Przejdź do pełnej wersji artykułu

Paulinho pokazał się na Camp Nou. Nieudana żonglerka

Oficjalna prezentacja na Camp Nou (fot. Getty Images)
Oficjalna prezentacja na Camp Nou (fot. Getty Images)

Brazylijczyk Paulinho został oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz Barcelony. Były zawodnik m.in. Łódzkiego Klubu Sportowego oraz Tottenhamu Hotspur kosztował 40 milionów euro. Piłkarz podpisał z klubem czteroletnią umowę.

POKERZYSTA PIQUE. "BLEF" W SPRAWIE NEYMARA

Zawodnik przeszedł w czwartek pomyślnie testy medyczne, po czym złożono podpisy pod kontraktem. Tłumów na prezentacji nie było, a najciekawszym jej momentem była wpadka, jaką zaliczył Brazylijczyk. Paulinho miał zademonstrować na Camp Nou swoje umiejętności techniczne i zrobił to w taki nieudolny sposób:

To pierwszy zakup transferowy Barcelony od chwili, gdy z klubu odszedł Neymar. Brazylijczyk przeszedł do Paris Saint-Germain, katarskich właścicieli paryskiego klubu kosztował rekordowe 222 mln euro.

Paulinho, który karierę sportową rozpoczynał w brazylijskim Pao de Acucar, w latach 2007-08 występował w... Łódzkim Klubie Sportowym. Rozegrał w barwach polskiego klubu 17 meczów. W kolejnych latach był m.in. graczem Bragantino, Corinthians i Tottenhamu Hotspur. BARCELONA ZDESPEROWANA. PILNIE CHCE COUTINHO I DEMBELE
Na liście życzeń Barcelony nadal znajdują się dwaj inni pomocnicy – 25-letni Brazylijczyk Philippe Coutinho z Liverpoolu oraz 20-letni Francuz Ousmane Dembele, gracz Borussii Dortmund. Obaj nie ukrywali w ostatnim czasie chęci zmiany otoczenia, Couthino złożył nawet wniosek o rozwiązanie umowy z "The Reds", a Dembele nie stawił się na treningach, za co został zawieszony przez klub.

Paulinho (fot. Getty Images) Paulinho (fot. Getty Images)
Źródło: sport.tvp.pl
Unable to Load More

Najnowsze

Zobacz także