tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Transmisje sport.tvp.pl

DZIŚ
06:40 TRWA
07:00 TRWA
14:00 NA ŻYWO
Judo, mistrzostwa świata (Baku) - finały
14:05 NA ŻYWO
Kolarstwo, mistrzostwa świata (Innsbruck) - jazda indywidualna na czas elity mężczyzn
17:00 NA ŻYWO
Esport, ESL One (Nowy Jork), CS:GO - 1. dzień (faza grupowa)
17:00 NA ŻYWO
Piłka nożna 6-osobowa, mistrzostwa świata: Polska – Oman
22:00 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
czwartek, 27 września
07:00 NA ŻYWO
Tenis, WTA Taszkent, 1/4 finału
08:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Wuhan, 1/4 finału
09:00 NA ŻYWO
Tenis, WTA Taszkent, 1/4 finału
09:10 NA ŻYWO
Kolarstwo, mistrzostwa świata (Innsbruck) - wyścig juniorek
10:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Wuhan, 1/4 finału
11:00 NA ŻYWO
Tenis, WTA Taszkent, 1/4 finału
12:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Wuhan, 1/4 finału
13:00 NA ŻYWO
Tenis, WTA Taszkent, 1/4 finału
14:00 NA ŻYWO
Judo, mistrzostwa świata (Baku) - finały
14:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Wuhan, 1/4 finału
14:45 NA ŻYWO
Kolarstwo, mistrzostwa świata (Innsbruck) - wyścig juniorów
17:00 NA ŻYWO
Esport, ESL One (Nowy Jork), CS:GO - 2. dzień (faza grupowa)
18:55 NA ŻYWO
Siatkówka, mistrzostwa świata: Polska – Serbia
19:00 NA ŻYWO
Piłka nożna 6-osobowa, mistrzostwa świata: Polska - Tunezja
23:00 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
piątek, 28 września
08:00 NA ŻYWO
Tenis, WTA Taszkent, 1/2 finału
10:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Wuhan, 1/2 finału
12:10 NA ŻYWO
Kolarstwo, mistrzostwa świata (Innsbruck) - wyścig orlików
17:00 NA ŻYWO
Esport, ESL One (Nowy Jork), CS:GO - 3. dzień (faza grupowa)
17:30 NA ŻYWO
Esport, Blast Pro Series (Stambuł), CS:GO - 1. dzień
17:40 NA ŻYWO
Boks, mecz towarzyski mężczyzn Polska – Serbia
18:25 NA ŻYWO
Koszykówka, MŚ kobiet, 1/4 finału
19:30 NA ŻYWO
Kajakarstwo górskie, mistrzostwa świata (Rio de Janeiro)
20:20 NA ŻYWO
Siatkówka, mistrzostwa świata: Polska – Włochy
20:55 NA ŻYWO
Koszykówka, MŚ kobiet, 1/4 finału
23:40 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
sobota, 29 września
06:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Pekin, 1. runda
09:00 NA ŻYWO
Tenis, WTA Taszkent, finał
11:30 NA ŻYWO
Sportowy weekend w TVP Sport
12:05 NA ŻYWO
Kolarstwo, mistrzostwa świata (Innsbruck) - wyścig elity kobiet
12:30 NA ŻYWO
Esport, Blast Pro Series (Stambuł), CS:GO - 2. dzień
13:00 NA ŻYWO
Tenis, WTA Wuhan, finał
13:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Pekin, 1. runda
13:45 NA ŻYWO
Kajakarstwo górskie, mistrzostwa świata (Rio de Janeiro)
16:40 NA ŻYWO
Żużel, Speedway Diamond Cup (Motala)
17:00 NA ŻYWO
Esport, ESL One (Nowy Jork), CS:GO - 4. dzień (półfinały)
18:25 NA ŻYWO
Koszykówka, MŚ kobiet, 1/2 finału
18:40 NA ŻYWO
Sportowy weekend w TVP Sport
19:35 NA ŻYWO
Kajakarstwo górskie, mistrzostwa świata (Rio de Janeiro)
20:55 NA ŻYWO
Koszykówka, MŚ kobiet, 1/2 finału
23:00 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
niedziela, 30 września
08:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Pekin, mecze 1. rundy
08:50 NA ŻYWO
Sportowy weekend w TVP Sport
09:30 NA ŻYWO
Kolarstwo, mistrzostwa świata (Innsbruck) – wyścig elity mężczyzn
11:00 NA ŻYWO
Sportowy weekend w TVP Sport
12:50 NA ŻYWO
Sportowy weekend w TVP Sport
13:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Pekin, mecze 1. rundy
14:45 NA ŻYWO
Kajakarstwo górskie, mistrzostwa świata (Rio de Janeiro)
17:00 NA ŻYWO
Siatkówka, mistrzostwa świata: mecz o 3. miejsce
17:00 NA ŻYWO
Esport, ESL One (Nowy Jork), CS:GO - 5. dzień (finał)
18:30 NA ŻYWO
Koszykówka, MŚ kobiet, mecz o 3. miejsce
20:05 NA ŻYWO
Siatkówka, mistrzostwa świata: finał
20:20 NA ŻYWO
Kajakarstwo górskie, mistrzostwa świata (Rio de Janeiro)
21:00 NA ŻYWO
Koszykówka, MŚ kobiet, finał
23:00 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
poniedziałek, 1 października
06:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Pekin, mecze 2. rundy
15:00 NA ŻYWO
Tenis, WTA Pekin, mecz 2. rundy
20:30 NA ŻYWO
4-4-2. Magazyn piłkarski Dariusza Szpakowskiego
21:35 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
22:15 NA ŻYWO
GOL Extra – magazyn Ekstraklasy
wtorek, 2 października
06:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Pekin, mecze 2. rundy
13:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Pekin, mecz 2. rundy
22:00 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
środa, 3 października
06:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Pekin, mecze 3. rundy
15:00 NA ŻYWO
Tenis, WTA Pekin, mecz 3. rundy
19:00 NA ŻYWO
Piłka nożna, Liga Mistrzów, 2. kolejka
23:00 NA ŻYWO
Piłka nożna, Liga Mistrzów: skróty meczów 2. kolejki
czwartek, 4 października
06:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Pekin, mecze 3. rundy
13:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Pekin, 3. runda
17:55 NA ŻYWO
Pływanie, Puchar Świata (Budapeszt) - 1. dzień
23:00 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
piątek, 5 października
01:05 NA ŻYWO
Hokej » NHL
Hokej, NHL: Pittsburgh Penguins - Washington Capitals
06:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Pekin, 1/4 finału
15:00 NA ŻYWO
Tenis, WTA Pekin, 1/4 finału
17:30 NA ŻYWO
Pływanie, Puchar Świata (Budapeszt) - 2. dzień
20:15 NA ŻYWO
Ring TVP Sport
22:00 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
sobota, 6 października
01:00 NA ŻYWO
Hokej » NHL
Hokej, NHL: Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes
08:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Pekin, 1/2 finału
13:30 NA ŻYWO
Tenis, WTA Pekin, 1/2 finału
15:30 NA ŻYWO
Sportowy weekend w TVP Sport
16:55 NA ŻYWO
Pływanie, Puchar Świata (Budapeszt) - 3. dzień
19:30 NA ŻYWO
Boks, Gala Knock Out Promotions w Zakopanem (walka wieczoru: Krzysztof "Diablo" Włodarczyk – Al Sands)