Pjongczang 2018: plan transmisji igrzysk w TVP1, TVP2, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej

Fot. Getty Images
Igrzyska olimpijskie na antenach Telewizji Polskiej. Najważniejsze wydarzenia z Korei Południowej, w tym rywalizacja w skokach i biegach narciarskich w TVP1, TVP2, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Ceremonia otwarcia igrzysk odbędzie się 9 lutego, ale już dzień wcześniej zapraszamy do TVP 1. Tam transmitować będziemy trening i kwalifikacje do konkursu skoków na obiekcie normalnym, w których zaprezentują się Kamil Stoch, Dawid Kubacki i reszta kadry Stefana Horngachera.

Po południu codziennie pokażemy magazyny "Halo tu Pjongczang" oraz "Pjongczang 2018 – dzień na igrzyskach". W pierwszym będzie można dowiedzieć się ciekawostek dotyczących imprezy, kraju, sportowców i nie tylko. W drugim zrelacjonujemy najważniejsze wydarzenia danego dnia.

Ceremonia zamknięcia igrzysk rozpocznie się 25 lutego w południe polskiego czasu. Wcześniej tego dnia po raz ostatni w karierze w olimpijskiej rywalizacji wystartować powinna Justyna Kowalczyk. Emocje związane z występami Polaków towarzyszyć nam więc będą od początku do samego końca igrzysk. Zapraszamy!

Źródło: SPORT.TVP.PL