tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Nie tylko skoki. Sobota w TVP Sport. Sprawdź plan!

Rywalizacja na skoczni narciarskiej we włoskim Predazzo, kolejne spotkanie piłkarskich ekspertów w "Stanie futbolu" i nie tylko... Sprawdź, co oferujemy w sobotniej ramówce TVP Sport. Transmisje również na stronie SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej.
Od lewej: Kamil Stoch, Paulo Dybala, Justyna Kowalczyk (fot. Getty Images)

Australian Open: kto potrzebuje cudu? Oceniamy szanse Polaków

8:45 – Biegi narciarskie, Ski Classics, Kaiser Maximilian Lauf w Seefeld (TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)
Justyna Kowalczyk wraca na trasę. W ostatnich miesiącach maratony to jej specjalność. Czy po raz kolejny zobaczymy ją na podium? Wszystko rozegra się w austriackim Seefeld.

11:00 – Łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Collalbo – 2. dzień (SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)
Mistrzostwa Europy w short tracku rozpoczęły się bardzo dobrze dla biało-czerwonych. Natalia Maliszewska skutecznie przebrnęła przez kwalifikacje na każdym z dystansów. Piątkowa rywalizacja okazała się udana również dla pozostałych kadrowiczów. Nicola Mazur wywalczyła awans na 1500 i 500 metrów, a Mateusz Krzemiński – na 500 i 1000 metrów. Pewna występu w półfinale jest także kobieca sztafeta.

12:05 – Magazyn "Stan futbolu" (TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)
W sobotnim wydaniu magazynu "Stan Futbolu" gośćmi Krzysztofa Stanowskiego będą: Rafał Wisłocki, prezes Wisły, Jarosław Królewski, biznesmen pomagający Wiśle, Andrzej Iwan, legenda Wisły oraz Michał Trela, dziennikarz "PS" piszący o Wiśle.

13:15 – Biegi narciarskie, Puchar Świata w Dreznie – sprint kobiet i mężczyzn (TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)
W sobotę nie tylko biegowe maratony. Kibiców czekają również emocje w Pucharze Świata. Na trasach w Dreźnie panie i panowie powalczą o punkty do klasyfikacji generalnej. Walka o podium rozegra się pomiędzy Norwegami, Szwedami i Rosjanami. Będzie ciekawie...

Puchar Świata w Predazzo. Dawid Kubacki: czarne kombinezony? Sprzęt sam nie poleci

14:55 – Piłka nożna, Puchar Włoch, 1/8 finału: Lazio – Novara (TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)
Przed nami kolejne mecze w Pucharze Włoch. Pierwsi na murawę wybiegną zawodnicy Lazio i Novary. Spotkanie skomentują Maciej Szczęsny i Maciej Iwański.

15:05 – Skoki narciarskie, Puchar Świata w Val di Fiemme – konkurs indywidualny (TVP1, TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)
Ryoyu Kobayashi wygrał kwalifikacje do sobotniego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszyscy Polacy zakwalifikowali się do zawodów. Najlepiej z nich spisał się Dawid Kubacki, który zajął trzecie miejsce. Niespodziewanie w sobotnim konkursie nie wystąpi Markus Eisenbichler, który został zdyskwalifikowany. Transmisja z konkursu PŚ w Predazzo w sobotę od 15:05.

17:55 – Piłka nożna, Puchar Włoch, 1/8 finału: Sampdoria – Milan (TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)
Na boisku w Mediolanie może pojawić się nawet trzech biało-czerwonych. Na co dzień w Sampdorii występują przecież Bartosz Bereszyński, Karol Linetty oraz Dawid Kownacki. Po drugiej stronie pojawią się zawodnicy Milanu. Miejmy nadzieję, że z tego meczu zapamiętamy przede wszystkim występy biało-czerwonych.

20:00 – Piłka nożna, Puchar Włoch, 1/8 finału: Bologna – Juventus (TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)
W ostatnim sobotnim spotkaniu Pucharu Włoch zagrają Bologna i Juventus. Pojawienie się w składzie Cristiano Ronaldo czy Paulo Dybali to gwarancja emocji.

22:45 – Sportowy wieczór (TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)
W programie podsumowanie najważniejszych wydarzeń soboty.