Fenomenalna pogoń Polaków!
Ten mecz z pewnością przejdzie do historii polskiej piłki ręcznej. Polscy szczypiorniści przegrywali do przerwy 9:20, ale dzięki znakomitej postawie w drugiej połowie udało im się wywalczyć remis z reprezentacją Trzech Koron (29:29).
Inne galerie
-
Niemcy pokonani. Półfinał nie dla Polski
Polska pokonała Niemcy 33:32 (18:17) w swoim ostatnim meczu II fazy ME piłkarzy ręcznych w Serbii. Biało-czerwoni nie wywalczyli jednak awansu do półfinału, ponieważ w innym »
-
Bolesna porażka biało-czerwonych
Reprezentacja Polski nie sprostała Macedonii w swoim drugim meczu grupy I mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych, przegrywając 25:27. Ta porażka znacznie zmniejszyła szansę podopiecznych Bogdana Wenty »
-
Orły Wenty pogrążyły Danię
Polscy szczypiorniści wygrali po dramatycznej walce mecz z Danią w swoim ostatnim spotkaniu fazy grupowej mistrzostw Europy. Biało-czerwoni awansowali do dalszych gier z drugiego miejsca. Zobacz »











