tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Siatkówka
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Kraj
Polska
Polska
Puchary
Reprezentacje
Rozgrywki
Plusliga
Plusliga
Orlen Liga
Sezon
2018/2019
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Kolejka
wszystkie
wszystkie
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
19.
9.
16.
17.
18.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
Wyniki
Terminarz
Tabela
Poniedziałek, 22.10.2018
PlusLiga, 3. kolejka
Asseco Resovia
0
:
3
22:25 19:25 34:36
GKS Katowice
Niedziela, 21.10.2018
PlusLiga, 3. kolejka
Onico Warszawa
3
:
1
25:17 25:21 20:25 25:23
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Niedziela, 21.10.2018
PlusLiga, 3. kolejka
Cuprum Lubin
0
:
3
18:25 19:25 25:27
Cerrad Czarni Radom
Niedziela, 21.10.2018
PlusLiga, 3. kolejka
Jastrzębski Węgiel
0
:
3
22:25 24:26 25:27
Stocznia Szczecin
Sobota, 20.10.2018
PlusLiga, 3. kolejka
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
0
26:24 25:23 25:15
MKS Będzin
Sobota, 20.10.2018
PlusLiga, 3. kolejka
PGE Skra Bełchatów
3
:
2
20:25 25:23 25:19 16:25 15:11
Trefl Gdańsk
Piątek, 19.10.2018
PlusLiga, 3. kolejka
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
25:15 25:14 25:18
Łuczniczka Bydgoszcz
Środa, 17.10.2018
PlusLiga, 2. kolejka
Asseco Resovia
1
:
3
18:25 23:25 25:23 21:25
Onico Warszawa
Środa, 17.10.2018
PlusLiga, 2. kolejka
Trefl Gdańsk
3
:
2
25:21 19:25 15:25 25:22 16:14
GKS Katowice
Środa, 17.10.2018
PlusLiga, 2. kolejka
Cuprum Lubin
1
:
3
19:25 23:25 25:16 22:25
Łuczniczka Bydgoszcz
Piątek, 26.10.2018
PlusLiga, 4. kolejka
18:00
GKS Katowice
vs.
Cuprum Lubin
Piątek, 26.10.2018
PlusLiga, 4. kolejka
20:30
Cerrad Czarni Radom
vs.
Onico Warszawa
Sobota, 27.10.2018
PlusLiga, 4. kolejka
14:45
PGE Skra Bełchatów
vs.
Indykpol AZS Olsztyn
Sobota, 27.10.2018
PlusLiga, 4. kolejka
17:30
Łuczniczka Bydgoszcz
vs.
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Niedziela, 28.10.2018
PlusLiga, 4. kolejka
17:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
vs.
Trefl Gdańsk
Niedziela, 28.10.2018
PlusLiga, 4. kolejka
20:00
Stocznia Szczecin
vs.
Asseco Resovia
Poniedziałek, 29.10.2018
PlusLiga, 4. kolejka
18:00
MKS Będzin
vs.
Jastrzębski Węgiel
Środa, 31.10.2018
PlusLiga, 6. kolejka
18:00
Trefl Gdańsk
vs.
Indykpol AZS Olsztyn
Piątek, 02.11.2018
PlusLiga, 5. kolejka
20:30
Indykpol AZS Olsztyn
vs.
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Sobota, 03.11.2018
PlusLiga, 5. kolejka
14:45
Jastrzębski Węgiel
vs.
PGE Skra Bełchatów
 
 
M
Z
P
S
+/-
PKT.
1.
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
3
0
9-1
+8
9
2.
Onico Warszawa
3
3
0
9-2
+7
9
3.
GKS Katowice
3
2
1
8-4
+4
7
4.
Cerrad Czarni Radom
3
2
1
6-3
+3
6
5.
PGE Skra Bełchatów
3
2
1
8-6
+2
6
6.
Jastrzębski Węgiel
3
2
1
6-5
+1
5
7.
Łuczniczka Bydgoszcz
3
2
1
6-6
0
5
8.
Trefl Gdańsk
2
1
1
5-5
0
3
9.
Stocznia Szczecin
2
1
1
3-3
0
3
10.
Aluron Virtu Warta Zawiercie
3
1
2
6-8
-2
3
11.
Indykpol AZS Olsztyn
3
1
2
4-6
-2
3
12.
Asseco Resovia
3
0
3
3-9
-6
1
13.
MKS Będzin
3
0
3
2-9
-7
0
14.
Cuprum Lubin
3
0
3
1-9
-8
0

Legenda:

  • Grupa mistrzowska: 1., 2., 3., 4., 5., 6.
  • Kwalifikacja do następnej fazy: 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14.
  • Spadek: 13., 14.