14 czerwca, czwartek
Rosja
Grupa A
5 : 0
zakończony
Stadion Łużniki
Arabia Saudyjska
15 czerwca, piątek
Egipt
Grupa A
0 : 1
zakończony
Jekaterynburg Arena
Urugwaj
Maroko
Grupa B
0 : 1
zakończony
Stadion Sankt-Petersburg
Iran
Portugalia
Grupa B
3 : 3
zakończony
Stadion Fiszt
Hiszpania
16 czerwca, sobota
Francja
Grupa C
2 : 1
zakończony
Kazań Arena
Australia
Argentyna
Grupa D
1 : 1
zakończony
Spartak Ariena
Islandia
Peru
Grupa C
0 : 1
zakończony
Mordowia Arena
Dania
Chorwacja
Grupa D
2 : 0
zakończony
Stadion Kaliningrad
Nigeria
17 czerwca, niedziela
Kostaryka
Grupa E
0 : 1
zakończony
Samara Arena
Serbia
Niemcy
Grupa F
0 : 1
zakończony
Stadion Łużniki
Meksyk
Brazylia
Grupa E
1 : 1
zakończony
Rostov Arena
Szwajcaria
18 czerwca, poniedziałek
Szwecja
Grupa F
1 : 0
zakończony
Stadion Niżny Nowogród
Korea Płd.
Belgia
Grupa G
3 : 0
zakończony
Stadion Fiszt
Panama
Tunezja
Grupa G
1 : 2
zakończony
Wołgograd Arena
Anglia
19 czerwca, wtorek
Kolumbia
Grupa H
1 : 2
zakończony
Mordowia Arena
Japonia
Polska
Grupa H
1 : 2
zakończony
Spartak Ariena
Senegal
Rosja
Grupa A
3 : 1
zakończony
Stadion Sankt-Petersburg
Egipt
20 czerwca, środa
Portugalia
Grupa B
1 : 0
zakończony
Stadion Łużniki
Maroko
Urugwaj
Grupa A
1 : 0
zakończony
Rostov Arena
Arabia Saudyjska
Iran
Grupa B
0 : 1
zakończony
Kazań Arena
Hiszpania
21 czerwca, czwartek
Dania
Grupa C
1 : 1
zakończony
Samara Arena
Australia
Francja
Grupa C
1 : 0
zakończony
Jekaterynburg Arena
Peru
Argentyna
Grupa D
0 : 3
zakończony
Stadion Niżny Nowogród
Chorwacja
22 czerwca, piątek
Brazylia
Grupa E
2 : 0
zakończony
Stadion Sankt-Petersburg
Kostaryka
Nigeria
Grupa D
2 : 0
zakończony
Wołgograd Arena
Islandia
Serbia
Grupa E
1 : 2
zakończony
Stadion Kaliningrad
Szwajcaria
23 czerwca, sobota
Belgia
Grupa G
5 : 2
zakończony
Spartak Ariena
Tunezja
Korea Płd.
Grupa F
1 : 2
zakończony
Rostov Arena
Meksyk
Niemcy
Grupa F
2 : 1
zakończony
Stadion Fiszt
Szwecja
24 czerwca, niedziela
Anglia
Grupa G
6 : 1
zakończony
Stadion Niżny Nowogród
Panama
Japonia
Grupa H
2 : 2
zakończony
Jekaterynburg Arena
Senegal
Polska
Grupa H
0 : 3
zakończony
Kazań Arena
Kolumbia
25 czerwca, poniedziałek
Urugwaj
Grupa A
3 : 0
zakończony
Samara Arena
Rosja
Arabia Saudyjska
Grupa A
2 : 1
zakończony
Wołgograd Arena
Egipt
Iran
Grupa B
1 : 1
zakończony
Mordowia Arena
Portugalia
Hiszpania
Grupa B
2 : 2
zakończony
Stadion Kaliningrad
Maroko
26 czerwca, wtorek
Dania
Grupa C
0 : 0
zakończony
Stadion Łużniki
Francja
Australia
Grupa C
0 : 2
zakończony
Stadion Fiszt
Peru
Nigeria
Grupa D
1 : 2
zakończony
Stadion Sankt-Petersburg
Argentyna
Islandia
Grupa D
1 : 2
zakończony
Rostov Arena
Chorwacja
27 czerwca, środa
Korea Płd.
Grupa F
2 : 0
zakończony
Kazań Arena
Niemcy
Meksyk
Grupa F
0 : 3
zakończony
Jekaterynburg Arena
Szwecja
Serbia
Grupa E
0 : 2
zakończony
Spartak Ariena
Brazylia
Szwajcaria
Grupa E
2 : 2
zakończony
Stadion Niżny Nowogród
Kostaryka
28 czerwca, czwartek
Japonia
Grupa H
0 : 1
zakończony
Wołgograd Arena
Polska
Senegal
Grupa H
0 : 1
zakończony
Samara Arena
Kolumbia
Anglia
Grupa G
0 : 1
zakończony
Stadion Kaliningrad
Belgia
Panama
Grupa G
1 : 2
zakończony
Mordowia Arena
Tunezja
30 czerwca, sobota
Francja
1/8 finału
4 : 3
zakończony
Kazań Arena
Argentyna
Urugwaj
1/8 finału
2 : 1
zakończony
Stadion Fiszt
Portugalia
01 lipca, niedziela
Hiszpania
1/8 finału
1 : 1 (k. 3 : 4)
zakończony
Stadion Łużniki
Rosja
Chorwacja
1/8 finału
1 : 1 (k. 3 : 2)
zakończony
Stadion Niżny Nowogród
Dania
02 lipca, poniedziałek
Brazylia
1/8 finału
2 : 0
zakończony
Samara Arena
Meksyk
Belgia
1/8 finału
3 : 2
zakończony
Rostov Arena
Japonia
03 lipca, wtorek
Szwecja
1/8 finału
1 : 0
zakończony
Stadion Sankt-Petersburg
Szwajcaria
Kolumbia
1/8 finału
1 : 1 (k. 3 : 4)
zakończony
Spartak Ariena
Anglia
06 lipca, piątek
Urugwaj
1/4 finału
0 : 2
zakończony
Stadion Niżny Nowogród
Francja
Brazylia
1/4 finału
1 : 2
zakończony
Kazań Arena
Belgia
07 lipca, sobota
Szwecja
1/4 finału
0 : 2
zakończony
Samara Arena
Anglia
Rosja
1/4 finału
2 : 2 (k. 3 : 4)
zakończony
Stadion Fiszt
Chorwacja
10 lipca, wtorek
Francja
1/2 finału
1 : 0
zakończony
Stadion Sankt-Petersburg
Belgia
11 lipca, środa
Chorwacja
1/2 finału
2 : 1
zakończony
Stadion Łużniki
Anglia
14 lipca, sobota
Belgia
mecz o 3. miejsce
2 : 0
zakończony
Stadion Sankt-Petersburg
Anglia
15 lipca, niedziela
Francja
finał
4 : 2
zakończony
Stadion Łużniki
Chorwacja