tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Siatkówka
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Kraj
Polska
Polska
Puchary
Reprezentacje
Rozgrywki
Plusliga
Plusliga
Orlen Liga
Sezon
2017/2018
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Kolejka
wszystkie
wszystkie
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
13.
9.
10.
11.
12.
15.
14.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
23.
22.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
Wyniki
Terminarz
Tabela
Wtorek, 20.02.2018
PlusLiga, 23. kolejka
Onico Warszawa
3
:
2
25:21 27:25 20:25 21:25 15:11
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Niedziela, 18.02.2018
PlusLiga, 21. kolejka
Asseco Resovia
3
:
0
25:21 25:20 25:21
Jastrzębski Węgiel
Sobota, 17.02.2018
PlusLiga, 21. kolejka
MKS Będzin
0
:
3
19:25 20:25 23:25
Trefl Gdańsk
Sobota, 17.02.2018
PlusLiga, 21. kolejka
Cerrad Czarni Radom
1
:
3
25:20 21:25 16:25 18:25
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Sobota, 17.02.2018
PlusLiga, 21. kolejka
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
2
29:27 25:16 19:25 24:26 29:27
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Sobota, 17.02.2018
PlusLiga, 21. kolejka
GKS Katowice
3
:
1
22:25 25:14 25:23 25:18
KS Espadon Szczecin
Sobota, 17.02.2018
PlusLiga, 21. kolejka
Cuprum Lubin
0
:
3
20:25 15:25 23:25
PGE Skra Bełchatów
Piątek, 16.02.2018
PlusLiga, 21. kolejka
Onico Warszawa
3
:
2
25:15 23:25 25:21 15:25 15:10
Effector Kielce
Piątek, 16.02.2018
PlusLiga, 21. kolejka
Łuczniczka Bydgoszcz
3
:
2
22:25 23:25 25:19 25:14 15:9
BBTS Bielsko-Biała
Niedziela, 11.02.2018
PlusLiga, 20. kolejka
MKS Będzin
2
:
3
23:25 25:14 21:25 25:21 12:15
GKS Katowice
Piątek, 23.02.2018
PlusLiga, 22. kolejka
18:00
Trefl Gdańsk
vs.
Asseco Resovia
Sobota, 24.02.2018
PlusLiga, 22. kolejka
14:45
Jastrzębski Węgiel
vs.
Indykpol AZS Olsztyn
Sobota, 24.02.2018
PlusLiga, 22. kolejka
17:00
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
vs.
Łuczniczka Bydgoszcz
Sobota, 24.02.2018
PlusLiga, 22. kolejka
17:00
Aluron Virtu Warta Zawiercie
vs.
Cuprum Lubin
Sobota, 24.02.2018
PlusLiga, 22. kolejka
17:00
BBTS Bielsko-Biała
vs.
Onico Warszawa
Sobota, 24.02.2018
PlusLiga, 22. kolejka
17:00
KS Espadon Szczecin
vs.
MKS Będzin
Niedziela, 25.02.2018
PlusLiga, 22. kolejka
14:45
Effector Kielce
vs.
GKS Katowice
Niedziela, 25.02.2018
PlusLiga, 22. kolejka
18:00
PGE Skra Bełchatów
vs.
Cerrad Czarni Radom
Czwartek, 01.03.2018
PlusLiga, 23. kolejka
19:00
KS Espadon Szczecin
vs.
Trefl Gdańsk
Sobota, 03.03.2018
PlusLiga, 23. kolejka
18:00
MKS Będzin
vs.
Effector Kielce
 
 
M
Z
P
S
+/-
PKT.
1.
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
22
20
2
63-19
+44
59
2.
Onico Warszawa
22
17
5
56-29
+27
49
3.
PGE Skra Bełchatów
21
16
5
54-23
+31
47
4.
Asseco Resovia
21
14
7
48-29
+19
42
5.
Trefl Gdańsk
21
15
6
47-30
+17
40
6.
Jastrzębski Węgiel
21
11
10
44-36
+8
36
7.
Indykpol AZS Olsztyn
21
12
9
46-38
+8
36
8.
Cuprum Lubin
21
11
10
40-40
0
33
9.
Cerrad Czarni Radom
21
10
11
41-42
-1
29
10.
GKS Katowice
21
9
12
35-44
-9
26
11.
KS Espadon Szczecin
21
7
14
40-50
-10
25
12.
Aluron Virtu Warta Zawiercie
21
7
14
34-50
-16
23
13.
MKS Będzin
21
7
14
29-51
-22
19
14.
Łuczniczka Bydgoszcz
21
6
15
28-51
-23
19
15.
Effector Kielce
21
4
17
19-56
-37
14
16.
BBTS Bielsko-Biała
21
3
18
22-58
-36
10

Legenda:

  • Grupa mistrzowska: 1., 2., 3., 4., 5., 6.
  • Kwalifikacja do następnej fazy: 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14.
  • Spadek: 15., 16.