Siatkówka
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Kraj
Polska
Polska
Puchary
Reprezentacje
Rozgrywki
Orlen Liga
Plusliga
Orlen Liga
Sezon
2018/2019
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
Faza
wszystkie
wszystkie
Orlen Liga - mecze o miejsca
Orlen Liga - faza playoff
Orlen Liga
Wyniki
Tabela
Czwartek, 02.05.2019
Orlen Liga - faza playoff, Mecz o 3. miejsce
Developres SkyRes Rzeszów
3
:
2
26:28 10:25 25:19 25:22 15:7
Chemik Police
Poniedziałek, 29.04.2019
Orlen Liga - faza playoff, Finał
ŁKS Commercecon Łódź
3
:
2
25:10 16:25 25:22 23:25 15:9
Budowlani Łódź
Poniedziałek, 29.04.2019
Orlen Liga - faza playoff, Mecz o 3. miejsce
Chemik Police
2
:
3
25:22 25:23 21:25 23:25 8:15
Developres SkyRes Rzeszów
Piątek, 26.04.2019
Orlen Liga - faza playoff, Finał
Budowlani Łódź
2
:
3
25:27 25:20 23:25 29:27 10:15
ŁKS Commercecon Łódź
Piątek, 26.04.2019
Orlen Liga - faza playoff, Mecz o 3. miejsce
Developres SkyRes Rzeszów
2
:
3
18:25 24:26 25:22 25:18 5:15
Chemik Police
Wtorek, 23.04.2019
Orlen Liga - faza playoff, Finał
ŁKS Commercecon Łódź
3
:
2
22:25 29:27 21:25 25:20 15:7
Budowlani Łódź
Wtorek, 23.04.2019
Orlen Liga - faza playoff, Mecz o 3. miejsce
Chemik Police
0
:
3
19:25 20:25 21:25
Developres SkyRes Rzeszów
Poniedziałek, 15.04.2019
Orlen Liga - mecze o miejsca, Mecze o miejsca 5/6
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3
:
1
25:17 27:25 20:25 25:19
KS Pałac Bydgoszcz
Niedziela, 14.04.2019
Orlen Liga - faza playoff, 1/2 finału
ŁKS Commercecon Łódź
3
:
0
25:23 25:16 25:22
Developres SkyRes Rzeszów
Sobota, 13.04.2019
Orlen Liga - faza playoff, 1/2 finału
Budowlani Łódź
3
:
1
25:21 25:22 23:25 25:12
Chemik Police
 
 
M
Z
P
S
+/-
PKT.
1.
Chemik Police
22
19
3
62-19
+43
57
2.
Developres SkyRes Rzeszów
22
18
4
59-22
+37
53
3.
ŁKS Commercecon Łódź
22
16
6
53-30
+23
47
4.
Budowlani Łódź
22
17
5
57-33
+24
46
5.
KS Pałac Bydgoszcz
22
14
8
50-35
+15
42
6.
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
22
12
10
41-38
+3
35
7.
Radomka Radom
22
8
14
35-48
-13
25
8.
Energa MKS Kalisz
22
7
15
34-52
-18
23
9.
PTPS Piła
22
7
15
32-52
-20
22
10.
Legionovia
22
7
15
29-51
-22
21
11.
Impel Wrocław
22
5
17
31-56
-25
17
12.
KSZO Ostrowiec
22
2
20
15-62
-47
8

Legenda:

  • Grupa mistrzowska: 1., 2., 3., 4., 5., 6.
  • Kwalifikacja do następnej fazy: 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14.