tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Krzysztof Piątek znowu zachwycił. Piękna przewrotka na treningu Genoi (WIDEO)

Odkąd w Europie otworzyło się zimowe okno transferowe, nie ustają spekulacje na temat klubowej przyszłości Krzysztofa Piątka. Reprezentant Polski skupia się jednak na ciągłym doskonaleniu umiejętności i zdobywaniu pięknych bramek dla Genoi. Nawet na treningach.
Krzysztof Piątek zachwycił na treningu Genoi pięknym golem z przewrotki (fot. Getty Images)

SOBOTA Z PUCHAREM WŁOCH. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY TRANSMISJI W TVP!

Zespół Polaka wykorzystuje krótką przerwę w rozgrywkach Serie A, spowodowaną meczami Pucharu Włoch (Genoa odpadła w 1/16 finału z Virtusem Entella) i trenuje w Hiszpanii. Okazuje się, że tamtejsze powietrze bardzo służy Piątkowi. Podczas jednych z zajęć Polak popisał się kapitalnym golem z przewrotki, którym pochwalił się na swoim Instagramie.

Ciekawe czy nagranie widziały już osoby odpowiedzialne za zakupy w Realu i Barcelonie. W końcu ostatnie transferowe plotki łączyły polskiego goleadora zarówno z Królewskimi z Madrytu, jak i Dumą Katalonii.

Mniej zorientowanym kibicom przypominamy – Krzysztof Piątek zdobył w tym sezonie Serie A 13 bramek w 19 meczach, czyli tylko jedną mniej od prowadzącego w klasyfikacji strzelców Cristiano Ronaldo z Juventusu. Przynajmniej oficjalnie, bo moralnie czuje się odpowiedzialny za 14 goli. Serie A nie uznała jednego z dwóch trafień Polaka w listopadowym meczu z Atalantą Bergamo.

Puchar Włoch – podsumowanie 4. rundy