Włoszczowska na podium podczas MŚ w maratonie MTB

Reprezentantka Polski i Kross Racing Team zajęła trzecie miejsce na trasie liczącej 89 kilometrów i 3400 metrów przewyższenia. Wygrała Dunka Annika Langvad przed Christiną Kollman Forster z Austrii.
Maja Włoszczowska (fot. Getty)

MŚ w kolarstwie górskim: Bruni i Atherton najlepsi w zjeździe

Annika Langvad zwyciężyła z przewagą ponad 7 minut nad drugą z zawodniczek. Maja Włoszczowska straciła do mistrzyni świata ponad 12 minut. Już na początku wyścigu zaatakowała Langvad i pewnie dowiozła prowadzenie do mety.

Na drugim miejscu jechała Gunn Rita Dahle Flesjaa, ale Norweżka opadła z sił i skończyła na dalszym miejscu. Dzięki temu Maja Włoszczowska awansowała na trzecie miejsce.

Maja Włoszczowska (pierwsza z prawej, fot. Kornel Osicki/ Kross Racing Team)
Kolarstwo MTB, MŚ w Lenzerheide (zjazd kobiet)