Postawił na Kolumbię z Polską. Teraz spłacił kredyt na dom

Jakub Mikołajczak
27 cze, 14:10 | Polska
udostępnij
Źródło: SPORT.TVP.PL/Winamax.fr
fot. Getty/winmax.fr
30-letni pracownik fabryki postawił na wyniki dwunastu meczów mistrzostw świata w Rosji w tym na zwycięstwo Kolumbii w meczu z Polską. Dziś cieszy się z wygranej blisko 260 000 euro.

Selekcjoner Leo Messi. Jorge Sampaoli pytał go o zmiany w trakcie meczu z Nigerią

– To jest zakład życia – mówi Jeremy. Strona proponuje aż do 200 euro zwrotu kosztów z pierwszego zakładu. – Oczywiście jest to interesująca oferta, ale nie było mnie nawet stać żeby obstawić te 200 euro. Postawiłem więc tyle ile mogłem, czyli 80 euro mówiąc sobie, że skoro jest zwrot kosztów to jednak warto coś spróbować, a nie obstawiać faworytów z niskimi kursami. Obstawiłem w końcu dwanaście meczów, jednak gdy zobaczyłem kupon pomyślałem, że szanse, bym cokolwiek wygrał są małe.

Jeremy nie oglądał nawet większości spotkań ponieważ jak tłumaczy, nie ma wykupionego kanału sportowego. Ostatnie z obstawionych spotkań to Polska – Kolumbia. Wspomina: – Oglądałem mecz na telefonie, po pierwszym golu nie czułem się dobrze. Tylko dwóch moich znajomych wiedziało o zakładach. Stres był ogromny i zwymiotowałem. Nawet gdy było już 3:0 dla Kolumbijczyków, nie byłem spokojny. Ale kiedy wygrali, ja wygrałem 260.000 euro!

Za wygrane pieniądze zamierza spłacić kredyt na dom. – Jestem bardzo szczęśliwy, to ogromna ulga – cieszy się Jeremy. Choć do finału jeszcze daleko, śmiało można powiedzieć że jeden zwycięzca mistrzostw już jest...