Siatkówka
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Kraj
Polska
Polska
Puchary
Reprezentacje
Rozgrywki
Plusliga
Plusliga
Orlen Liga
Sezon
2018/2019
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Faza
wszystkie
wszystkie
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne
PlusLiga - faza playoff
PlusLiga
Wyniki
Terminarz
Tabela
Piątek, 19.04.2019
PlusLiga - faza playoff, 1/2 finału
Jastrzębski Węgiel
0
:
3
19:25 23:25 21:25
Onico Warszawa
Środa, 17.04.2019
PlusLiga - faza playoff, 1/2 finału
Aluron Virtu Warta Zawiercie
2
:
3
25:16 25:23 19:25 18:25 12:15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Wtorek, 16.04.2019
PlusLiga - faza playoff, 1/2 finału
Onico Warszawa
1
:
3
25:20 22:25 23:25 25:27
Jastrzębski Węgiel
Wtorek, 16.04.2019
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, Mecze o miejsca 5/6
PGE Skra Bełchatów
3
:
2
23:25 25:22 25:17 27:29 15:13
Cerrad Czarni Radom
Sobota, 13.04.2019
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, Mecze o miejsca 5/6
Cerrad Czarni Radom
3
:
2
25:21 23:25 21:25 26:24 16:14
PGE Skra Bełchatów
Sobota, 13.04.2019
PlusLiga - faza playoff, 1/2 finału
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1
:
3
25:20 22:25 22:25 22:25
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Niedziela, 07.04.2019
PlusLiga - faza playoff, 1/4 finału
Aluron Virtu Warta Zawiercie
3
:
0
25:21 25:19 25:17
Cerrad Czarni Radom
Sobota, 06.04.2019
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, Mecze o miejsca 7/8
GKS Katowice
0
:
3
21:25 17:25 22:25
Asseco Resovia
Piątek, 05.04.2019
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, 11/12
Cuprum Lubin
3
:
1
25:20 26:28 25:23 25:14
Łuczniczka Bydgoszcz
Piątek, 05.04.2019
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, Mecze o miejsca 9/10
Trefl Gdańsk
3
:
0
25:22 25:23 25:23
Indykpol AZS Olsztyn
Środa, 24.04.2019
PlusLiga - faza playoff, 1/2 finału
17:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
vs.
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Środa, 24.04.2019
PlusLiga - faza playoff, 1/2 finału
20:30
Onico Warszawa
vs.
Jastrzębski Węgiel
Czwartek, 25.04.2019
PlusLiga - mecze klasyfikacyjne, Mecze o miejsca 5/6
17:30
Cerrad Czarni Radom
vs.
PGE Skra Bełchatów
 
 
M
Z
P
S
+/-
PKT.
1.
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
24
21
3
65-22
+43
62
2.
Onico Warszawa
24
19
5
61-28
+33
57
3.
Jastrzębski Węgiel
24
17
7
55-34
+21
50
4.
Aluron Virtu Warta Zawiercie
24
15
9
54-42
+12
43
5.
Cerrad Czarni Radom
24
14
10
48-37
+11
42
6.
PGE Skra Bełchatów
24
14
10
51-45
+6
38
7.
Asseco Resovia
24
11
13
42-48
-6
35
8.
GKS Katowice
24
11
13
44-47
-3
32
9.
Indykpol AZS Olsztyn
24
9
15
45-51
-6
30
10.
Trefl Gdańsk
24
9
15
41-53
-12
28
11.
Łuczniczka Bydgoszcz
24
7
17
32-57
-25
22
12.
Cuprum Lubin
24
7
17
29-57
-28
20
13.
MKS Będzin
24
2
22
22-68
-46
9
14.
Stocznia Szczecin
0
0
0
0-0
0
0

Legenda:

  • Grupa mistrzowska: 1., 2., 3., 4., 5., 6.
  • Kwalifikacja do następnej fazy: 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14.
  • Spadek: 13., 14.