Siatkówka
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Kraj
Polska
Polska
Puchary
Reprezentacje
Rozgrywki
Plusliga
Plusliga
Orlen Liga
Sezon
2018/2019
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Faza
wszystkie
wszystkie
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne
PlusLiga - faza playoff
PlusLiga
Wyniki
Terminarz
Tabela
Niedziela, 24.03.2019
PlusLiga, 26. kolejka
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
1
25:23 38:36 19:25 25:23
PGE Skra Bełchatów
Sobota, 23.03.2019
PlusLiga, 26. kolejka
ODWOŁANY
Indykpol AZS Olsztyn
-
:
-
Stocznia Szczecin
Sobota, 23.03.2019
PlusLiga, 26. kolejka
Trefl Gdańsk
2
:
3
25:18 25:21 23:25 32:34 11:15
MKS Będzin
Sobota, 23.03.2019
PlusLiga, 26. kolejka
Cuprum Lubin
0
:
3
18:25 22:25 19:25
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Środa, 20.03.2019
PlusLiga, 26. kolejka
Onico Warszawa
3
:
0
25:13 25:22 25:20
Łuczniczka Bydgoszcz
Wtorek, 19.03.2019
PlusLiga, 26. kolejka
Asseco Resovia
3
:
1
25:22 18:25 25:21 25:20
Cerrad Czarni Radom
Wtorek, 19.03.2019
PlusLiga, 26. kolejka
GKS Katowice
1
:
3
21:25 18:25 28:26 18:25
Jastrzębski Węgiel
Niedziela, 17.03.2019
PlusLiga, 25. kolejka
Onico Warszawa
3
:
0
27:25 25:15 25:21
Jastrzębski Węgiel
Niedziela, 17.03.2019
PlusLiga, 25. kolejka
Aluron Virtu Warta Zawiercie
3
:
0
25:15 25:21 25:22
Indykpol AZS Olsztyn
Sobota, 16.03.2019
PlusLiga, 25. kolejka
ODWOŁANY
Stocznia Szczecin
-
:
-
PGE Skra Bełchatów
Środa, 27.03.2019
PlusLiga - faza playoff, 1/4 finału
17:30
Jastrzębski Węgiel
vs.
PGE Skra Bełchatów
Środa, 27.03.2019
PlusLiga - faza playoff, 1/4 finału
20:30
Aluron Virtu Warta Zawiercie
vs.
Cerrad Czarni Radom
Sobota, 30.03.2019
PlusLiga - faza playoff, 1/4 finału
14:45
PGE Skra Bełchatów
vs.
Jastrzębski Węgiel
Sobota, 30.03.2019
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, Mecze o miejsca 9/10
17:30
Indykpol AZS Olsztyn
vs.
Trefl Gdańsk
Niedziela, 31.03.2019
PlusLiga - faza playoff, 1/4 finału
14:45
Cerrad Czarni Radom
vs.
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Niedziela, 31.03.2019
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, 11/12
17:30
Łuczniczka Bydgoszcz
vs.
Cuprum Lubin
Poniedziałek, 01.04.2019
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, Mecze o miejsca 7/8
20:30
Asseco Resovia
vs.
GKS Katowice
Piątek, 05.04.2019
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, Mecze o miejsca 9/10
17:30
Trefl Gdańsk
vs.
Indykpol AZS Olsztyn
Sobota, 06.04.2019
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, Mecze o miejsca 7/8
20:30
GKS Katowice
vs.
Asseco Resovia
Niedziela, 07.04.2019
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, 11/12
20:30
Cuprum Lubin
vs.
Łuczniczka Bydgoszcz
 
 
M
Z
P
S
+/-
PKT.
1.
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
25
22
3
68-22
+46
65
2.
Onico Warszawa
25
19
6
62-31
+31
57
3.
Jastrzębski Węgiel
25
17
8
55-37
+18
50
4.
Aluron Virtu Warta Zawiercie
25
16
9
57-42
+15
46
5.
Cerrad Czarni Radom
25
14
11
49-40
+9
42
6.
PGE Skra Bełchatów
24
14
10
51-45
+6
38
7.
GKS Katowice
25
12
13
47-48
-1
35
8.
Asseco Resovia
25
11
14
42-51
-9
35
9.
Trefl Gdańsk
25
10
15
44-53
-9
31
10.
Indykpol AZS Olsztyn
24
9
15
45-51
-6
30
11.
Łuczniczka Bydgoszcz
24
7
17
32-57
-25
22
12.
Cuprum Lubin
25
7
18
29-60
-31
20
13.
Stocznia Szczecin
9
5
4
16-14
+2
15
14.
MKS Będzin
24
2
22
22-68
-46
9

Legenda:

  • Grupa mistrzowska: 1., 2., 3., 4., 5., 6.
  • Kwalifikacja do następnej fazy: 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14.
  • Spadek: 13., 14.