Sześć drużyn już w ten weekend powalczy o nagrodę wynoszącą 125 tysięcy dolarów w słonecznej Brazylii. MIBR w składzie fer, felps, coldzera, fallen i taco wreszcie otrzymali możliwość zagrania u siebie. Czy gospodarze podołają niezwyciężonej jak do tej pory drużynie Astralis? O tym możecie się przekonać oglądając transmisję z tego wydarzenia na żywo na naszej stronie internetowej sport.tvp.pl lub retransmisję najciekawszych momentów w telewizji TVP Sport.
Sao Paulo, 22 marca, stanie się miejscem niesamowitej rywalizacji esportowej pomiędzy najlepszymi drużynami świata. W fazie grupowej wystąpi sześć organizacji: Astralis, ENCE, Ninja In Pyjamas, MIBR, FaZe Clan i Team Liquid, które weźmią udział w spotkaniach każdy vs. każdy. Organizatorzy postawili na szybkość i punktualność turnieju, dlatego trzy mecze co rundę rozgrywane będą jednocześnie. W meczu otwarcia na TVP Sport, zmierzą się ze sobą europejskie FaZe Clan ze szwedzkim Ninja In Pyjamas. Astralis podejmie w drugiej rundzie finalistę tegorocznego majora ENCE.
Transmisja dostępna będzie na:
– stronie TVP Sport w dziale transmisje
– naszym kanale na serwisie Twitch
– kanale Youtube TVP Sport
A także w aplikacji mobilnej TVP Sport. Retransmisja najciekawszych momentów pojawi się na antenie telewizji TVP Sport w nocy z niedzieli na poniedziałek o godzinie 2:30.
W rolę komentatorów wcielą się Kuba “Kubik” Kubiak i Mateusz “HaX” Ogonowski, którzy wprowadzą nas w klimat słonecznej Brazylii prosto ze studia TVP Sport. Emisja rozpocznie się o godzinie 23, w piątek 22 marca.
Harmonogram transmisji:
Piątek, 22 marca:
Runda 1. FaZe Clan vs. Ninja In Pyjamas – 23:00
Runda 2. Astralis vs. ENCE – 00:30
Sobota, 23 marca:
Runda 3. Astralis vs. MIBR – 17:00
Runda 4. MIBR vs. Team Liquid – 18:20
Runda 5. TBD – 19:40
Grand Final. – 22:00 (BO3)