tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Siatkówka
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Kraj
Polska
Polska
Puchary
Reprezentacje
Rozgrywki
Plusliga
Plusliga
Orlen Liga
Sezon
2017/2018
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Faza
wszystkie
wszystkie
PlusLiga Qualification
PlusLiga - faza playoff
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne
PlusLiga
Wyniki
Tabela
Sobota, 05.05.2018
PlusLiga - faza playoff, Finał
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1
:
3
25:15 20:25 21:25 23:25
PGE Skra Bełchatów
Sobota, 05.05.2018
PlusLiga - faza playoff, Mecz o 3. miejsce
Trefl Gdańsk
3
:
1
25:16 20:25 25:19 25:18
Indykpol AZS Olsztyn
Sobota, 05.05.2018
PlusLiga Qualification, Finał
AZS Częstochowa
1
:
3
20:25 19:25 27:25 22:25
Łuczniczka Bydgoszcz
Środa, 02.05.2018
PlusLiga - faza playoff, Finał
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
25:23 25:23 26:24
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Środa, 02.05.2018
PlusLiga - faza playoff, Mecz o 3. miejsce
Indykpol AZS Olsztyn
2
:
3
25:16 26:24 26:28 23:25 12:15
Trefl Gdańsk
Niedziela, 29.04.2018
PlusLiga Qualification, Finał
Łuczniczka Bydgoszcz
3
:
0
25:18 25:14 25:21
AZS Częstochowa
Niedziela, 29.04.2018
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, Mecze o miejsca 5/6
Asseco Resovia
1
:
3
23:25 27:25 27:29 20:25
Jastrzębski Węgiel
Sobota, 28.04.2018
PlusLiga - faza playoff, 1/2 finału
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
2
19:25 22:25 25:17 25:20 15:11
Indykpol AZS Olsztyn
Sobota, 28.04.2018
PlusLiga - faza playoff, 1/2 finału
PGE Skra Bełchatów
3
:
2
25:19 31:33 25:17 24:26 15:13
Trefl Gdańsk
Sobota, 28.04.2018
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, Mecze o miejsca 5/6
Asseco Resovia
3
:
1
19:25 31:29 28:26 26:24
Jastrzębski Węgiel
 
 
M
Z
P
S
+/-
PKT.
1.
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
30
25
5
81-31
+50
75
2.
PGE Skra Bełchatów
30
25
5
81-29
+52
72
3.
Trefl Gdańsk
30
24
6
74-35
+39
65
4.
Asseco Resovia
30
19
11
64-42
+22
57
5.
Jastrzębski Węgiel
30
18
12
67-47
+20
57
6.
Indykpol AZS Olsztyn
30
19
11
69-49
+20
57
7.
Onico Warszawa
30
20
10
70-48
+22
56
8.
Cuprum Lubin
30
15
15
56-59
-3
45
9.
Cerrad Czarni Radom
30
14
16
58-58
0
43
10.
Aluron Virtu Warta Zawiercie
30
12
18
54-66
-12
39
11.
GKS Katowice
30
12
18
49-65
-16
36
12.
KS Espadon Szczecin
30
10
20
52-71
-19
34
13.
MKS Będzin
30
10
20
42-71
-29
29
14.
Łuczniczka Bydgoszcz
30
7
23
33-77
-44
21
15.
BBTS Bielsko-Biała
30
6
24
37-80
-43
19
16.
Effector Kielce
30
4
26
24-83
-59
15

Legenda:

  • Grupa mistrzowska: 1., 2., 3., 4., 5., 6.
  • Kwalifikacja do następnej fazy: 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14.
  • Spadek: 15., 16.