Robert Lewandowski potwierdził wysoką formę zdobywając już 23. ligową bramkę w tym sezonie. Z dobrej strony pokazali się też Artur Boruc i Wojciech Szczęsny, którzy w swoich spotkaniach zachowali czyste konto. W odmiennym nastroju boisku opuszczał Eugen Polanski, który szybko osłabił Hoffenheim.
Anglia:
Artur Boruc (Southampton FC) – cały mecz ze Swansea (0:0); ocena 3 (skala 1–5 Goal.com)
Tomasz Kuszczak (Brighton & Hove Albion FC) – grał do 64. minuty w meczu z Blackpool (6:1)
Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn) – cały mecz z Fulham (1:0); ocena 3 (skala 1–5 Goal.com)
Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn) – poza kadrą meczową
Radosław Majewski (Nottingham Forest FC) – grał do 63. minuty w meczu z Barnsley (0:0)
Belgia:
Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela) – grał cały mecz z Zulte-Waregen (1:2)
Francja:
Grzegorz Krychowiak (Stade de Reims) – cały mecz z Valenciennes (0:1); ocena 5 (skala 1-10 "L’Equipe")
Ludovic Obraniak (Girondins Bordeaux) – cały mecz z Sochaux (2:2); ocena 5 (skala 1-10 "L’Equipe")
Hiszpania:
Damien Perquis (Betis) – na ławce rezerwowych w meczu z Realem Madryt (1:3)
Dariusz Dudka: (Levante) – poza kadrą meczową na spotkanie z FC Barcelona (0:1)
Holandia:
Przemysław Tytoń (PSV Eindhoven) – na ławce rezerwowych w meczu z AZ Alkmaar(3:1)
Niemcy:
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) – cały mecz z FSV Mainz (2:0) i asysta ; ocena 4 (skala 1–6; 1 – klasa światowa; 6 – występ poniżej krytyki, "Bild")
Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund) – cały mecz z FSV Mainz (2:0); ocena 4 (skala 1–6, 1 – klasa światowa; 6 – występ poniżej krytyki, "Bild")
Robert Lewandowski (Borussia Dortmund) – cały mecz z FSV Mainz (2:0); strzelił gola; ocena 3 (skala 1–6, 1 – klasa światowa; 6 – występ poniżej krytyki, "Bild")
Sebastian Boenisch (Bayer Leverkusen) – na ławce rezerwowych w meczu z Hoffenheim (5:0)
Arkadiusz Milik (Bayer Leverkusen) – grał od 73. minuty w meczu z Hoffenheim (5:0); brak oceny
Eugen Polanski (Hoffenheim) – czerwona kartka w 23. minucie meczu z Bayerem Leverkusen (0:5); ocena 6 (skala 1–6, 1 – klasa światowa; 6 – występ poniżej krytyki, "Bild")
Artur Sobiech (Hannover 96) –na ławce rezerwowych w meczu z Bayernem Monachium (1:6)
Ariel Borysiuk (Kaiserslautern, 2. Bundesliga) – cały mecz z SC Paderborn
Rosja:
Marcin Komorowski (Terek Grozny) – mecz z Rostovem w poniedziałek
Maciej Rybus (Terek Grozny)– mecz z Rostovem w poniedziałek
Rumunia:
Piotr Celeban (Vaslui)– cały mecz z Concordią (1:1)
Turcja:
Kamil Grosicki (Sivasspor) – grał do 79. minuty w meczu z Kayserisporem (1:1)
Arkadiusz Piech (Sivasspor) – na ławce rezerwowych w meczu Kayserisporem (1:1)
Adrian Mierzejewski (Trabzonspor) – mecz z Eskisehirsporem w poniedziałek
Włochy:
Kamil Glik (Torino) – cały mecz z Fiorentiną (3:4)
Bartosz Salamon (Milan) – poza kadrą meczową w spotkaniu z Juventusem (0:1)
Piotr Zielisńki (Udinese) – grał do 85. minuty w meczu z Lazio (1:0)
Kliknij "Akceptuję i przechodzę do serwisu", aby wyrazić zgody na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas, czyli Telewizję Polską S.A. w likwidacji (zwaną dalej również „TVP”), Zaufanych Partnerów z IAB* oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności) i pozostałych, które wskazujemy poniżej, a także zgody na udostępnianie przez nas identyfikatora PPID do Google.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie naszych poszczególnych serwisów zwanych dalej „Portalem”, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii takich jak: pliki cookie, sygnalizatory WWW lub innych podobnych technologii umożliwiających świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści oraz reklam, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie poszczególnych serwisów na Portalu, takie jak adresy IP, identyfikatory Twoich urządzeń końcowych i identyfikatory plików cookie, informacje o Twoich wyszukiwaniach w serwisach Portalu czy historia odwiedzin będą przetwarzane przez TVP, Zaufanych Partnerów z IAB oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP dla realizacji następujących celów i funkcji: przechowywania informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, wyboru podstawowych reklam, wyboru spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych treści, wyboru spersonalizowanych treści, pomiaru wydajności reklam, pomiaru wydajności treści, stosowania badań rynkowych w celu generowania opinii odbiorców, opracowywania i ulepszania produktów, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, technicznego dostarczania reklam lub treści, dopasowywania i połączenia źródeł danych offline, łączenia różnych urządzeń, użycia dokładnych danych geolokalizacyjnych, odbierania i wykorzystywania automatycznie wysłanej charakterystyki urządzenia do identyfikacji.
Powyższe cele i funkcje przetwarzania szczegółowo opisujemy w Ustawieniach Zaawansowanych.
Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w Ustawieniach Zaawansowanych lub klikając w „Moje zgody”.
Ponadto masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu lub ograniczenia przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do UODO.
Dane osobowe użytkownika przetwarzane przez TVP lub Zaufanych Partnerów z IAB* oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP mogą być przetwarzane zarówno na podstawie zgody użytkownika jak również w oparciu o uzasadniony interes, czyli bez konieczności uzyskania zgody. TVP przetwarza dane użytkowników na podstawie prawnie uzasadnionego interesu wyłącznie w sytuacjach, kiedy jest to konieczne dla prawidłowego świadczenia usługi Portalu, tj. utrzymania i wsparcia technicznego Portalu, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, dokonywania pomiarów statystycznych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Portalu. Na Portalu wykorzystywane są również usługi Google (np. Google Analytics, Google Ad Manager) w celach analitycznych, statystycznych, reklamowych i marketingowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych oraz realizacji Twoich praw związanych z przetwarzaniem danych znajdują się w Polityce Prywatności.