Siatkówka
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Kraj
Polska
Polska
Puchary
Reprezentacje
Rozgrywki
Plusliga
Plusliga
Orlen Liga
Sezon
2018/2019
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Faza
wszystkie
wszystkie
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne
PlusLiga - faza playoff
PlusLiga
Wyniki
Tabela
Sobota, 04.05.2019
PlusLiga - faza playoff, Finał
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
1
25:22 19:25 32:30 25:19
Onico Warszawa
Sobota, 04.05.2019
PlusLiga - faza playoff, Mecz o 3. miejsce
Jastrzębski Węgiel
3
:
0
25:21 25:22 25:17
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Środa, 01.05.2019
PlusLiga - faza playoff, Finał
Onico Warszawa
0
:
3
22:25 24:26 22:25
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Środa, 01.05.2019
PlusLiga - faza playoff, Mecz o 3. miejsce
Aluron Virtu Warta Zawiercie
2
:
3
19:25 25:21 25:21 22:25 21:23
Jastrzębski Węgiel
Sobota, 27.04.2019
PlusLiga - faza playoff, Mecz o 3. miejsce
Jastrzębski Węgiel
3
:
2
23:25 25:17 25:18 26:28 15:10
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Sobota, 27.04.2019
PlusLiga - faza playoff, Finał
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
2
25:23 25:21 20:25 27:29 17:15
Onico Warszawa
Czwartek, 25.04.2019
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, Mecze o miejsca 5/6
Cerrad Czarni Radom
3
:
0
25:19 26:24 25:18
PGE Skra Bełchatów
Środa, 24.04.2019
PlusLiga - faza playoff, 1/2 finału
Onico Warszawa
3
:
2
25:20 25:23 22:25 21:25 15:12
Jastrzębski Węgiel
Środa, 24.04.2019
PlusLiga - faza playoff, 1/2 finału
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
1
25:22 21:25 25:17 25:22
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Piątek, 19.04.2019
PlusLiga - faza playoff, 1/2 finału
Jastrzębski Węgiel
0
:
3
19:25 23:25 21:25
Onico Warszawa
 
 
M
Z
P
S
+/-
PKT.
1.
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
24
21
3
65-22
+43
62
2.
Onico Warszawa
24
19
5
61-28
+33
57
3.
Jastrzębski Węgiel
24
17
7
55-34
+21
50
4.
Aluron Virtu Warta Zawiercie
24
15
9
54-42
+12
43
5.
Cerrad Czarni Radom
24
14
10
48-37
+11
42
6.
PGE Skra Bełchatów
24
14
10
51-45
+6
38
7.
Asseco Resovia
24
11
13
42-48
-6
35
8.
GKS Katowice
24
11
13
44-47
-3
32
9.
Indykpol AZS Olsztyn
24
9
15
45-51
-6
30
10.
Trefl Gdańsk
24
9
15
41-53
-12
28
11.
Łuczniczka Bydgoszcz
24
7
17
32-57
-25
22
12.
Cuprum Lubin
24
7
17
29-57
-28
20
13.
MKS Będzin
24
2
22
22-68
-46
9
14.
Stocznia Szczecin
0
0
0
0-0
0
0

Legenda:

  • Grupa mistrzowska: 1., 2., 3., 4., 5., 6.
  • Kwalifikacja do następnej fazy: 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14.
  • Spadek: 13., 14.