Menedżer TVP: nadal możesz dołączyć do gry. Nagrody czekają!

18 cze, 21:12
udostępnij
Źródło: SPORT.TVP.PL
Fot. TVP
Stwórz drużynę na mundial i walcz o atrakcyjne nagrody. Masz szansę nawet jeśli przegapiłeś pierwszą kolejkę fazy grupowej. Do wygrania telewizory, konsole i nie tylko! Fundatorem nagród jest Lotos.

Menedżer TVP: osiem ważnych pytań i odpowiedzi

Do wspólnej mundialowej zabawy możesz dołączyć w każdej chwili. O tym jak się zarejestrować i jakie są zasady gry możecie zobaczyć TUTAJ.

W pierwszej kolejce fazy grupowej warto było postawić na Romelu Lukaku i oczywiście Cristiano Ronaldo. Żałują gracze, którzy postawili na niemiecką defensywę.

Co możesz wygrać?
Zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzyma telewizor SONY (55") i konsolę SONY PlayStation 4. Za drugie miejsce do wygrania jest sam telewizor, a za trzecie sama konsola.

Ale to nie koniec! Ci, którzy uplasują się na czwartej i piątej pozycji otrzymają koszulki reprezentacji Polski z autografami naszych zawodników. Kolejni – z miejsc sześć i siedem – dostaną po dwa bilety na mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów. Uhonorowani zostaną wszyscy z pierwszej dziesiątki. Ci, którzy zajmą miejsca 8 – 10 dostaną kartę podarunkową ze stacji Lotos o wartości 200zł.

Tyle, jeśli chodzi o kwalifikację generalną. Będą też bonifikaty za każdą z siedmiu kolejek. Zwycięzca kolejki wygra piłkę NIKE ORDEM z autografami reprezentantów Polski, za drugie miejsce przewidziano dwa bilety na mecze kadry w Lidze Narodów, a za trzecie kartę paliwową Lotos o wartości 200zł.

Bonusy czekają też dla administratorów za wygranie klasyfikacji poszczególnych lig. Za pierwsze miejsce karta paliwowa Lotos o wartości 500zł, za drugie o wartości 300zł, a za trzecie o wartości 200zł.