Przejdź do pełnej wersji artykułu

"Bild": Robert Lewandowski nie poleci na zgrupowanie do Kataru

Robert Lewandowski (fot. Getty Images) Robert Lewandowski (fot. Getty Images)

Robert Lewandowski nie weźmie udziału w rozpoczynającym się w sobotę zgrupowaniu Bayernu Monachium w Katarze – poinformowała gazeta "Bild". Polski piłkarz ma pozostać w Niemczech, gdzie będzie trenował indywidualnie.

Czytaj też:

Robert Lewandowski (fot. Getty Images)

W Bundeslidze zdecydowali. Robert Lewandowski znowu wyróżniony!

Lewandowski przeszedł planowany zabieg przepukliny pachwinowej 21 grudnia, bezpośrednio po ostatnim meczu Bawarczyków w 2019 roku, wygranym z VfL Wolfsburg 2:0. Teraz wraca do pełni sił, choć pierwotnie miał udać się z drużyną na tydzień do kraju-gospodarza mistrzostw świata 2022.

"Operacja przebiegła pomyślnie i w święta Lewandowski był już w domu z rodzinę. Polak miał być gotowy na obóz treningowy w Katarze. Teraz zostaje w Monachium, będzie trenował indywidualnie zamiast w cieple z drużyną" – napisał "Bild".

Według dziennika Lewandowski przebywa obecnie z rodziną na urlopie. W poniedziałek wróci do Monachium, a we wtorek rozpocznie rehabilitację.

"Klub i sam piłkarz są przekonani, że napastnik będzie mógł wystąpić w pierwszej kolejce rundy rewanżowej, 19 styczna w Berlinie przeciwko Hercie" – zaznaczono.

Na półmetku rozgrywek Bayern zajmuje trzecie miejsce w Bundeslidze. Ma 33 punkty i traci cztery do prowadzącego RB Lipsk i dwa do Borussii Moenchengladbach.

Źródło: PAP
Unable to Load More

Najnowsze

Zobacz także