Mundial 2018. Ronaldo, Lukaku i Kane... Oto Dream Team 1. kolejki Menedżera 2018

MW
19 cze, 22:30
udostępnij
Źródło: SPORT.TVP.PL
Cristiano Ronaldo, Romelu Lukaku, Harry Kane (fot. Getty)
Pierwsza seria spotkań grupowych mundialu za nami. Na rosyjskich boiskach najjaśniej świeciły gwiazdy Cristiano Ronaldo, Romelu Lukaku i Harry'ego Kane'a. Nic więc dziwnego, że wszyscy trafili do Dream Teamu 1. kolejki Menedżera 2018. Włącz się do gry i rywalizuj o atrakcyjne nagrody – telewizory, konsole czy oryginalne koszulki reprezentacji Polski.

Menedżer TVP: nadal możesz dołączyć do gry. Nagrody czekają!

Oprócz tercetu Ronaldo – Lukaku – Kane, do najlepszego składu pierwszej serii meczów mundialu trafiło aż trzech reprezentantów Rosji – Denis Czerszew, Aleksandr Gołowin i Jurij Gazinski – którzy wraz z Meksykaninem Hirvingiem Lozano stworzyli drugą linię zespołu.

Spośród obrońców najlepiej punktowali Szwed Andreas Granqvist, Urugwajczyk Jose Gimenez i Serb Aleksandar Kolarov, którzy nie tylko zdobyli po bramce, ale też ich zespoły kończyły mecze z czystym kontem. Najlepszym bramkarzem był z kolei Irańczyk Alireza Beiranvand.

Tak zestawiony zespół zdobyłby aż 136 punktów, a kosztował jedynie 66 z 95 milionów wirtualnych euro dostępnych na starcie zabawy. Żaden z użytkowników nie stworzył jednak takiej drużyny. Najlepszy w pierwszej serii zdobył 109 punktów.

(fot. TVP)

Do wspólnej mundialowej zabawy możesz dołączyć w każdej chwili. O tym jak się zarejestrować i jakie są zasady gry możecie zobaczyć TUTAJ.

Co możesz wygrać?
Zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzyma telewizor SONY (55") i konsolę SONY PlayStation 4. Za drugie miejsce do wygrania jest sam telewizor, a za trzecie sama konsola.

Ale to nie koniec! Ci, którzy uplasują się na czwartej i piątej pozycji otrzymają koszulki reprezentacji Polski z autografami naszych zawodników. Kolejni – z miejsc sześć i siedem – dostaną po dwa bilety na mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów. Uhonorowani zostaną wszyscy z pierwszej dziesiątki. Ci, którzy zajmą miejsca 8 – 10 dostaną kartę podarunkową ze stacji Lotos o wartości 200zł.

Tyle, jeśli chodzi o kwalifikację generalną. Będą też bonifikaty za każdą z siedmiu kolejek. Zwycięzca kolejki wygra piłkę NIKE ORDEM z autografami reprezentantów Polski, za drugie miejsce przewidziano dwa bilety na mecze kadry w Lidze Narodów, a za trzecie kartę paliwową Lotos o wartości 200zł.

Bonusy czekają też dla administratorów za wygranie klasyfikacji poszczególnych lig. Za pierwsze miejsce karta paliwowa Lotos o wartości 500zł, za drugie o wartości 300zł, a za trzecie o wartości 200zł.