tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Program TVP Sport

Dziś
Jutro
Pojutrze
08:05
Piłka nożna - Barca TV (33/2016) - Liga Hiszpańska: Levante - FC Barcelona
08:05
Piłka nożna - Barca TV (33/2016) - Liga Hiszpańska: Levante - FC Barcelona
09:20
Piłka nożna - Barca TV (33/2016) - Liga Hiszpańska: Levante - FC Barcelona
09:20
Piłka nożna - Barca TV (33/2016) - Liga Hiszpańska: Levante - FC Barcelona
10:45
Piłka nożna - Barca TV (33/2016) - magazyn
10:45
Piłka nożna - Barca TV (33/2016) - magazyn
11:15
Był taki mecz: Polska - ZSRR 1957
11:15
Był taki mecz: Polska - ZSRR 1957
11:25
Żeglarstwo - The World Sailing Show
11:25
Żeglarstwo - The World Sailing Show
12:00
( set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Turniej WTA - St. Petersburg - 1/4 F (1)
12:00
( set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Turniej WTA - St. Petersburg - 1/4 F (1)
14:00
Mój najcenniejszy medal - Józef Grudzień
14:00
Mój najcenniejszy medal - Józef Grudzień
14:20
Hokej, kwalifikacje IO 2018: Polska – Litwa
14:20
Hokej, kwalifikacje IO 2018: Polska – Litwa
14:25
Hokej na lodzie - Turniej kwalifikacyjny do IO 2018: Polska - Litwa
14:25
Hokej na lodzie - Turniej kwalifikacyjny do IO 2018: Polska - Litwa
15:15
Hokej na lodzie - Turniej kwalifikacyjny do IO 2018: Polska - Litwa
15:15
Hokej na lodzie - Turniej kwalifikacyjny do IO 2018: Polska - Litwa
15:50
Legia Mistrzów. 20 lat minęło...
15:50
Legia Mistrzów. 20 lat minęło...
16:05
Hokej na lodzie - Turniej kwalifikacyjny do IO 2018: Polska - Litwa
16:05
Hokej na lodzie - Turniej kwalifikacyjny do IO 2018: Polska - Litwa
16:45
Mój najcenniejszy medal - Adam Krzesiński
16:45
Mój najcenniejszy medal - Adam Krzesiński
16:55
Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata na dystansach - Rosja - dz. 2 - dekoracja 1500m M + 5km kobiet
16:55
Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata na dystansach - Rosja - dz. 2 - dekoracja 1500m M + 5km kobiet
18:00
Mój najcenniejszy medal - Helena Pilejczyk
18:00
Mój najcenniejszy medal - Helena Pilejczyk
18:20
Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata na dystansach - Rosja - dz. 2 - dekoracja 5km K + wyścig drużynowy mężczyzn
18:20
Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata na dystansach - Rosja - dz. 2 - dekoracja 5km K + wyścig drużynowy mężczyzn
19:00
Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata na dystansach - Rosja - dz. 2 - dekoracja wyścig drużynowy M
19:00
Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata na dystansach - Rosja - dz. 2 - dekoracja wyścig drużynowy M
19:20
Lekkoatletyka - Halowy mityng Copernicus Cup - Toruń
19:20
Lekkoatletyka - Halowy mityng Copernicus Cup - Toruń
21:40
Tenis ziemny - Turniej WTA - Turniej WTA - St. Petersburg - 1/4 F (2)
21:40
Tenis ziemny - Turniej WTA - Turniej WTA - St. Petersburg - 1/4 F (2)
23:00
Sportowy Wieczór
23:00
Sportowy Wieczór
Informacje sportowe minionego dnia. Do studia czasami są zapraszani goście, którzy wraz z prowadzącym omawiają wydarzenia ze świata sportu.
23:20
Tenis ziemny - Turniej WTA - Turniej WTA - St. Petersburg - 1/4 F (3)
23:20
Tenis ziemny - Turniej WTA - Turniej WTA - St. Petersburg - 1/4 F (3)
00:45
Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata na dystansach - Rosja - dz. 2
00:45
Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata na dystansach - Rosja - dz. 2
01:50
Zakończenie dnia
01:50
Zakończenie dnia

Transmisje sport.tvp.pl

DZIŚ
10:00
Tenis, WTA Sankt Petersburg, 1/4 finału: T. Babos – R. Vinci
12:50
Tenis, WTA Sankt Petersburg, 1/4 finału: K. Kozłowa – A. Ivanović
18:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Sankt Petersburg, 1/4 finału: B. Bencic – A. Pawliuczenkowa
19:20 NA ŻYWO
Lekkoatletyka: halowy mityng Copernicus Cup
sobota, 13 lutego
08:15 NA ŻYWO
Biegi narciarskie, Ski Classics: Toblach-Dobiacco
09:30 NA ŻYWO
Bobsleje, MŚ, Innsbruck: dwójki mężczyzn – 1. przejazd
10:55 NA ŻYWO
Bobsleje, MŚ, Innsbruck: dwójki mężczyzn - 2. przejazd
12:00 NA ŻYWO
Tenis, WTA Sankt Petersburg: 1/2 finału
13:55 NA ŻYWO
Łyżwiarstwo szybkie, MŚ na dystansach, Kołomna: dzień 3.
Komentarz: P. Dębowski, P. Zygmunt
14:00 NA ŻYWO
Tenis, WTA Sankt Petersburg: 1/2 finału
Więcej