tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Żużel
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
Kraj
Polska
Polska
Świat
Rozgrywki
Ekstraliga
Ekstraliga
Sezon
2017
2017
2016
2015
2014
2013
Faza
wszystkie
wszystkie
Ekstraliga Playoff
Ekstraliga
Wyniki
Terminarz
Tabela
Niedziela, 17.09.2017
Ekstraliga Playoff, Pre-Finał
Fogo Unia Leszno
41
:
49
Betard Sparta Wrocław
Niedziela, 17.09.2017
Ekstraliga Playoff, Pre-Finał
Cash Broker Stal Gorzów
52
:
38
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Niedziela, 10.09.2017
Ekstraliga Playoff, Półfinały
Cash Broker Stal Gorzów
45
:
45
Betard Sparta Wrocław
Niedziela, 10.09.2017
Ekstraliga Playoff, Półfinały
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
45
:
45
Fogo Unia Leszno
Niedziela, 03.09.2017
Ekstraliga Playoff, Półfinały
Fogo Unia Leszno
50
:
40
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Niedziela, 03.09.2017
Ekstraliga Playoff, Półfinały
Betard Sparta Wrocław
47
:
43
Cash Broker Stal Gorzów
Niedziela, 20.08.2017
Ekstraliga, 14. kolejka
Betard Sparta Wrocław
39
:
51
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Niedziela, 20.08.2017
Ekstraliga, 14. kolejka
Cash Broker Stal Gorzów
57
:
33
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
Niedziela, 20.08.2017
Ekstraliga, 14. kolejka
Fogo Unia Leszno
51
:
39
ROW Rybnik
Niedziela, 20.08.2017
Ekstraliga, 14. kolejka
Get Well Toruń
49
:
41
MrGarden GKM Grudziądz
Niedziela, 24.09.2017
Ekstraliga Playoff, Finał
16:00
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
vs.
Cash Broker Stal Gorzów
Niedziela, 24.09.2017
Ekstraliga Playoff, Finał
19:00
Betard Sparta Wrocław
vs.
Fogo Unia Leszno
 
 
M
Z
R
P
PKT.
+/-
1.
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
14
9
2
3
25
+48
2.
Betard Sparta Wrocław
14
9
1
4
25
+75
3.
Cash Broker Stal Gorzów
14
8
2
4
23
+70
4.
Fogo Unia Leszno
14
9
0
5
23
+86
5.
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
14
6
1
7
14
-72
6.
ROW Rybnik
14
4
1
9
11
-70
7.
MrGarden GKM Grudziądz
14
4
1
9
10
-63
8.
Get Well Toruń
14
3
0
11
8
-74

Legenda:

  • Grupa mistrzowska: 1., 2., 3., 4.
  • Grupa spadkowa: 7.