tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Siatkówka
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Kraj
Polska
Polska
Puchary
Reprezentacje
Rozgrywki
Plusliga
Plusliga
Orlen Liga
Sezon
2018/2019
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Kolejka
wszystkie
wszystkie
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
14.
9.
10.
11.
12.
13.
15.
19.
16.
17.
18.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
Wyniki
Terminarz
Tabela
Poniedziałek, 10.12.2018
PlusLiga, 10. kolejka
MKS Będzin
2
:
3
22:25 25:23 20:25 25:23 24:26
GKS Katowice
Niedziela, 09.12.2018
PlusLiga, 10. kolejka
Indykpol AZS Olsztyn
2
:
3
25:11 10:25 25:22 18:25 11:15
Cuprum Lubin
Niedziela, 09.12.2018
PlusLiga, 10. kolejka
PGE Skra Bełchatów
3
:
1
16:25 25:23 25:21 25:19
Cerrad Czarni Radom
Sobota, 08.12.2018
PlusLiga, 10. kolejka
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
1
25:19 20:25 25:17 28:26
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Sobota, 08.12.2018
PlusLiga, 10. kolejka
Jastrzębski Węgiel
3
:
1
25:23 27:29 25:18 25:21
Asseco Resovia
Piątek, 07.12.2018
PlusLiga, 10. kolejka
Trefl Gdańsk
1
:
3
25:20 18:25 15:25 14:25
Onico Warszawa
Wtorek, 04.12.2018
PlusLiga, 5. kolejka
Onico Warszawa
3
:
1
23:25 25:17 25:15 25:18
GKS Katowice
Piątek, 30.11.2018
PlusLiga, 14. kolejka
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
25:16 25:18 25:22
MKS Będzin
Czwartek, 29.11.2018
PlusLiga, 1. kolejka
Stocznia Szczecin
0
:
3
23:25 20:25 21:25
Trefl Gdańsk
Wtorek, 27.11.2018
PlusLiga, 9. kolejka
Onico Warszawa
1
:
3
17:25 19:25 25:18 13:25
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Środa, 12.12.2018
PlusLiga, 11. kolejka
17:30
Cerrad Czarni Radom
vs.
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Środa, 12.12.2018
PlusLiga, 11. kolejka
18:00
Asseco Resovia
vs.
Łuczniczka Bydgoszcz
Środa, 12.12.2018
PlusLiga, 11. kolejka
18:00
Cuprum Lubin
vs.
Jastrzębski Węgiel
Środa, 12.12.2018
PlusLiga, 11. kolejka
18:00
Aluron Virtu Warta Zawiercie
vs.
Trefl Gdańsk
Środa, 12.12.2018
PlusLiga, 11. kolejka
19:00
GKS Katowice
vs.
PGE Skra Bełchatów
Środa, 12.12.2018
PlusLiga, 11. kolejka
20:30
Onico Warszawa
vs.
Indykpol AZS Olsztyn
Sobota, 15.12.2018
PlusLiga, 12. kolejka
14:45
PGE Skra Bełchatów
vs.
Stocznia Szczecin
Sobota, 15.12.2018
PlusLiga, 12. kolejka
17:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
vs.
GKS Katowice
Sobota, 15.12.2018
PlusLiga, 12. kolejka
20:30
Indykpol AZS Olsztyn
vs.
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Niedziela, 16.12.2018
PlusLiga, 12. kolejka
14:45
Trefl Gdańsk
vs.
Cerrad Czarni Radom
 
 
M
Z
P
S
+/-
PKT.
1.
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11
11
0
33-6
+27
32
2.
Cerrad Czarni Radom
10
7
3
23-10
+13
21
3.
Onico Warszawa
11
7
4
23-18
+5
21
4.
Jastrzębski Węgiel
10
7
3
21-16
+5
19
5.
PGE Skra Bełchatów
10
6
4
22-17
+5
18
6.
Aluron Virtu Warta Zawiercie
10
6
4
22-18
+4
17
7.
Stocznia Szczecin
9
5
4
16-14
+2
15
8.
Trefl Gdańsk
10
5
5
19-20
-1
14
9.
Indykpol AZS Olsztyn
10
4
6
19-20
-1
13
10.
GKS Katowice
10
4
6
17-22
-5
12
11.
Łuczniczka Bydgoszcz
9
4
5
14-19
-5
11
12.
Cuprum Lubin
11
3
8
11-27
-16
8
13.
MKS Będzin
11
1
10
13-30
-17
6
14.
Asseco Resovia
10
1
9
12-28
-16
6

Legenda:

  • Grupa mistrzowska: 1., 2., 3., 4., 5., 6.
  • Kwalifikacja do następnej fazy: 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14.
  • Spadek: 13., 14.