tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Biegi narciarskie
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Rozgrywki
Igrzyska Olimpijskie
Igrzyska Olimpijskie
Puchar Świata
Sezon
2018
2018
2014
Płeć
wszystkie
wszystkie
Mężczyźni
Kobiety
Faza
wszystkie
wszystkie
Igrzyska Olimpijskie
Igrzyska Olimpijskie
Wyniki
Niedziela, 25.02.2018
Igrzyska Olimpijskie, Kobiety
30km stylem klasycznym
 
Zawodniczka
Kraj
Czas
Punkty
1.
Marit Bjoergen
Norwegia
1:22:17.6
-
2.
Krista Paermaekoski
Finlandia
+1:49.5
-
3.
Stina Nilsson
Szwecja
+1:58.9
-
Sobota, 24.02.2018
Igrzyska Olimpijskie, Mężczyźni
50km stylem klasycznym
 
Zawodnik
Kraj
Czas
Punkty
1.
Iivo Niskanen
Finlandia
2:08:22.1
-
2.
Alexander Bolshunov
Rosja
+18.7
-
3.
Andriej Larkow
Rosja
+2:37.5
-
Środa, 21.02.2018
Igrzyska Olimpijskie, Mężczyźni
sprint drużynowo (finał)
 
Drużyna
Zawodnicy
Czas
Punkty
1.
Norwegia
Martin Johnsrud Sundby
Johannes Hoesflot Klaebo
15:56.26
-
2.
Olimpijczycy z Rosji
Denis Spitsov
Alexander Bolshunov
+1.71
-
3.
Francja
Maurice Manificat
Richard Jouve
+2.02
-
Środa, 21.02.2018
Igrzyska Olimpijskie, Kobiety
sprint drużynowo (finał)
 
Drużyna
Zawodniczki
Czas
Punkty
1.
USA
Kikkan Randall
Jessica Diggins
15:56.47
-
2.
Szwecja
Charlotte Kalla
Stina Nilsson
+0.19
-
3.
Norwegia
Marit Bjoergen
Maiken Caspersen Falla
+2.97
-
Środa, 21.02.2018
Igrzyska Olimpijskie, Mężczyźni
sprint drużynowo (półfinał A)
 
Drużyna
Zawodnicy
Czas
Punkty
1.
Norwegia
Martin Johnsrud Sundby
Johannes Hoesflot Klaebo
16:03.97
-
2.
Francja
Maurice Manificat
Richard Jouve
+0.48
-
3.
USA
Erik Bjornsen
Simeon Hamilton
+0.72
-
Środa, 21.02.2018
Igrzyska Olimpijskie, Mężczyźni
sprint drużynowo (półfinał B)
 
Drużyna
Zawodnicy
Czas
Punkty
1.
Olimpijczycy z Rosji
Denis Spitsov
Alexander Bolshunov
15:58.84
-
2.
Szwecja
Marcus Hellner
Calle Halfvarsson
+0.15
-
3.
Niemcy
Sebastian Eisenlauer
Thomas Bing
+1.71
-
Środa, 21.02.2018
Igrzyska Olimpijskie, Kobiety
sprint drużynowo (półfinał B)
 
Drużyna
Zawodniczki
Czas
Punkty
1.
USA
Kikkan Randall
Jessica Diggins
16:22.56
-
2.
Szwecja
Charlotte Kalla
Stina Nilsson
+0.72
-
3.
Olimpijczycy z Rosji
Natalia Nepryaeva
Yulia Belorukova
+2.07
-
Środa, 21.02.2018
Igrzyska Olimpijskie, Kobiety
sprint drużynowo (półfinał A)
 
Drużyna
Zawodniczki
Czas
Punkty
1.
Norwegia
Marit Bjoergen
Maiken Caspersen Falla
16:33.28
-
2.
Szwajcaria
Nadine Faehndrich
Laurien van der Graaff
+6.55
-
3.
Słowenia
Alenka Cebasek
Anamarija Lampic
+6.64
-
Niedziela, 18.02.2018
Igrzyska Olimpijskie, Mężczyźni
sztafeta 4x10km
 
Drużyna
Zawodnicy
Czas
Punkty
1.
Norwegia
Didrik Toenseth
Martin Johnsrud Sundby
Simen Hegstad Krueger
Johannes Hoesflot Klaebo
1:33:04.9
-
2.
Olimpijczycy z Rosji
Andriej Larkow
Alexander Bolshunov
Alexey Chervotkin
Denis Spitsov
+9.4
-
3.
Francja
Jean Marc Gaillard
Maurice Manificat
Clement Parisse
Adrien Backscheider
+36.9
-
Sobota, 17.02.2018
Igrzyska Olimpijskie, Kobiety
sztafeta 4x5km
 
Drużyna
Zawodniczki
Czas
Punkty
1.
Norwegia
Ingvild Flugstad Oestberg
Astrid Uhrenholdt Jacobsen
Ragnhild Haga
Marit Bjoergen
51:24.3
-
2.
Szwecja
Anna Haag
Charlotte Kalla
Ebba Andersson
Stina Nilsson
+2.0
-
3.
Olimpijczycy z Rosji
Natalia Nepryaeva
Yulia Belorukova
Anastasia Sedova
Anna Neczewskaja
+43.3
-