500 metrów - Kobiety 18.02.2018 12:56
Nazwa Wynik
1 Nao Kodaira 36.94
2 Sang-Hwa Lee +0.39
3 Karolina Erbanova +0.40
4 Vanessa Herzog +0.57
25 Kaja Ziomek +2.32
Pokaż więcej
bieg masowy K (finał) - Kobiety 24.02.2018 13:30
Nazwa Wynik
1 Nana Takagi 8:32.87
2 Bo-Reum Kim +0.12
3 Irene Schouten +0.15
4 Saskia Alusalu +14.59
9 Luiza Złotkowska +14.47
Pokaż więcej
rywalizacja drużynowa K (finał) - Kobiety 21.02.2018 13:58
Nazwa Wynik
1 Japonia 2:53.89
2 Holandia +1.59
Pokaż więcej
rywalizacja drużynowa K (1/4 finału) - Kobiety 19.02.2018 12:00
Nazwa Wynik
1 Holandia 2:55.61
2 Japonia +0.48
3 Kanada +3.41
4 USA +4.14
8 Polska +9.19
Pokaż więcej
rywalizacja drużynowa K (1/2 finału) - Kobiety 21.02.2018 12:00
Nazwa Wynik
1 Holandia 3:00.41
2 USA +6.87
Pokaż więcej
rywalizacja drużynowa K (1/2 finału) - Kobiety 21.02.2018 12:06
Nazwa Wynik
1 Japonia 2:58.94
2 Kanada +2.90
Pokaż więcej
rywalizacja drużynowa K (finał D) - Kobiety 21.02.2018 12:54
Nazwa Wynik
1 Polska 3:03.11
2 Korea Południowa +4.19
Pokaż więcej
rywalizacja drużynowa K (finał C) - Kobiety 21.02.2018 13:00
Nazwa Wynik
1 Chiny 3:00.04
2 Niemcy +4.63
Pokaż więcej
3000 metrów - Kobiety 10.02.2018 12:00
Nazwa Wynik
1 Carlijn Achtereekte 3:59.21
2 Ireen Wust +0.08
14 Luiza Złotkowska +10.48
16 Karolina Bosiek +13.23
17 Katarzyna Bachleda-Curuś +13.36
Pokaż więcej
rywalizacja drużynowa K (finał B) - Kobiety 21.02.2018 13:52
Nazwa Wynik
1 USA 2:59.27
2 Kanada +0.45
Pokaż więcej
1500 metrów - Kobiety 12.02.2018 13:30
Nazwa Wynik
1 Ireen Wust 1:54.35
2 Miho Takagi +0.20
9 Natalia Czerwonka +3.50
13 Katarzyna Bachleda-Curuś +4.16
17 Luiza Złotkowska +4.64
Pokaż więcej
bieg masowy K (1. półfinał) - Kobiety 24.02.2018 12:00
Nazwa Wynik
1 Francesca Lollobrigida 8:54.19
2 Dan Guo +0.01
3 Keri Morrison +0.06
4 Irene Schouten +0.75
11 Magdalena Czyszczon +2.47
Pokaż więcej
1000 metrów - Kobiety 14.02.2018 11:00
Nazwa Wynik
1 Jorien ter Mors 1:13.56
2 Nao Kodaira +0.26
3 Miho Takagi +0.42
12 Natalia Czerwonka +2.21
29 Karolina Bosiek +4.97
Pokaż więcej
5000 metrów - Kobiety 16.02.2018 12:00
Nazwa Wynik
1 Esmee Visser 6:50.23
2 Martina Sablikova +1.62
3 Natalia Woronina +3.75
4 Annouk van der Weijden +3.94
5 Ivanie Blondin +9.15
Pokaż więcej
bieg masowy K (2. półfinał) - Kobiety 24.02.2018 12:15
Nazwa Wynik
1 Nikola Zdrahalova 8:32.22
2 Annouk van der Weijden +0.09
3 Dan Li +0.27
4 Claudia Pechstein +3.37
8 Luiza Złotkowska +36.19
Pokaż więcej