Siatkówka
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Kraj
Polska
Polska
Puchary
Reprezentacje
Rozgrywki
Orlen Liga
Plusliga
Orlen Liga
Sezon
2017/2018
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
Faza
wszystkie
wszystkie
Orlen Liga - faza playoff
Orlen Liga - mecze o miejsca
Orlen Liga
Wyniki
Tabela
Środa, 02.05.2018
Orlen Liga - faza playoff, Finał
Developres SkyRes Rzeszów
2
:
3
26:28 19:25 26:24 25:20 11:15
Budowlani Łódź
Poniedziałek, 30.04.2018
Orlen Liga - faza playoff, Finał
ŁKS Commercecon Łódź
1
:
3
13:25 25:22 19:25 25:27
Chemik Police
Sobota, 28.04.2018
Orlen Liga - faza playoff, Finał
Budowlani Łódź
3
:
0
27:25 25:17 25:23
Developres SkyRes Rzeszów
Czwartek, 26.04.2018
Orlen Liga - faza playoff, Finał
Chemik Police
3
:
0
25:21 25:9 25:4
ŁKS Commercecon Łódź
Czwartek, 26.04.2018
Orlen Liga - faza playoff, Finał
Developres SkyRes Rzeszów
3
:
2
25:19 25:22 17:25 16:25 15:12
Budowlani Łódź
Poniedziałek, 23.04.2018
Orlen Liga - faza playoff, 1/2 finału
Developres SkyRes Rzeszów
2
:
3
27:29 25:17 25:11 26:28 13:15
ŁKS Commercecon Łódź
Sobota, 21.04.2018
Orlen Liga - mecze o miejsca, Mecze o miejsca 5/6
PTPS Piła
3
:
1
16:25 27:25 25:15 25:19
Trefi Proxima Krakow
Piątek, 20.04.2018
Orlen Liga - faza playoff, 1/2 finału
Chemik Police
3
:
1
25:18 17:25 25:19 25:20
Budowlani Łódź
Czwartek, 19.04.2018
Orlen Liga - mecze o miejsca, Mecze o miejsca 7/8
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3
:
0
25:20 25:16 25:22
Polski Cukier Muszynianka Enea
Czwartek, 19.04.2018
Orlen Liga - faza playoff, 1/2 finału
ŁKS Commercecon Łódź
3
:
1
25:12 19:25 25:11 25:20
Developres SkyRes Rzeszów
 
 
M
Z
P
S
+/-
PKT.
1.
Chemik Police
26
24
2
74-23
+51
70
2.
Developres SkyRes Rzeszów
26
22
4
71-26
+45
64
3.
ŁKS Commercecon Łódź
26
22
4
69-29
+40
61
4.
Budowlani Łódź
26
17
9
58-34
+24
52
5.
PTPS Piła
26
16
10
55-43
+12
46
6.
Trefi Proxima Krakow
26
13
13
52-50
+2
39
7.
Polski Cukier Muszynianka Enea
26
12
14
51-52
-1
38
8.
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
26
11
15
50-52
-2
36
9.
KSZO Ostrowiec
26
10
16
40-60
-20
28
10.
Impel Wrocław
26
8
18
39-61
-22
26
11.
Legionovia
26
8
18
39-63
-24
26
12.
KS Pałac Bydgoszcz
26
8
18
35-60
-25
25
13.
Giacomini Budowlani Toruń
26
8
18
33-63
-30
24
14.
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
26
3
23
23-73
-50
11

Legenda:

  • Grupa mistrzowska: 1., 2., 3., 4.
  • Kwalifikacja do następnej fazy: 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14.