tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Siatkówka
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Kraj
Polska
Polska
Puchary
Reprezentacje
Rozgrywki
Plusliga
Plusliga
Orlen Liga
Sezon
2018/2019
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Kolejka
wszystkie
wszystkie
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
14.
9.
10.
11.
12.
13.
15.
19.
16.
17.
18.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
Wyniki
Terminarz
Tabela
Środa, 16.01.2019
PlusLiga, 19. kolejka
GKS Katowice
3
:
0
25:20 25:19 27:25
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Poniedziałek, 14.01.2019
PlusLiga, 15. kolejka
Jastrzębski Węgiel
3
:
1
25:21 25:15 22:25 25:14
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Niedziela, 13.01.2019
PlusLiga, 15. kolejka
Łuczniczka Bydgoszcz
2
:
3
25:19 25:22 17:25 23:25 10:15
Cuprum Lubin
Niedziela, 13.01.2019
PlusLiga, 15. kolejka
Cerrad Czarni Radom
3
:
2
16:25 25:20 25:14 18:25 15:7
Indykpol AZS Olsztyn
Sobota, 12.01.2019
PlusLiga, 15. kolejka
Onico Warszawa
3
:
0
25:18 25:21 25:14
Asseco Resovia
Piątek, 11.01.2019
PlusLiga, 15. kolejka
ODWOŁANY
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
-
:
-
Stocznia Szczecin
Piątek, 11.01.2019
PlusLiga, 15. kolejka
GKS Katowice
3
:
1
25:20 27:29 25:19 25:18
Trefl Gdańsk
Piątek, 11.01.2019
PlusLiga, 15. kolejka
MKS Będzin
0
:
3
22:25 14:25 20:25
PGE Skra Bełchatów
Niedziela, 30.12.2018
PlusLiga, 14. kolejka
ODWOŁANY
Trefl Gdańsk
-
:
-
Stocznia Szczecin
Sobota, 29.12.2018
PlusLiga, 14. kolejka
Jastrzębski Węgiel
3
:
0
25:16 25:16 25:20
Cerrad Czarni Radom
Piątek, 18.01.2019
PlusLiga, 16. kolejka
17:30
Cerrad Czarni Radom
vs.
Cuprum Lubin
Sobota, 19.01.2019
PlusLiga, 16. kolejka
14:45
Aluron Virtu Warta Zawiercie
vs.
Onico Warszawa
Sobota, 19.01.2019
PlusLiga, 16. kolejka
20:30
Łuczniczka Bydgoszcz
vs.
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Niedziela, 20.01.2019
PlusLiga, 16. kolejka
14:45
Trefl Gdańsk
vs.
PGE Skra Bełchatów
Niedziela, 20.01.2019
PlusLiga, 16. kolejka
17:30
GKS Katowice
vs.
Asseco Resovia
Poniedziałek, 21.01.2019
PlusLiga, 16. kolejka
20:30
MKS Będzin
vs.
Indykpol AZS Olsztyn
Środa, 30.01.2019
PlusLiga, 17. kolejka
20:30
Aluron Virtu Warta Zawiercie
vs.
Łuczniczka Bydgoszcz
Sobota, 02.02.2019
PlusLiga, 14. kolejka
17:00
Asseco Resovia
vs.
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Sobota, 02.02.2019
PlusLiga, 17. kolejka
18:00
Cuprum Lubin
vs.
GKS Katowice
Sobota, 02.02.2019
PlusLiga, 17. kolejka
18:00
Onico Warszawa
vs.
Cerrad Czarni Radom
 
 
M
Z
P
S
+/-
PKT.
1.
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
14
14
0
42-8
+34
41
2.
Onico Warszawa
15
11
4
35-22
+13
32
3.
Jastrzębski Węgiel
15
11
4
35-22
+13
31
4.
Cerrad Czarni Radom
15
9
6
30-21
+9
26
5.
PGE Skra Bełchatów
14
8
6
29-23
+6
24
6.
Aluron Virtu Warta Zawiercie
15
9
6
32-29
+3
24
7.
GKS Katowice
16
8
8
30-30
0
24
8.
Trefl Gdańsk
14
6
8
25-29
-4
18
9.
Łuczniczka Bydgoszcz
14
5
9
22-31
-9
16
10.
Stocznia Szczecin
9
5
4
16-14
+2
15
11.
Indykpol AZS Olsztyn
14
4
10
25-32
-7
15
12.
Asseco Resovia
14
4
10
21-34
-13
14
13.
Cuprum Lubin
15
4
11
17-38
-21
11
14.
MKS Będzin
14
1
13
13-39
-26
6

Legenda:

  • Grupa mistrzowska: 1., 2., 3., 4., 5., 6.
  • Kwalifikacja do następnej fazy: 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14.
  • Spadek: 13., 14.