9dni
TRANSMISJE ONLINE DOSTĘPNE OD 8 LUTEGO

Wyniki

Narciarstwo dowolne

halfpipe M (finał), Mężczyźni 22.02.2018 03:30
1 David Wise David Wise
97.20
2 Alex Ferreira Alex Ferreira
96.40
3 Nico Porteous Nico Porteous
94.80
4 Beau-James Wells Beau-James Wells
91.60
5 Noah Bowman Noah Bowman
89.40
6 Mike Riddle Mike Riddle
85.40
Pokaż więcej

Kombinacja norweska

skoki drużynowe na skoczni dużej M, Mężczyźni 22.02.2018 08:30
1 Austria Austria
469.5
2 Niemcy Niemcy
464.7
3 Japonia Japonia
455.3
4 Norwegia Norwegia
449.2
5 Francja Francja
417.9
6 Czechy Czechy
382.2
Pokaż więcej

Kombinacja norweska

sztafeta 4x5km M, Mężczyźni 22.02.2018 11:20
1 Niemcy Niemcy
+46:03.8
2 Norwegia Norwegia
+25.7
3 Austria Austria
1:07.8
4 Japonia Japonia
+1:49.8
5 Francja Francja
+1:18.2
6 Finlandia Finlandia
+32.7
Pokaż więcej

Hokej na lodzie

Turniej, Kobiety 22.02.2018 05:10
1 USA USA
3
2 Kanada Kanada
2
Pokaż więcej

Snowboard

big air K (finał), Kobiety 22.02.2018 01:30
1 Anna Gasser Anna Gasser
185
2 Jamie Anderson Jamie Anderson
177.25
3 Zoi Sadowski Zoi Sadowski
157.5
4 Reira Iwabuchi Reira Iwabuchi
147.5
5 Sina Candrian Sina Candrian
140.25
6 Silje Norendal Silje Norendal
131.5
Pokaż więcej

Narciarstwo alpejskie

slalom M (2. przejazd), Mężczyźni 22.02.2018 05:30
1 Andre Myhrer Andre Myhrer
1:38.99
2 Ramon Zenhaeusern Ramon Zenhaeusern
+0.34
3 Michael Matt Michael Matt
+0.67
4 Clement Noel Clement Noel
+0.71
5 Alexis Pinturault Alexis Pinturault
+0.73
6 Victor Muffat Jeandet Victor Muffat Jeandet
+0.76
Pokaż więcej

Narciarstwo alpejskie

Superkombinacja, Po zjeździe, Kobiety 22.02.2018 03:30
1 Lindsey Vonn Lindsey Vonn
1:39.37
2 Ragnhild Mowinckel Ragnhild Mowinckel
+0.74
3 Michelle Gisin Michelle Gisin
+0.77
4 Ramona Siebenhofer Ramona Siebenhofer
+0.97
5 Marusa Ferk Marusa Ferk
+1.61
6 Mikaela Shiffrin Mikaela Shiffrin
+1.98
Pokaż więcej

Narciarstwo alpejskie

Superkombinacja, Po slalomie (klasyfikacja końcowa), Kobiety 22.02.2018 07:00
1 Michelle Gisin Michelle Gisin
2:20.90
2 Mikaela Shiffrin Mikaela Shiffrin
+0.97
3 Wendy Holdener Wendy Holdener
+1.44
4 Ragnhild Mowinckel Ragnhild Mowinckel
+1.73
5 Petra Vlhova Petra Vlhova
+2.09
6 Valerie Grenier Valerie Grenier
+2.54
Pokaż więcej
Klasyfikacja medalowa
 
gold
silver
brown
medal-pack
1 Norwegia Norwegia
13
12
10
35
2 Niemcy Niemcy
13
7
5
25
3 Kanada Kanada
9
7
8
24
4 USA USA
8
7
6
21
5 Holandia Holandia
7
6
4
17
6 Szwecja Szwecja
5
5
0
10
7 Francja Francja
5
4
6
15
8 Austria Austria
5
2
6
13
9 Korea Południowa Korea Południowa
4
4
3
11
10 Szwajcaria Szwajcaria
3
6
2
11
11 Japonia Japonia
3
5
3
11
12 Włochy Włochy
3
2
5
10
13 Białoruś Białoruś
2
1
0
3
14 Chiny Chiny
1
6
2
9
15 Czechy Czechy
1
2
3
6
16 Słowacja Słowacja
1
2
0
3
17 Wielka Brytania Wielka Brytania
1
0
3
4
18 Polska Polska
1
0
1
2
19 Ukraina Ukraina
1
0
0
1
20 Węgry Węgry
1
0
0
1
21 Olympic Athletes From Russia OAR
0
4
8
12
22 Australia Australia
0
2
1
3
23 Słowenia Słowenia
0
1
0
1
24 Finlandia Finlandia
0
0
4
4
25 Hiszpania Hiszpania
0
0
2
2
26 Nowa Zelandia Nowa Zelandia
0
0
2
2
27 Kazachstan Kazachstan
0
0
1
1
28 Liechtenstein Liechtenstein
0
0
1
1
29 Łotwa Łotwa
0
0
1
1
13:01