tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Siatkówka
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
Kraj
Polska
Polska
Puchary
Reprezentacje
Rozgrywki
Plusliga
Plusliga
Orlen Liga
Sezon
2016/2017
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Faza
wszystkie
wszystkie
PlusLiga - faza playoff
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne
PlusLiga
Wyniki
Tabela
Niedziela, 23.04.2017
PlusLiga - faza playoff, Finał
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
1
21:25 25:23 27:25 25:18
PGE Skra Bełchatów
Niedziela, 23.04.2017
PlusLiga - faza playoff, Mecz o 3. miejsce
Asseco Resovia
2
:
3
26:24 25:17 21:25 26:28 9:15
Jastrzębski Węgiel
Środa, 19.04.2017
PlusLiga - faza playoff, Finał
PGE Skra Bełchatów
0
:
3
25:27 21:25 19:25
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Środa, 19.04.2017
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, 15/16
Łuczniczka Bydgoszcz
3
:
1
23:25 25:21 25:19 25:18
AZS Częstochowa
Wtorek, 18.04.2017
PlusLiga - faza playoff, Mecz o 3. miejsce
Jastrzębski Węgiel
3
:
1
25:21 34:32 24:26 25:21
Asseco Resovia
Czwartek, 13.04.2017
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, 13/14
Effector Kielce
3
:
0
25:19 25:17 25:19
BBTS Bielsko-Biała
Czwartek, 13.04.2017
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, Mecze o miejsca 7/8
Lotos Trefl Gdańsk
1
:
3
19:25 30:28 18:25 18:25
Cerrad Czarni Radom
Środa, 12.04.2017
PlusLiga - faza playoff, 1/2 finału
Asseco Resovia
2
:
3
25:21 19:25 25:21 18:25 8:15
PGE Skra Bełchatów
Środa, 12.04.2017
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, 11/12
MKS Będzin
3
:
0
25:23 26:24 25:15
KS Espadon Szczecin
Środa, 12.04.2017
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, Mecze o miejsca 5/6
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
1
25:27 25:23 25:15 25:22
Cuprum Lubin
 
 
M
Z
P
S
+/-
PKT.
1.
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
30
26
4
83-24
+59
77
2.
Asseco Resovia
30
25
5
81-31
+50
72
3.
PGE Skra Bełchatów
30
25
5
80-32
+48
69
4.
Jastrzębski Węgiel
30
23
7
81-43
+38
67
5.
Indykpol AZS Olsztyn
30
22
8
76-41
+35
65
6.
Cuprum Lubin
30
18
12
66-49
+17
54
7.
Lotos Trefl Gdańsk
30
16
14
62-60
+2
47
8.
Cerrad Czarni Radom
30
14
16
59-58
+1
44
9.
Onico AZS Politechnika Warszawska
30
14
16
51-60
-9
40
10.
GKS Katowice
30
13
17
53-66
-13
39
11.
MKS Będzin
30
11
19
51-68
-17
37
12.
KS Espadon Szczecin
30
9
21
41-74
-33
27
13.
Effector Kielce
30
9
21
40-74
-34
27
14.
BBTS Bielsko-Biała
30
6
24
32-78
-46
22
15.
Łuczniczka Bydgoszcz
30
5
25
38-79
-41
20
16.
AZS Częstochowa
30
4
26
27-84
-57
13

Legenda:

  • Grupa mistrzowska: 1., 2., 3., 4.
  • Kwalifikacja do następnej fazy: 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16.