"Izak" skomentuje mundial w TVP. "Będzie się działo..."

HB
18 kwi, 10:43
udostępnij
Źródło: SPORT.TVP.PL
fot. TVP
Piotr "Izak" Skowyrski i Maciej Iwański skomentują grupowe mecze reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata 2018 oraz finał. Spotkania z ich komentarzem będą dostępne w aplikacji mobilnej TVP Sport i na stronie SPORT.TVP.PL. – Liczę, że będzie się działo... – przyznał youtuber.

Piotr "Izak" Skowyrski komentatorem MŚ 2018 w TVP!

Skowyrski debiutował jako komentator meczu piłkarskiej reprezentacji Polski przed Euro 2016. Cieszący się wówczas dużą popularnością komentarz spotkania towarzyskiego z Holandią osiągnął wynik 300 tys. odtworzeń. Transmisję można było zobaczyć na stronie SPORT.TVP.PL.

– Długo przed Euro odezwał się do mnie menedżer z pytaniem czy nie chciałbym skomentować meczu. Myślałem o spotkaniu byłych piłkarzy lub dziennikarzy. Dla mnie to byłaby fajna sprawa. Po dwóch tygodniach zadzwonił ponownie i powiedział, że chodzi o reprezentację Polski – przyznał.

– Kiedy to usłyszałem, powiedziałem, że to nie ma sensu. Ludzie mnie zjedzą. Po dziesięciu minutach oddzwoniłem i stwierdziłem, że to wielka szansa i przygoda – dodał po chwili.

Skowyrski i Iwański skomentują trzy mecze grupowe reprezentacji Polski i finał. – To jeszcze większa szansa, żeby reprezentacja się pokazała. Liczę, że będzie się działo... – zakończył "Izak".

Całość studia SPORT.TVP.PL z udziałem Piotra "Izaka" Skowyrskiego do obejrzenia w poniższym materiale wideo.