Fabiański napisał list do kibiców. "Wielka klasa!"

wb
20 cze, 23:06
udostępnij
Źródło: SPORT.TVP.PL
Łukasz Fabiański (fot. Getty Images)
Na profilach Swansea City w mediach społecznościowych pojawił się film, w którym walijski klub pożegnał polskiego bramkarza (hasztag #DziekujemyLukasz). Pomimo mundialowej gorączki Fabiański także znalazł czas, aby podziękować kibicom. I trzeba przyznać, że zrobił to w wielkim stylu.

Fabiański zostaje w Premier League. Polak znalazł nowy klub

Do kompilacji świetnych parad Polaka Walijczycy dołączyli podpis "wszystkiego najlepszego w przyszłości". Do życzeń przyłączyli się kibice Swansea, którzy chętnie komentowali film.

Fabiański postanowił zwrócić się bezpośrednio do nich. Wieczorem na Instagramie opublikował odręcznie napisany list.

#jackarmy @swansofficial

Post udostępniony przez Łukasz Fabiański Official (@lukasz.fabianski)


"Chcę powiedzieć dziękuję każdemu z was. Sprawiliście, że ja i moja rodzina od pierwszego dnia czuliśmy się mile widziani w Swansea. Przez cztery lat nie czuliśmy nic poza miłością, wsparciem i szacunkiem. Zawsze będę wdzięczny za szansę, jaką mi dano" – napisał bramkarz reprezentacji Polski. W liście dodał także, że zawsze dokładał starań, żeby godnie reprezentować walijski klub, ale teraz jest gotowy na nowe wyzwania. "Mam nadzieję, że postawą na boisku oraz poza nim zdobyłem wasz szacunek" – zwrócił się do fanów.

Na odpowiedź nie musiał długo czekać. Kibice nie pozostawili mu złudzeń, jak zostanie zapamiętany. "Wielka klasa", "brawo, taki prosty gest potwierdza Twoją klasę", "szacun, że napisałeś te słowa odręcznie", "powodzenia w przyszłości" – odpisali Polakowi.

Łukaszowi pozostaje życzyć, żeby równie życzliwie został przywitany w nowym klubie. W środę pozyskanie Polaka potwierdził oficjalnie West Ham.