Euforia Szaranowicza i Małysza, złość Kowalczyk. Top 10 wideo oglądanych w SPORT.TVP.PL

Fot. TVP
Igrzyska w Pjongczangu za nami. W SPORT.TVP.PL mogliście śledzić nie tylko wydarzenia z olimpijskich aren, ale i komentarze oraz wydarzenia zza kulis. Oto dziesięć najchętniej oglądanych przez Was filmów.

Wybierz najważniejsze wydarzenie igrzysk w Pjongczangu [GŁOSUJ]

10. Kamil Stoch "odpalił" na 2. treningu!
Kamil Stoch był najlepszy w drugiej serii skoków na drugim treningu na dużej skoczni. Jego 139,5 m okazało się być dobrą wróżbą, bo dwa dni później zdobył na tym obiekcie swój trzeci w karierze złoty medal olimpijski.

Pjongczang: Kamil Stoch "odpalił" na 2. treningu! (139,5 m)

9. Szaranowicz: czas pożegnania z zimą, z igrzyskami...
– Dziesiąte igrzyska i przyszedł czas pożegnania z zimą, z igrzyskami olimpijskimi. Myślę, że mam następcę, który będzie niósł to wszystko, co było udziałem starszej generacji dziennikarskiej – powiedział Włodzimierz Szaranowicz na koniec transmisji konkursu drużynowego skoków narciarskich na igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu. Dziękujemy Panie Włodzimierzu!

8. Złoto Stocha, wzruszenie Szaranowicza i emocje Babiarza
Nasi komentatorzy długo po drugim skoku Stocha na dużej skoczni pozostawali w niepewności, czy odległość wystarczy do zdobycia złota. – Zwariować można ze szczęścia, to jest piękne! – wybuchli gdy okazało się, że Polak zwyciężył. Ich żywiołowe reakcje obserwowała nasza kamera.

7. Małysz skacze... wirtualnie. Komentuje Szaranowicz
Adam Małysz wrócił do skakania. Tylko na chwilę i tylko dla nas. "Orzeł z Wisły" spróbował swoich sił w grze Deluxe Ski Jump, a wszystko skomentował Włodzimierz Szaranowicz.

Adam Małysz skacze... wirtualnie. Komentuje Włodzimierz Szaranowicz

6. Weronika Nowakowska ze łzami: najsmutniejsze igrzyska, w jakich brałam udział...
Nowakowska nie potrafiła ukryć emocji, komentując start w biathlonowej sztafecie podczas igrzysk w Pjongczangu. Polka na ostatnią zmianę ruszyła jako pierwsza, a jeszcze przed ostatnim strzelaniem biało-czerwone były na trzecim miejscu. Niestety, skończyły poza podium, co długo jeszcze przeżywała 31-latka.

Weronika Nowakowska ze łzami: najsmutniejsze igrzyska, w jakich brałam udział...

5. Kamil Stoch niepocieszony po konkursie. Aż rzucił kaskiem...
Polscy skoczkowie odnieśli wspaniały sukces, sięgając w Pjongczangu po brązowy medal w konkursie drużynowym. Dla Stocha to było jednak zbyt mało, bo do samego końca mieliśmy szansę na srebro. Po wszystkim indywidualny mistrz z dużej skoczni nie krył frustracji...

Pjongczang: Kamil Stoch niepocieszony po konkursie. Aż rzucił kaskiem...

4. Jak skoczkowie będą świętować medal? Kot: Piotrek zadba o rozrywkę...
Po zdobyciu brązowego medalu w konkursie drużynowym polscy skoczkowie mieli znaleźć chwilę, żeby symbolicznie uczcić sukces. Maciej Kot uchylił rąbka tajemnicy, w jaki sposób to zrobią.

Jak skoczkowie będą świętować medal? Kot: Piotrek zadba o rozrywkę...

3. Kamil Stoch inspiracją dla Gregora Schlierenzauera. "Podziwiam go za to"
Austria zajęła czwarte miejsce w konkursie drużynowym. Takim wynikiem niepocieszony był Schlierenzauer, który opowiedział nam o rozczarowującym sezonie. Przyznał też, że podziwia sposób, w jaki Stoch trafił na sportowy szczyt.

Kamil Stoch inspiracją dla Gregora Schlierenzauera. "Podziwiam go za to"

2. Kowalczyk o kolegach z kadry. "Ich zachowanie to skandal"
W kończącym igrzyska "klasyku" na 30 km Justyna Kowalczyk zajęła 14. miejsce. Po zawodach Polka skrytykowała swoich kolegów i koleżanki z kadry, którzy nie wzięli udziału w biegach maratońskich w Pjongczangu w obawie przed kompromitującymi wynikami.

Kowalczyk o kolegach z kadry. "Ich zachowanie to skandal"

1. Nerwy pod skocznią. Żyła i Małysz reagują na "złoty" skok Stocha
Tuż po drugim skoku Stocha na dużej skoczni Małysz i Żyła byli przekonani, że odległość wystarczy do złota. W trakcie długiego oczekiwania na końcową notę pojawiła się jednak u nich lekka niepewność, którą na szczęście szybko zastąpiła euforia.

Nerwy pod skocznią. Żyła i Małysz reagują na "złoty" skok Stocha
Źródło: SPORT.TVP.PL