Mundial 2018.Poobijany Neymar odpuścił trening

FK
19 cze, 13:18 | Brazylia
udostępnij
Źródło: SPORT.TVP.PL
Neymar podczas meczu ze Szwajcarią (fot. Getty Images)
Neymar nadal odczuwa skutki fauli po meczu ze Szwajcarią (1:1). Lider Brazylijczyków nie pojawił się na treningu reprezentacji. Sztab szkoleniowy zapewnił jednak, że 26-latek nie będzie miał problemu, by wystąpić w spotkaniu z Kostaryką.

Piotr "Izak" Skowyrski i Maciej Iwański skomentują mecz Polska - Senegal

Sędzie nie reagował w kilku sytuacjach. Przecież to jego praca. Rywale mnie faulowali. Często byłem narażony na starcia. Na szczęście nic mi nie jest. Nie ma się czym martwić – stwierdził Neymar po remisie ze Szwajcarami (1:1).

Europejczycy faulowali go aż dziesięć razy. Ostatni raz tyle przewinień na jednym zawodniku popełniono w… 1998 roku (Alan Shearer – 11 razy).

Nie chcę poruszać tematu. Skupiam się na grze. W piłce to normalna rzecz. Stać nas na więcej. Pierwszy mecz pokazał, że nie będzie łatwo – dodał napastnik Paris Saint-Germain.

Neymar nie pojawił się na poniedziałkowym treningu kadry. Skarżył się na ból kostki, ale nie zamierzał marnować czasu. Od rana wziął udział w ćwiczeniach na siłowni. Na murawie zabrakło również Paulinho oraz Thiago Silvy.