Przejdź do pełnej wersji artykułu

Media: Bayern stara się o młodego skrzydłowego Chelsea

Callum Hudson-Odoi (fot. Getty) Callum Hudson-Odoi (fot. Getty)

Trwa "odmładzanie skrzydeł" w Bayernie Monachium. Jak poinformował "Bild", mistrz Niemiec jest "absolutnie zdeterminowany", by ściągnąć z Chelsea 18-letniego skrzydłowego, Calluma Hudsona-Odoi.

Gwiazda Borussii Dortmund odejdzie do Chelsea za 50 milionów

Hudson-Odoi nie może liczyć na regularne występy w Chelsea i też chętnie zmieniłby barwy klubowe, a dyrektor sportowy Bayernu, Hasan Salihamidzić, rozmawiał już z nim i jego rodziną. Miał ponoć przekonać młodego Anglika.

Doniesienia "Bilda" potwierdza niemieckie Sky. Pierwsza oferta Bayernu, w wysokości 15 milionów euro, miała zostać odrzucona. Złożył więc drugą – na ponad 25 milionów. Teraz czeka na odpowiedź The Blues.

Urodzony w 2000 roku Hudson-Odoi to jeden z najbardziej obiecujących wychowanków Chelsea, ale na razie przegrywa rywalizację na skrzydłach i grywa jedynie w Lidze Europejskiej, w której zdążył już strzelić gola i zaliczyć asystę.

A w Monachium trwa proces poszukiwania godnych następców Arjena Robbena i Francka Ribery'ego. Trener Niko Kovac ma już do dyspozycji Serge'a Gnabry'ego i Kingsleya Comana, a w rundzie wiosennej dołączy do nich 18-letni Kanadyjczyk Alphonso Davies, kupiony z Vancouver Whitecaps. Czy jego rówieśnik z Chelsea będzie następny?

Alphonso Davies (fot. Getty) Alphonso Davies (fot. Getty)

Źródło: Sport.tvp.pl/BILD.DE/Sky Sports
Unable to Load More

Najnowsze

Zobacz także