tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Irlandczyk straszy Czerkaszyna. "Dramatyczny bój"

23 marca podczas Knockout Boxing Night #6 w Łomży do najtrudniejszej walki w zawodowej karierze przystąpi utalentowany Fiodor Czerkaszyn (11-0, 7 KO). Polsko-ukraiński talent zmierzy się z doświadczonym JJ McDonaghiem (16-5, 8 KO). Irlandczyk jest przekonany, że efektownie rozprawi się z młokosem. – To będzie widowisko nokautu – skomentował. Transmisja w TVP 1, TVP SPORT, SPORT.TVP.PL i w naszej aplikacji mobilnej.
McDonagh nokautuje Balla (fot. Getty)

"CZARNA POLSKA" WE ŚNIE

Czerkaszyn od ponad roku przebywa w Polsce, podpisując zawodowy kontrakt z grupą Knockout Promotions. W maju w Wałczu w zaledwie 17 sekund znokautował Daniela Urbańskiego podczas premierowej gali #KBN. W ostatnim pojedynku pełny dystans wytrzymał z nim Bartłomiej Grafka.

W Łomży czeka go wartościowy sprawdzian. Na jego drodze stanie mierzący 188 cm wzrostu McDonagh. Irlandczyk z Mullingar ma w swoim dorobku pas WBA International w kategorii półciężkiej. W 2014 roku znokautował w czwartej rundzie Michała Nierodę. Przed wizytą w Polsce jest pewny siebie.

W limicie do 74 kg będę bardzo silny. To będzie najciekawsza walka wieczoru. Dobry bokser zmierzy się z utalentowanym dzieciakiem. Zobaczycie dramatyczny bój – zapowiada.

Czerkaszyn vs McDonagh 23 marca w Łomży (fot. Twitter)

W ostatnim występie McDonagh nie sprostał Chrisowi Eubankowi Juniorowi. W 2016 roku w zaledwie 90 sekund ciężko znokautował Jake'a Balla w Wembley Arena. Zapowiada powtórkę z przyjemnej dla siebie rozrywki.

Naprawdę nie potrzebuję sędziów punktowych. To będzie widowisko nokautu. Zrobię to samo, co z Ballem – dodał.

Główną atrakcją wieczoru będzie pojedynek Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka. W akcji zobaczymy również Mateusza Tryca i Przemysława Zyśka.

Ring TVP Sport (odc. 11). Krzysztof "Diablo" Włodarczyk o najbliższej przyszłości

podobne informacje

Pomoc, głowa, szansa. Klucze Sulęckiego

Kolejna odsłona Knockout Boxing Night 23 marca. Krzysztof "Diablo" Włodarczyk w walce wieczoru! [transmisja]

Oto rywal Artura Szpilki? Zemsta sprzed lat. "Prawie połamał mi żebra"

Mariusz Wach prowokuje Artura Szpilkę. W tle rewanż