Mundial 2018. Zakręcony trener Islandii. Pomylił autokary

Dawid Król
10 cze, 21:13 | Islandia
udostępnij
Źródło: sport.tvp.pl
Heimir Hallgrimsson (fot. Getty Images)
Islandczycy, jak i Skandynawowie w ogóle, uchodzą za naród niezwykle zorganizowany. Od zasady bywają jednak ustępstwa, a jednym z nich jest selekcjoner tamtejszej reprezentacji, który sprawił, że drużyna na mundial wyjechała z opóźnieniem... Transmisje finałów mistrzostw świata na antenach Telewizji Polskiej, w SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej.

Mundial 2018. Brazylia wysoko wygrywa z Austrią. Świetny mecz Coutinho

W trakcie pakowania bagaży na wyjazd do Rosji Heimir Hallgrimsson swój własny zapakował do niewłaściwego autokaru. To spowodowało, że opóźniło się rozpoczęcie podróży Islandczyków.

Próbowałem pomóc, ale umieściłem moją torbę w niewłaściwym autokarze – tłumaczył się szkoleniowiec. Ostatecznie bagaż trenera znalazł się w Arkanes, czyli mieście z zachodu Islandii. Powinien zaś był zostać przywieziony na lotnisko w Reykjaviku.

Taki błąd popełniliśmy w czasie podróży. Przynajmniej menedżer od koszulek nieźle się uśmiał – dodał Hallgrimsson. Na mundialu Islandczycy zagrają w grupie C z Argentyną, Chorwacją i Nigerią. Transmisje finałów mistrzostw świata na antenach Telewizji Polskiej, w SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej.