.
Legia Warszawa
3
0-3
0-1
0-2
227-268
3
17.
AZS Koszalin
3
0-3
0-1
0-2
225-283
3

Legenda:

  • Grupa mistrzowska: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8.
  • Spadek: 16., 17.